0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (288 puan) tarafından
Kızlar görümcem ve kaynanam gittiği yere gizli gidiyor mesela gecen hafta geziye gitmişler beraber günü birlik tur oluyor ya onlara. O gün kaynanam köyden gelirken aradı bende evde değildim görümcenin oraya gitcem dedi isim geç bitince gidemedim zaten bazı olaylardan da kırgınım gitmedim ( çocuğum hastanede yattı ne geldi adam gibi ne aradı )) gitmedik ayağına sen gel dedim gelmedi o gün çocuğu görmek için geldiğini söyledi çocuğu görmek için gelseydi evine gelirdi dur dedim kokusu çıkar bunun 

neyse dün öğrendim ki meğerse hanım geziye gitcekmis o gün ondan gelmis yani çocuğu görmek bahane hiç demedi ben buraya gidiyorum kızım bı şey ister misin vs. Diye . Her seferinde böyle oluyor bı yere gitcek oldular mi görümce de kaynana da saklar sanki ben peşine takılcam.onun ama bizim nerde ne yaptığımızı sorar durur cocugun ağzını ararlar. İşte cocukla laf sokarlar denize bizde gelelim gezmeye bizde gelelim sen cagiriyor musun Allah var görümcenin kızı var parka vs bı etkinlik oyun alanına gittik mi onu da ararız insanlık edip gel çocuklar eğlensin biz de kahve içelim diye sokulmaz hanım 

Bende inat için paylaşır nispet yaparım :D siz ne yaparsınız böyle bı durum da 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,803 puan) tarafından
E gitsinler söylemek zorundalar mi kaç yaşında kadınlar :))
(288 puan) tarafından
Aynen mesela gecen çarşıya gitcekmis bana uğradı gel et demedi bende laf soktum param yok olsa bende gelirdim diye hiç oralı olmadı:D
(1,803 puan) tarafından
Heee tamam oldu şimdi.kiz su sahte bileziklerden tak koluna bak nasıl gözdesi olursun si.cmaya bile çağırır:)))
(288 puan) tarafından
Hahaj :D var kendi çapımda altınım şükür kendim calisip yaptım da kız para olmadığına değil kendim çalışıyorum bana gel dese ben onun kileri bile öderim olmadığına değil beni sahiplense ben ona neler yaparım neler de isteeee
(1,803 puan) tarafından
Allal allaa demekki enerji uyumunux yok canım.elektrik olmayincs olmuyor:)) salla gitsin ya yasitlarinla arkadaslarinla ye iç bin kat iyi
(288 puan) tarafından
Öyle kuzum mesafe bar zaten yeterince daha da oluyor onlar böyle yatinca
-Reklam-
0 oy
(539 puan) tarafından
Hiççç umrumda olmaz giderse gitsin benden de öyle bir tavır alır ne ekerse onu biçer kısacası 
(288 puan) tarafından
Benim de umrumda değil gitsin nere giderse de yani çocuğun ağzını arayıp da sen niye demiyorsun :D sanki geldim hemen çok şükür kocam beni gezdirip yediriyor giydiriyor size kalmadım ama amaç ne çok komik bı durum bende inat için paylaşıyorum çocuğu da tembihliyorum söyleme diye :
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Hiç muhatap olman dört yıldır evliyim ilk iki senem onları dert ederek geçti son iki senedir akillandim yanımda ne yaptıklarını anlatsalar bile ha öyle mi iyi der geçerim gerekmedikçe muhatap olmuyorum naptiklarinı merak etmiyorum kafam rahat 
(288 puan) tarafından
Bende aynıyım kuzum bana dokunmayan yılan bin yaşasın modundayim da bu neyin kafası yani sen dibine kadar sorup kendin niye gizliyorsun resmen hasetlik sinsilik bu
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Kaynanam elinde olsa beni sürüye sürüye götürecek gittiği yere , ne saklaması . 

Sende pek tinlama saklıyorlarsa saklasinlar
(288 puan) tarafından
Ayy götürmesin aman
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim kaynanamla eltimde öyle ben pek takmıyorum onlara da söylemiyorum gittiğim yerleri
(1,028 puan) tarafından
Valla hiç takma canım benimkiler de öyle
(288 puan) tarafından
Yiyoruz içiyoruz geziyoruz dimi kızım
(288 puan) tarafından
Diyorum bende
(1,028 puan) tarafından
Sende kızına söyle bu tür sorular sorarsalar söylemesin
(288 puan) tarafından
Diyorum kız ama işte çocuk söylüyor heyecan yapıyor da

İlgili sorular

0 oy