0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar kardeşim ameliyat oldu piskolojik olarak çok yıprandı kız kardeşim  Bi kaza geçirdi üçüncü ve son ameliyatını oldu dün gittim hem hamileyim hem çocuğum var yemeklerini yaptım elimden geleni yaptım her sürecinde annemle sohbet ederken anneme dedimki şimdiki çocuklar çok akıllı nerde ne var kendilerini geliştiriyolar teknoloji ileride herşey den sıkılıyor haberleri oluyor dedim kardeşm bna sen gibi bomboş okuyup geçmiyor lar dedi o kadar zoruma gitti ki aramadım birdaha annemde onların yanında heralde aynı evde yaşadıkları için  piskolojin bozulmuş olabilir de kalp kırmak nedir ya ama 

9 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Büyük Saygısızlık yapmış 
(29 puan) tarafından
Değil mi hastalığına veremedim hamileyim zaten ev çocuk çamaşır üniversite okudum iki yıllık mesleğim var ama kendimi işe yaramaz hissediyorsun  evin içinde çocuğum çok hareketli olduğu için hiç Bi yere gidemiyorum annemler Bi süre sonra bunalıyor oraya bile gitmiyorum çok o yüzden
(1,056 puan) tarafından
Cnm hiç takılma ..imkanın varsa bebeğini büyüt ve mesleğini yap derim ..herkesin ağzını da kapatmış olursun ...kizkardesin bide bişey de diyemezsin
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
Kazadan geçirdiği zor süreçten olabilir ama yinede saygısızlık etmiş 
(29 puan) tarafından
Olabilir ama ben onun için oradayım sonuçta evimi işimi bıraktım hamileyim bir dört yaşında hareketli Bi çocukla geldim
(62 puan) tarafından
Haklısın canım sende hamile olduğun için duygusal bir dönemden geçiyorsun ondan biraz da alıngan olabiliyor insan
0 oy
(380 puan) tarafından
Sırf psikolojik sorunu var diye kalkıp büyüğüne saygısızlık yapması hiç normal değil. 

Ve üstelik sen o halinle iş güç yemek yapmışsın. İstersen bekle kaç gün belki arar ozur diler 
(29 puan) tarafından
Evet belkide anlar hatasını
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Okuyup mesleğini yapmadığın için sana kızgın olabilir mi?
(29 puan) tarafından
Hayır öyle olsa bu kadar üzülmezdim anlardım niyeti laf sokmak
(29 puan) tarafından
Burda paylaşıp rahatlama ihtlyscı duydum çok üzüldüm çok saygısız caydı hareketleri
(1,148 puan) tarafından
Kızgın değilse ozaman gerçekten laf sokmuş senin yerinde olsam özür dileyene kadar konuşmazdım ki haddini bilsin. Gerçekten saygısızlık yapmış çünkü.
0 oy
(1,481 puan) tarafından
Hastalık insanın huyunu suyunu degistiriyor canım herkes bir olmuyor, ben hastayken en sevdiğim insanları bile düşman gibi görüyordum hoşgor isteyerek kirmamistir normalde böyle biri degilse
(29 puan) tarafından
Hastalık ve piskolojisini anlıyorum başka insanlara düzgün konuşurken ben onunla bile sohbet etmiyordum annemle konuşurken araya girip  laf sokuyor rahatsız san abla sohbet etme şimdi başım ağrıyor de  yada o ortamdan odana git biz sohbet ederken geldi bunun neresi hastalıktan anlamıyorum
(1,481 puan) tarafından
Aranızdaki iliskiyi bilmiyorum, benim kardeşim bana dese ben alinmam mesela bu lafa ben de karşılığını veririm atisiriz sonra kusmeyiz bile bizimki biraz kardeslikten çok kankalik gibi.ben olsam buyutmezdim dediği şeyi kardesim sadece benle konuşmadığı zaman kalbim kiriliyor yoksa laf soksun umrumda değil ben daha beterini sokuyorum bizim daha çok hoşumuza gidiyor böyle kardeşlik ruhu böyle bir şey bence:)
(29 puan) tarafından
Sizin farklı ben ondan 7 yaş büyüğüm arada mesafem vardı şaka da yaparım ama aramızda fark var yaş olarak saygısızlık boyutunda konuşmam
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Bebeğim küçükken uykusuzluk çok çektim annemelre gittiğim bir akşam oğlumu uyutmak jcin odaya geçtim dedim uyuturum yemeğimi rahat yerim misafirler vardi. Cocuk 1 saat geçti uyumadi annemler de manti yapmışlardı hazırlamışlar yemişler. Ben uyuttum çıktım ama nasıl barut gibiyim emzirdigim dönem çok sinirliydim hormonlardan. 2 ablam ben yemek yicez misafirler yemişler. Mantıyı koydum tabağa sos dökücem üzerine sos bitmiş yok. Anlamları ne haşladım insan düşünüp ayırmaz mi ben çok seviyorum sosu diye. Ama nasıl sinirliyim aglicam yani öyle. Aradan 4 yıl geçti ablam hala ne haşlamıştın kiz bizi diye anlatır takılır. Demem o ki olabilir oyle şeyler bazen takılmamaya çalış nazi geçtiğine patlıyor insan böyle donemlerde
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ben olsam alinmazdim . Aranizdaki abla kardeslik durumu nwdir bilmem ama ailemin dediklerine  ben alinmiyorum. Kardesiniz onemli bir ameliyat gecirmis bence alinganlik zamani degil. Ben de liseyi 4  yil okudum. H

Kardesim ciralik tarzi birseye gitti benimle ayni belgelree sahip oldu. Senin 4 yilda okudugunu ben kisa surede tammaladim tarzi birsey diyip ciraklik okulundan bahsetti ben hic alinmadm
0 oy
(3,362 puan) tarafından
Valla bu şeyleri insanın yakini değince kırılıyor 
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Bir başkası söylese belki umursamazsin ama en yakınından duyunca insan üzülüyor. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 275 göst.
0 oy
11 cevap 628 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (21 puan) tarafından soruldu