0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından

1. Arkadaslar Eşimin ayilesiyle kaliyorum eşimle hep ayrilib barisiyoruz bu defa ayrilidigimizda esimin ayilesi akrabkari beni sokakda falan gorduyunde benimle konusmuyorlardi kus gibi bende konusmuyirdum bugun eşimin akrabalari bize gelmislerdi kayinvalidem soylemiski kocama karina söyle cay getirsin esimde gelib bana söyledi bende onlar benle konusmuyorlar neden cay koyayimki akrabalarida kayinvalidemin odasinda oturmuslar çay koymadim akrabalar gitdiler kayinvalidem bu uzden tartisma cikardi kocam da hep onlarin tarafini tutuyor bisey söylemedi kayinvalidemde ne söyluyorsa kayinpederim onun dediyini yapiyor adam bana duşman gibi bakiyor bir kayinvalidem herkesi barmaginda oynatiyor bende onlar benle konusmuyorlar neden çay koyimki dedim onlar ne benim şerime nede hayir gunume gelmediler sadecs sizin akrabalariniz eve bile gelseler odaniza girib sizle oturuyorlar bu uzden kavqa cikti bana gelib cay koy demiyor kocama soyluyor ki onunla kavga edelim yine bu kadin resmen kavga ciksin diye hersey yapiyor  Allah belasini verir insAllah

6 Cevaplar

0 oy
(539 puan) tarafından
Haksızlık karşısın da susan dilsiz şeytandır kocan da valla sessiz kalması resmen şeytanlık başka bişey değil . Ayrılıp barışıp çocuk oyuncağına çevrilmiş bir evlilik hiç bir kadın elalemin insanlarının kahrını çekmek için evlenmedi biraz mantıklı düşün canım ayağını ona göre uzat arkanda ailen varsa arkana bile. Bakma git ailenin yanına aklı başına gelir belki . Bu arada önceki sorun da evime parke mi fayans mı yapayım diye sormuşsun mutlusunda sanırım 
(13 puan) tarafından
malesef ayilem arkamda durmuor o uzden agliyorum demenden beri anem ve erkek kardesim onlarda kalmami kesinlikle istemiyorlar yoksa cokdan kocamdan bosanmisdim zaten bu sefer ayrilidigimizda kocam beni dovdu evden kacip gitim ayilemin yanina beni yine buraya gonderdiler bana hep kötu davraniyorlar iki cocukla kimsesiz gibiyim varlar ama yok gibiler ne kocam nede ayilem iyi diyiler cocuklarimla kaldim ne yapacagimi bilmiyorum bir yere olsa cocuklarimi alib gitsem keske
(539 puan) tarafından
Ah canım benim çok üzüldüm gerçekten bu durumda bile nasıl olurda ailen seni iter ya herkes aile olmamalı gerçekten :( kadın sığınma evine gitsen ne bilim ya biz kadınlar güçlüyüz herşeyi yapabiliriz neden dayak yiyorsun bu çok fazla :(
(13 puan) tarafından
evet defalarca ihanet etdi yakaldim bu uzden bide kayinpederim kayinvalidem uzunden kavga cikartiyorlar onlara bir sey soylemiyor bana gucu yetiyor defalarca polisede verdim duzelmiyor bu uzden intahar etmeyi bile dusundum ama çocuklarim kimse onlara bakmaz yapə yalniz kalirlar diye vaz gectim tekce onlar icin yasamak zorundayim 2 tane kizim var
-Reklam-
0 oy
(116 puan) tarafından
Ne ollursa olsun eve gelen mi sa fir. Çayını ver çık. Onllarin aayibi onlaraa kaalmis. Derdini kayinpedeeerine aanlatsaydinn kocana ya da....
(13 puan) tarafından
kayinpederim adam diyilki karisi ne emr ediyo onu soyluyor benim lafim sozum onun icin bi deyeri yok sanki buyu yapmis
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Onun odası senin odan ayrıdır ama kapıdaki anahtar bir yani sana da gelmiş oluyorlar 

Konuşmasan da nezaketen çay koysaydın önlerine 

Böyle olması senin için daha kötü olmuş 
(13 puan) tarafından
evet anliyorumda ama akrabalari benimle konusmuyorlar beni o kadar kötulemişki akrabalari beni kötu biliyorlar o uzden konusmuyorlar benimle konusmayan insanlarin önune nasil çay koyarimki?ben kendimi ezdireyim onlar kimlerki ben kötuyumse benim çaylarimami kalmişlar
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Kocana deseydin, annen bana demedi sana demiş git çay koy ,çay hazır olduğunda bana da bir bardak çay getir deseydin
0 oy
(120,138 puan) tarafından
hata sende eve geleme ikram edilir saygida kusur edilmez eve gelen nasibiyle gelir
0 oy
tarafından
Çocuk yoksa s..iktir et boşan 
(13 puan) tarafından
çocuk var iki tane kizim var

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 286 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Muradzemine1731 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
10 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 714 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,213 puan) tarafından soruldu

385,467 soru

11,526,500 cevap

35,197 kullanıcı

...