0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar ben kullanmıyorum diyenler olabilir ben kullanıyorum oğluma sürekli olmasa da gerektiği zaman şuan 2. Kez kalktı yanıma geldi uyutamıyorum ama antibiyotık te içiyor bay bay versem birşey olur mu acaba ? Bilen var mi doktoruna danışamıyorum  gece olduğundan dolayı 

9 Cevaplar

0 oy
(680 puan) tarafından
canım geçmiş olsun alakasız olucak ama bay bay night işe yarıyormu
tarafından
Valla bazen yarıyor bazen bir işe yaramıyor şöyle diyeyim sık kullanımda galiba bağışıklık kazanıyorlar o yüzden yaramıyor ama ara şeklinde kullanımda yarıyor
(361 puan) tarafından
Bizde ise yarıyo ama duydum ki her çocukta öyle değilmiş
tarafından
Bizde de yarıyor canım ama sürekli sürekli verince mesela bir ara öyleydi aksine uykusuzluk yaptı bilemiyorum
(361 puan) tarafından
Doğrudr cnm ramazan ayında nerdeyse hergun veriyordum uyku düzenleri öyle oldu şimdi ara ara veriyorum çok huysuz olunca
-Reklam-
0 oy
(361 puan) tarafından
Baybay night kullanıyorum bnde kızıma bazen ama antibiyotikle hiç kullanmadım bişey diyemem 
tarafından
Valla verdim ya bilmiyorum :/
(361 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz Allah'ın izniyle..
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Bence verme sonuçta antibiyotik alıyor..o uykusu gelince mutlaka bir yerde pes edecektir evet biz hemen uyusun olsun bitsin istiyoruz ama emin ol onlarda çok uykuya daralınca artık bırakıyor kendini zaten hasta demişsin o yüzden uyumuyordur
tarafından
düzenlendi
Kucağıma aldım artık öyle uyutacağım uyumadı daha zaten vermiş bulundum ama birdaha vermem pişman oldum karaciğerini zorlayabilrmiş
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Karaciğerini zorlayabilir canım tavsiye etmem. 
tarafından
düzenlendi
Verdim ya birdaha  vermem hala uyumadı zaten
(5,476 puan) tarafından
Tamam canım. Geçmiş olsun bu arada
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(194 puan) tarafından
Ben verdim çocuk doktorumuza sorarak sıkıntı olmaz ilaç değil verebilirsiniz demişti 
tarafından
Bende verdim canım vallahi yeni uyudu hala kıpırdanıyor ama bakalım
0 oy
(174 puan) tarafından
Sorun hakkında bilgim yok canım ama merak ettim bebeğin kaç yaşında ve kaç damla veriyorsun bende kullanıyorum onun için sordum 
tarafından
17 aylık ben 25 30 arası veriyorum ama damlada kilosu da önemli etken kilosunu söylememeyim şimdi nazar olur da doktora danışarak veriyorum bende
(174 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim .Bu arada MaşaAllah bebeğine :)
tarafından
Allah razı olsun ❤️
0 oy
(791 puan) tarafından
Ben verdim cogu zaman bitkisel oldugu icin 
tarafından
Bende verdim gece
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İdil ya benim oğlumun ciğerleri enfeksiyon olmuş. Hastanede kaldı bir gece. Oksijen ve antibiyotik tedavisi başlandı. Uykuya direniyor diye ben 43 damla verip yatırdım. Doktora değil de eczacı kuzenime danıştım. Kullanabilirsin dedi. 
tarafından
43 damla ne kız 40 damla diye biliyorum çocuklarda en fazla bence sen yine de verme ben  durumda veremezdim
0 oy
(1,355 puan) tarafından
Hayır sorun olmaz canım. Benim oğlum abilifly kullanıyor dheb için sakinleştirici yatıştırıcı piskiyatri ilacı. Buna rağmen Antibiyotikle vs de kullaniyoruz ara vermeden. Bahsettiğin damla bitkisel herhsngi bir zararı yada yan etkisi olmaz
tarafından
Vermiştim artık zaten yoksa uyuyamayacaktı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 169 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu

397,054 soru

11,875,670 cevap

35,990 kullanıcı

...