0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (551 puan) tarafından
Pediküre gitsem alır mı temizler mi daha yeni batmaya başlamış diğerlerini aldırdım buna da geldi ya çok kötü canım acıyor yaptıranlar aldiranlar bilgi verebilir ki 

4 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından
Pediküre devamlı gidersen düzelirmis. Öyle diyolar benimde ayak başparmaklarimda var çok uzamadan kesiyorum ama benimde gitmem gerekiyo pediküre yanlış tırnak kesimi sonucu olusuyo 
(551 puan) tarafından
Of olmadı ya batirinca çok acıyor ve girmiyor oraya girse bile kesemem
(174 puan) tarafından
Acimasi normal belli ki baya uzamış tırnağın. şuan acıyo ama kestikten sonra ki gelen rahatlama hissi varya o zaman tamam diyosun dünya varmış :) acisina dayan ve kes orayı yoksa çok canın yanar
(174 puan) tarafından
Gömük olan tırnağı çıkardıktan sonra anlayacaksın ince uzun bir parça olduğunu onu tamamen keseceksin. Sonra yine uzadıkça keseceksin aynı sekilde
(551 puan) tarafından
Ciğerime kadar acıyor hemen kuaföre gideceğim
(174 puan) tarafından
Bence de düzenli gidersen batıktanda kurtulursun
-Reklam-
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Bence aylik duzenli giderseniz sorun kalmaz. Kardesim surekli ayakta calisiyor ayaklari 12 saate yaki  ayakkabinin icinde. Pedikur icin kuafore gitmiyor, daha detayli yapan bir yer bulmus yaptirinca tirnaklari tertemiz gozukuyor fazla ve batik tirnaklarin hepsini aliyormus. Bir iki gun aciyormus sonra cok rahat ediyorum dedi ama duzenli yaptirmka onemli bence. Gecmis olsun
(551 puan) tarafından
Batik aldirmak zor mu peki ben korkuyorum ilk defa yaşadım acıyor çok
(1,128 puan) tarafından
Bence surekli ayni agriyi cekmek yerine yarim saat dayanabilrisiniz . Ben yasamadim bu durumu ama kardesim 1 ay gitmesj  batiyor hemen morariyor. Cok batik yerler biraz kaniyormus ama cikinca rahatlama hissi geliyor 1 gun gecince aci duzeliyor dedi  . Pedikur sonrasi cikan batık tirnaklarin resmini atmisti inanamistim.
0 oy
(2,127 puan) tarafından
İhmal etme derim. Ablam 3 kere sağ 2 kere sol tırnağını çektirmek zorunda kaldı. O daha kötü oluyor :/
0 oy
(204 puan) tarafından

Valah canim inanki o kada zor ki 

Ben oldum tırnak batmasından batan operasyon. kısmi aldılar 3 tane igne vurdular ayağima perisanlık benim çok ilerlemişti kaniyordu bir coraptan bile 

Derdine düş

(551 puan) tarafından
Birde bu illet geldi başıma önce hiç batmazdi şu an hala batiyor mu sizin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 96 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde fadimegizemkaya (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
26 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (249 puan) tarafından soruldu

385,054 soru

11,516,221 cevap

35,176 kullanıcı

...