0 oy
971 göst.
Diğer kategorisinde (1,454 puan) tarafından

Amerikan mutfak  evi beğendim ama mutfagi hiç hoş değil.  Dolapları az benim eşyalarımı almaz dış kapıdan giriyorsunuz ondan mutfak mutfağın içinden oturma odasına geçiliyor.  Vestiyer de tam mutfağın karşısında birde siz bakın 

image

image

image

image

image

38 Cevaplar

+2 oy
(14,081 puan) tarafından
Bekar birine bile zor yeter bu dolaplar bence. Eğer vestiyeri mutfak dolabı olarak kullanırım dersen belki olabilir. 
-Reklam-
+1 oy
(3,485 puan) tarafından
Evi yaparken mutfağı unutmuşlarda sonradan rastgele bir köşeye mutfak kondurmuşlar gibi 

Dolaplar tezgah çok küçük ya
0 oy
(2,439 puan) tarafından

Mutfak gibi:D:D:D 

(1,454 puan) tarafından
Dalga geçme bacım dolaplar küçük vestiyer tam mutfak dolapların karşısında mutfağın içinde çok saçma.  Mutfağın içinden oturma odasına giriliyor falan evi beğendim de mutfak içime sinmedi
(2,439 puan) tarafından
Şaka yaptım bebeğim. Ben sevmiyorum Amerikan mutfağı ya. Millet bulasigini falan görüyor. Eğer evi almadıysanız bence hiç güzel değil .
(1,454 puan) tarafından
Değil mi benimde içime sinmedi başka bakalım yapamam ben öyle her şeyi geçtim mutfağın içinde vestiyer var . Çok önemli vestiyer olmasa napicaktik zaten . Vestiyer yapacağına mutfak dolapları küçük oraya eşya koymak için yapsana dolsp
(4,555 puan) tarafından
amerikan mutfak kadar sacma sapan bisey yok bence yaa. almadiysan alma evi. yada amekan kutfagi kapatip dolaplari arttirabilecegin tadilatla  halledebilecegin tarzda bi amerikan mutfakli ev ara bnce . yani diger yerleri begendiysen. mutfagi tatdilatla dönusturup degistirebilecegin bi evi göze  al almaya
(1,454 puan) tarafından
Satın almıyoruz kiraya çıkıyorum canım bizim ev satıldı daha yeni. Yeni ev sahibide 6 ay oturma hakkımız var zaten. 6 ay sonra kendi taşınacak.  Kirası uygun ev hoşuma gitti . Ama mutfak berbat neresinden tutsam elimde kalıyor.  Başka bakicam artık.  Bu mutfakla yapamam
0 oy
(16,291 puan) tarafından
Büyük mü küçük mü anlamadım ki yorum yapayım. Dolapları yetersiz gibi
(1,454 puan) tarafından
Küçük görünüyor ya dolaplar ne sigdiricam ben oraya kara kara düşünüyorum  . Birde mutfağın içinde vestiyer var daha tutmadık ama konumu güzel ve butcemize uygun . Mutfak kullanissiz
0 oy
(489 puan) tarafından
Dolap az gerçekten ama başka çözümler üretilebilir imkan bu kadarsa
(1,454 puan) tarafından
Mutfak küçük dolap falan yaptiramiyoruz koyacak yer yok. Mutfağın içine vestiyer dolabı var kocaman . Vestiyerin mutfakta ne issi var onu düşünüyorum çok mu lazım Di vestiyer de mutfağa yaptınız
(489 puan) tarafından
Vestiyeri mutfak için dolaba çevirebilirsiniz
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Tezgah ve dolaplar çok küçük. Bence çok kullanışsız 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Dolabı az sanki depolama alani. Biraz da bana göre küçük geldi. Amerikan mutfak olup daha büyüğü vardır sanki 
0 oy
(791 puan) tarafından
Yanı mecbur değilse düşünülür bence çünkü hic depolama alanı yok keşke o vestiyer olan yeri depolama alanı gibi mutfak rafı gibi olsaydı o zaman iş görürdü yine de siz bilirsiniz içinize sinen olsun pişman olmamak için hayırlısı olsun ♡
(1,454 puan) tarafından
Ebet canım vestiyer olmasa da olurdu mutfak dolabının devamı olsaydı o bölge kacirmazdim bu evi mutfak masası falan da konulmuyor.  Başka bakalım biz hem küçük çocuklarım var . Ben her akşam mutfağın kapısını kapalı tutuyorum sabah uyanıp girmesinler diye kırılacak eşya bıçak vs bir şey yaparlar diye olmuyor maalesef. Teşekkür ederim
(791 puan) tarafından
En güzeli canım hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Mutfak değilde ayak üstü bi lavobo gibi duruyor hiç hoş değil 
0 oy
(13,297 puan) tarafından

Çok kullanışsız bir ev her yer yemek kokusu siner 

Üvn okurken aparatta kalıyorduk bu kadar dolaplar vardı o zaman dahi tam sığmıyordu ark eşyalarımız :)
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Dolapları çok az . Birde orasa ki oda mı kiler felanmı canm
(1,454 puan) tarafından
Koridora mutfagi sıkıştırmışlar mutfağın içinde mutfak dolapların karşısında vestiyer var ne alakaysa mutfağın içinden oturma odasına geçiyorsun.  Gelişi güzel mutfak yapmışlar yani
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Mutfağın karşısındakini bakliyat dolabı sandım ama o da camlı olmuyor. Mutfak çok küçük. 2 büyük dolap var küçüğü sayma zaten. Çok kullanışsız mutfak. Ve kolidorda mı o mutfak.
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Koridora az bı alan açıp mutfak sıkıştırmışlar sanki araya kaynamış gibi mutfak benim abartı esyam olmadigi halde ben de sigamam mesela şöyle bi mutfağa 
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Beğenmedim.ya dolap hiç yok küçücük bir tezgah 
0 oy
tarafından
Amerikan mutfakli evde oturuyorum tamamen pişmanlık 
0 oy
(111 puan) tarafından
Çok küçük canım neyi nereye sığdıracaksın bide evi  yapan kişi çok saçma yapmış 
0 oy
(5,081 puan) tarafından
Mutfak dolapları çok az ve yetersiz bir mutfak canım 
0 oy
(586 puan) tarafından
Amerikan mutfağına bayılıyorum hep hayalimdeki bi mutfaktır hele ki amerikan olup bi de ayriyeten mutfak tezgahı ortada olanlar varsa onlar tam istediğim tip bu ev şıklık açısından çok şık her yer muazzam ama o tezgahı neden o kadar küçük ve iç içe yapmışlar ki sana büyük sorun olur yakında taşındık biz aynı planda bi ev baktık her şey çok güzeldi fakat sırf mutfak bu tezgahı şeklinde diye tutmadık hele bizim baktığımız dolaplar hiç kullanışlı değildi kapağı önden açıyon dolap ta içte kalıyor çok saçma yani bu da kullanışlı görünmüyor bilemedim
(586 puan) tarafından
Ha bi de koridordan geçerken mutfak olması çok saçma olmuş sanki orası bi oda değil de koridordan bi parca hiç hoş değil o açıdan vestiyer olması da bi avantaj
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Mutfak kullanışsız duruyor hemde küçük baya
0 oy
(965 puan) tarafından
Ev çok kullanışsız canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sempatikkadin (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.