+1 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (9,348 puan) tarafından
Içim yanıyor resmen ben nasıl böyle bi hataya düştum. Dikişli olacak diye gittiğimiz klinikten klipsli yaptırıp döndük dün. Eve geldikten 1 saat sonra oğlum ağlayarak uyandı ve dakikalarca susturamadık asla ama asla sakinlesmiordu.(iğnenin etkisi geçti ağrı başladı)bezini bi açıp suya oturtalım rahatlar dedik bezi açtık ki komple kan. 

Ne yaapacağımzı bilemedik hemen dr.a sorduk suya oturtun kanama devam ederse getirin dedi. O ara ben su hazırlarken kendimden geçtim gözlerim karardı başım döndü yatırdılar fln beni. Oğlum gidiyor dedim kesin bişey oldu o an öldüm ben resmen :( kayınbabam fln oğlumu bırakıp bana baktılar, eşim kaynanam o ara  oğlumu sakinleştirmeye uğraşıyorlardı. 

Yavaş yavaş kendime geldim su veriorlar ama içemiyorum döküluyor elim ayajlarım zangır zangır titriyor. Neyse sonra yavrum sakinledi emmeye başladı bende kendime geldim. Doktora sorduk tekrar, getirin gözümle bi goreyim dedi. Göturduk sorun yok kanama devam etmiyor dedi. Etseydi klipsi söküp dikişliye dönderecekti :( bizde böyle acı bi tecrübe oldu. Şuan bu satırları yazarken bile kötü oldum. 

Oğlumda şuan ödem ve morluk var başka bişey yok. Ağlamıyor da şükurler olsun. Ne ypmam lazm nasl daha kolay atlatırız bu süreci :( pazartesi klips çıkacak .

9 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Of keşke dikişli olsaydı ..klipsin iyileşme süreci de baya uzuyormus ...bizde batikonlu suya oturtuyorduk ..Bide bezi sürekli bağla ki rahat geçsin hava filan almasın..krem verdi mi doktor ..kremini de aksatma sür cnm Allah yardımcın olsun 
(9,348 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun. Krem vermedi. Calpol, kantaron ve sıcak su en iyi ağrı kesiciler dedi. Onları uyguluyoruz bakalm :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlet hastanesi özel  mi nerde yaptırdın 
(9,348 puan) tarafından
Özel klinik
0 oy
(8,093 puan) tarafından
Kan tutmuş galiba seni canım benim ya bana da tecrübe oldu bende dikişli yaltiririm inşallah çok geçmiş olsun
(9,348 puan) tarafından
Ahh filiz sorma, hem kan tutması hem üzüntuden millet oğlumu bırakp bana baktı.çok kötu bi andı
(8,093 puan) tarafından
Ben napcam bilmiorum kaynanam ilgilenir ben hayatta anlamam bide benide tutar kesi diki :(
0 oy
(1,683 puan) tarafından
2 oğlumda klipsli oldu ama asla böyle bir sorun olmadı bizde ne kanama ne ağlama 2. Gün klips çıktı hiç sünnet olmamış gibi devam ettiler çok şükür sizin neden öyle oldu acaba ya
(9,348 puan) tarafından
Zaten sorun da kanaması :/ bize kanamasız dikissiz vs  vs diye avantajlarnı anlattıktan sonra eve gelip kanlı bezi görunce mahvolduk. Ama sünneti yaparken dedi ki kalın bi damarı var burda dedi. Meğersem o damar kanama yapmış
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bende oğlumu sünnet ettirdiğime pişman oldum bizimki dikişli oldu ama,oğlumun pipisinin altında biraz parça kaldı doktora götürdüm sorun olmaz dedi ama o parça benim gözüme çok batıyor üroloji doktoru 5 yaşında getir o parçayı alırım dedi 
(9,348 puan) tarafından
Allah allah oluyor demek ki böyle aksilikler :/
(248 puan) tarafından
Ne kadardı bebeğinz sünnet olduğunda
(1,446 puan) tarafından
İki aylıktı,şimdi 14 aylık
0 oy
(120,002 puan) tarafından

baci ciktimi nasi oldumuz:'(

(9,348 puan) tarafından
Off sevda :( yazicam
(120,002 puan) tarafından
yaz bana☹️
0 oy
(52 puan) tarafından
canım bende klipsli yaptırdım iyiki de öyle yaptırmışım dedim klips çıktıktan sonra çok rahat oluyor hemen iyileşiyor inan ki sünnetten hemen sonra uyuşukluk gidince ilk çişini yaparken çok ağlamıştı brnim bebeğimde seninkide büyük ihtimal ilk çişini yaparken ağladı sende kanıda görünce panikledin bizde çok kanama olmadı ama ilk çişini yaparken canı yandı baya ağlamıştı sonrasında 4 saat arayla ağrı kesici verdim ben 2. Gün onada gerek kalmadı ağrı acısı geçmişti hiç ağlamadı çok rahattı 4 gün pipisinde bardakla gezdi klipsin içine sıkılan jel vermişlerdi bana ilk gün onu kullandık her bez değiştirmemde sıktım sonrasında antibiyotik krem kullandık bir iki gün çabuk iyileşmesi için doktorumuz sarı kantaron önerdi klips çıktıktan sonra süremiz için seninde aklında bulunsun ben 4 aylıkken yaptırdım belki o yüzden kolay olmuştur bilmiyorum geçmiş olsun Allah damatlığını göstersin inşallah 
(9,348 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Amin canım çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun..pazartesi günu klips çktı onda bile kanaması oldu :( bizim için zor bi süreç oldu ne yazık ki
Benim oğlum da daha yeni 5 aylık olacak :/
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Klipsliyi kotulemisler ama bence sizlere iyisi denk gelmemiş oğlum 8 aylıktı yaptirdigimda kanama falan olmadı bizde 5 günde klipsi cikardilar şimdi 2 yaşına gircek çok şükür bişe olmadı 
(9,348 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum be kuzum bizim ki neden boyle oldu.. pazartwsi klips çıktı eve geldik yine kanaması oldu, pıhtılı şekilde hemde. Apar topar yeniden dr.a gittik kanamayı bulmak için çok ağlattılar yine yavrumu :(
(2,887 puan) tarafından
Geçer inşallah zor bir süreç onunla ilgilen ilgisini dağıt acısı gelmesin aklına geçer bir kaç güne inşallah
0 oy
(1,342 puan) tarafından
Abartmayın çocukla ilgilenmeniz gerekirken bayilmalar ayilmalar oğlum gidiyor gibi söylemler falan... çok normal bizde klipsli yaptırdık kanama da oldu ağrı da oldu ağladi da sonuçta çocuktan bir parça kestiler doktorun talimatlarına uyun. Uyuşturucu krem alın olmadı onu sürün fazlası zarar ama en fazla üç gün kullanın zaten en zoru 3 gün sonra hafifliyor sarı akıntısı olacak kabuk bağlayacak iyileşecek
(9,348 puan) tarafından
Teşekkur ediyorum dediklerinizin aynısı oluyor evet sarı akıntı. Pazartesi klips çıktı onda bile kanama oldu. Benim oğlum aşırı zorlandı bu sunnet olayında malesef ki. Pazartesi günü Kanamanın nerden olduğunu bulmak için doktor pipisini incelerken yine çok ağlamış kıpkırmızı olmus yuzu fln ağlamaktan. Ben girmedim eşimle kaynvalidem girdi daynanamam diye. Elimde olan bişey değil ki, normalde soğukkanlıyımdır ama o ilk anda beze dolan kanı görünce fenalaştım gözlerim karardı yani.. bile isteye olan bişey değil malesef, Allah kimseyi evladıyla sınamasın...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesrinnn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
0 oy
6 cevap 255 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,710 soru

11,507,975 cevap

35,165 kullanıcı

...