0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Arkadaslar galiba psikolojim bozulmus,yinede size sormak istedim

Herseyden korkan bir insanim ama artik korkularum boyu asmis.mesela cocukgum hasta ve ise gidemiycem,patronumu arar kizim hasta gelemiom derim sonra icimde bi korku girer ,dusunce panik,ya beni isten cikarirsa, bu gibi takintili sekler 

Niye böyle oldum bilmiylrum. 30 yasindayim 40 gibi görunuorim son 1 senedir,Asiri dusunmek stress ve korkulardan.saclarim beyazlanmis.yani bu nedir ne tavsiye edersiniz

3 Cevaplar

0 oy
(2,574 puan) tarafından
Bir destek almalısın bence psikologa gitmende fayda var 
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hemen kendine başka bi senaryo yaz mesela işten çıkarırsa ne kaybederim işsiz kalırım ee nolmuş başka iş bulurum hem tazminatımı da vermek zorunda kalır amaann arada biraz da evde kalmış dinlenmiş olurum çıkarırsa çıkarsın canımdan mı kıymetli diye düşün 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Devamlı kızım hasta gelemiyorum diyen bir işçyii bende olsam işten çıkartırım sonuçta iş veriyor sana devamlı çocuk için izin veremez sana o düşüncede olman doğru çıkarabilir de . Demekkş hayatın da iyi gitmeyen şeyler var o yüzden çok düşünüp strese giriyorsun ama pskolojik tedavi görmen kötğ bişey değil git görün başkası ile konuşmak çok iyi gelir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bir anne (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
4 cevap 210 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (61 puan) tarafından soruldu

397,035 soru

11,875,296 cevap

35,990 kullanıcı

...