0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (6,748 puan) tarafından

image

İnsanın derdi olunca ya çok uyurmus yada uyuyamazmis bende bazen gözümü açamıyorum bazen de hiç uyuyamıyorum oğlum uyuyor bende bir kahve bir sigara yapam dedim

Siz niye uyumuyorsunuz

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 den beri ayaktayız kızım uyumadı şimdi uyuttum yanına kivrilcam.  

Afiyet olsun..
(6,748 puan) tarafından
Sağol canim
Bana gonderseydin bakardım ben
tarafından
Ayy valla şifa gibi olurdu ;) saolasin
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Kızım erken kalktı eşimde kahvaltı yapıp ise gitti mecbur erken kalktim
(6,748 puan) tarafından
Benim oğlan yatıyor kahvemi içip yanına koşmam lazım yanında görmeyince kalkıyor
0 oy
(1,628 puan) tarafından
Kızım uyandı saat 6 da bende eşimi gönderdim onun artıklarıyla kahvaltı yapmaya çalışıyorum:))
(6,748 puan) tarafından
Anam 9 ayda böyleyse vayki vay haljnee

Benim oğlumun bebekligi çok güzeldi yani geçen seneye kadar bile çok iyiydi taki herseyi özgürce kendi başına yapana kadar artk oyy anam bir saniye oturtmuyor :)
(1,628 puan) tarafından
Maşallah oğlun kaç yaşında:)) durmazlar ya canları sağ olsun ❤️
(6,748 puan) tarafından
31 aydan selam keşke 9aya dönebilsek:) ve gündüz uykusunu bıraktı resmen  saat sayıyorum uyusun diye ;)
Bir saniye oturmaz srtk tezgaha çıkıyor bana ihtiyacı yokmuş dün tava ciksrdi mısırı içine koydu sonra annecim bekle yağ kocam dedim baktım yağı getirdi bak yağ diyor :)
Sonra ben onu patlatirken tezgaha çıktı mısırı koymak için leğen aldı falan yani en güzel çağları doğumdan sonra hareketlenene kadar sonrası felaket :) ağlama krizlerini söylemiyorum zaten
(1,628 puan) tarafından
Yaaaaa bende o günlere gelmek istiyorum bir yandan da ne çabuk büyüdün diye ağlıyorum ya. Bence en iyi dönem 0-3 ay en azından koyduğun yerde buluyorsun:))) bu günleri de özleriz annem der ne ara büyüdün evlendin cocuğun oldu der bende sanki dün gibi gebe kaldığımı öğrendiğim sonra büyüdü işte 9 aylık oldu kız şimdiden doğum günü menüsü elbisesi organizasyonu bakıyorum. Allahım onları kötü insanlardan korusun, hep mutlu olsunlar ben çocuklara hiç kıyamıyorum melekten farksız günahsız onlar ya
(6,748 puan) tarafından
Bazen fotoğraflardan hatırlatma geliyor geçen sene veya tarihleriyle anam diyorum ne kadar küçükmüş ve kendi derdimden sanki küçüklüğüne pek odaklanamamisim gibi çok pişman oluyorum ama hızlıca büyüyorlar valla :(((
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Hastaym öksürmekten uyuyamadm ki dedim şimdi kızı uyandrcam en iyisi kalkaym.

Afiyet olsun sana da canm 
(6,748 puan) tarafından
Sağol canim geçmiş olsun hastamisin
(2,302 puan) tarafından
Sağolasın canm bir haftadr hastalık bırakmadı ki yakamı artık ilaçlar fa fayda etmiyor evdeki bütün şeyleri denedim bana mısın demiyor ilk günkü gibiyim hâlâ:(
(6,748 puan) tarafından
Ya öyle bir illetki bende yakalandım tam iyileştim derken bile hala devam ediyor birde öksürürken nefesim kesiliyordu pastil biraz rahatlatiyorfu beni
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Kızım ağladı onu emzirdim buraya daldım falan derken uykum kaçtı :)) afiyet olsun 
(6,748 puan) tarafından
Oğlum uyanmayacagini bilsem kalkıp işleri bitiririm de birazdan yatağa gecmezsem kalkacak ;)

Sağol canim
0 oy
(1,192 puan) tarafından

Kız öğlen olmuş niye uyumuyonuz diyon hiç bu saate kadar uyumadım ki ben 5.50 de uyandık :blush:

(6,748 puan) tarafından
Aksam kaçta yatiyorsun
(1,192 puan) tarafından
8.30 9 arası uyur
(6,748 puan) tarafından
Ben sen demiştim kız sjsj
(1,192 puan) tarafından
Bende 10.30 gibi
(1,192 puan) tarafından
Kız kafamı kaldı:D
0 oy
(732 puan) tarafından

image

bende 6.30 da kalktım 5 aylık bebeğim var şimdi emiyor uykusu var direniyor uykuya:)) halsiz hissediyorum uyursa bende yatarım 
(6,748 puan) tarafından
Uyanıp geri uyuyunca sersem gibi oluyorum ben mesela oğlan küçükken o sabah uykusuna yatınca kalkıp tüm evi temizledim gün boyu onunla uzanirdim:)
(1,192 puan) tarafından
Kız sabah sabah kahve içtin bide falmi kapattın :D
(732 puan) tarafından
Esmacım, normalde ben uyumam hatta uyuyamam ama halsizim ah keşke evi toplayacak gücüm olsa;))) yardıma gel kız bana

Nurcum, fal kapatmak alışkanlık olmuş :)) öyle kapatır yıkarım iyi bir fal bakan olsa keşke çevremde
(6,748 puan) tarafından
Desene kalk kendi evini topla çamaşırlarını as sjsjsj ama ben dip köşe bayram temizliğine giricem ondan tembellik ediyorum
(732 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
(10,300 puan) tarafından

image

benimde biri butun gece ayaktaydi o uyudu digeri kalkti :angel:
(6,748 puan) tarafından
Bir balkona ihtiyacım.var böyle kör bir nokta kimse görmeyecek:(((
Oyy anam bu gece benim oğlan bir araa bir fırladı uykudan telefon istiyor cizgi flim vur kafayı uyu dedim belki 2 saat uyanık kaldı sonra uyudu
0 oy
(7,722 puan) tarafından
Afiyet olsun yavru bi de cocuu olan uyuyamiyo onuda ekle oraya 
(7,722 puan) tarafından
Kız benimki uyumuyo sabah 8 dedimi uyaniyo asla asmiyo bi gün şöyle 10 a kadar uyuduğunu görmedim
(6,748 puan) tarafından
Benimkide çok nadir 10 a kadar uyur :)
(7,722 puan) tarafından
Gülüm istedigin zaman özelden falan yazabilirsin bana biliyosun dimi dertleşmek istersen
(6,748 puan) tarafından
Biliyorum gulo ama bazen yazmaya bile o kadar üşeniyorum ki:(((
(7,722 puan) tarafından
Anlıyorum hayatım seni geçecek emin ol
0 oy
(7,456 puan) tarafından

İki oğlanda 6 da uyandı deli gibi:( kahvaltı hazırlıyorum beylere afiyet olsun balım ❤

(7,456 puan) tarafından
Allah inşallah nasip eder gülümm bende istiyordum rafa kaldırdım valla uğraşamam :D
(6,748 puan) tarafından
Fatoş gerçekten ikinci bir çocuk çok zor uzun bir süre düşünmüyorum diyorum sonra kocam gelse bir tae yaparım diyorum sonra da rahatlığa alışıp sonra tekrar başa donemk daha zor diyorum offf kocam istemese hiç yapmam ikiyi :)
Fatoş kız senin oglanlarinda götünde kurt varmi
(7,456 puan) tarafından
Yaparsın yapar enişte geldiğinde :D

Olmazmı kurt hemde boylarından büyük :D hahhaha
(6,748 puan) tarafından
Fatma oğlan tezgaha çıkmayı çözdü artk ne istiyorsa kalkıp kendi yapıyor sjsjs

Bilmiyorum fatossss bu psikolojiyi toplamam zaman alcak
(7,456 puan) tarafından
Benimkiler dışarıya çıkıyor pencereden :/// yıldım heryeri kitlemekten

Enişte gelince bi balayına çıkarsınız düzelir kuşum
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Bütün gece uyanıp uyanıp durdum ağırlaştım diye uyumak zor geliyor sabah ne güzel daldım uyurum dedim oğlum uyandı 

Afiyet olsun bu arada rabim gönlüne ferahlık versin 
(6,748 puan) tarafından
Benim oglanda gece bir ara kalktı cizgi flim istedi vur kafayı yat dedim baya tavana baktı sonra uyudu
Gece sürekli uyanıyorum bende hiç uyuyamiyomki zaten
Oğlan kaç aylık
Aminnn inşallah
(1,480 puan) tarafından
Teklonoji devrindeyiz maalesef hepsi telefon istiyor
Ağustosta 3 yaş olacak
(6,748 puan) tarafından
Benimkide ekimde 3 yaş olcak
Gündüz isteyince veriyorum ama gece apartmanı bile ayağa kaldırsa vermiyorum 2.3 gün isteyip unutuyor
(1,480 puan) tarafından
Gece bende vermiyorum gündüz 1 saat ten fazla vermiyorum öyle düzene koymaya çalışıyorum
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Öyle bir kanamam varki gece doğru düzgün yatamadım. Geberiyorum. Kızım uyansın diye bekliyorum. 
0 oy
(3,877 puan) tarafından
İçli köfte yapıcam bugün ben işim olduğu gün uyuyamıyorum ya içini falan hallettim ama saat biraz daha geçse bulgurunu yapıcam komşuları kaldırmayım diye bekliyorum 
0 oy
(337 puan) tarafından
Oğlum sabah 5 ten beri ayakta, bi hafta sonum var ondada sabahın köründe uyanıyorum:((((
0 oy
(379 puan) tarafından
Hayırlı kapılar açılsın inşallah. Bende oğlumu uyuttum şimdi kahve sigara yapıyorum. Bu aralar çok içiyorum nerdeyse 1 paketi bitiriyorum valla 
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Derdi veren dermanınıda verir bacım inşallah feraha çıkarsınız bende güç bela 9 buçuğa kadar uyudum ama sırtım ağrıyo bi tuhaf oluyorm bi saat bile fazla uyusam
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Valla bizde gece bacım, avlu izliyorduk baştan başladık. Az önce bitti. Maglum hamilelik 33+6, artık gece uykusu 3 ten önce yok maalesef 
0 oy
(777 puan) tarafından
Ben her gün 9 -9.5 saat uyurum bir de öğlen uykusu uyurum bir saat :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 133 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 158 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Defne21 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.