0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (4,393 puan) tarafından
Gece uyurken 26-27 derece arasinda nasil giydiriyosunuz, uzerini ortturmuyo. Kisin hep uyku tulumu kullandik ama suan ne giydirmeliyim ?

16 Cevaplar

+1 oy
(10,819 puan) tarafından
Tişört altına uzun pijama üstü açık. Terliyor 
(4,393 puan) tarafından
Tesekkurler tsorttun altina atlet falan giydiriyo musunuz
(10,819 puan) tarafından
Evet canım atlet giyiyor
-Reklam-
0 oy
(8,713 puan) tarafından
Ben hala uyku tulumu ile yatırıyorum. 24 derece içerisi. Sabaha karşı serin oluyor korkuyorum hasta olur diye.
(4,393 puan) tarafından
24 derece de bende uyku tulumu kullaniyodum ama 26 nin altina dusmuyo bizim.
0 oy
(15,874 puan) tarafından
Geçen gün doktor Osman gonulal i dinledim. Kadının birisi sormuş. 24 derecede çocuğum ne giysin diye. Tek bez olması yeter. İsterseniz zıbın da goydirebilirsiniz ama belki terleyebilir zibinla diyodu. Ben şok. 24 derecede nerdeyse 2.5 tog uyku tulumu giydircem ahdhdhdh
(15,874 puan) tarafından
Annemlerin bı sözü var bu durumlar için. Soluğu içinde olsun boşver derler ☺️ napalim duzelirler inşallah ☺️
(15,874 puan) tarafından
Senin bebişin kaç dışı çıktı
(2,281 puan) tarafından
2 dişli hala :D ustler gelemedi bir türlü
(15,874 puan) tarafından
Bizimki de aynıydı. Önceki gün üst dişin biri patladı.
(2,281 puan) tarafından
Ay darısı başımıza yaaa
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Uyku tulumuyla yada zıbın alt üst takım üstüne ince bir battaniye 
(4,393 puan) tarafından
Uyku tulumuyla terliyo. Ustunu ortturmuyo ortssmde aciyo zaten.
Bende zibin uzerine ince uzun kollu pijama takimj giydiriyorum ama acaba fazla mi geliyo bilemedim
0 oy
(170 puan) tarafından
Kolsuz atlet ince alt üst giydiriyorum üstü açık yatıyor . Sabaha karşı serin oluyor aynı derece kalmıyor evin içi biz bile bişey örtmesek sabah üşüyoruz terlemiyor üşümüyor normal kalkıyor deneye deneye bu kararı bulduk 
(4,393 puan) tarafından
Bende ip askili zibin uzerine ince uzun kollu pijama takimi giydiriyorum. Ustunu ortturmuyo. 26 nin altina dusmuyo bizim odamiz. Fazla mi geliyo acaba bilemedim.
0 oy
(311 puan) tarafından

Nerden yaşıyorsun hava geceleri 27 derecelik değilki henüz. :angel:

(4,393 puan) tarafından
İzmir,bizim ev suan 26 derece camlarda acik. Gece yatak odasinin camini kapiyorum genelde 26.5 oluyo odamiz.
(311 puan) tarafından
Sıcakmış oralar bildiğin yaz zıbın tayt yeterli bence
(4,393 puan) tarafından
Maalesef simdiden boyle. Yazin tek zibin ya da klina aciyoruz.
(311 puan) tarafından
Bizde temmuz ortalarında tek zıbın ama şimdi bir zıbın yarım kol uzun kollu alt üst . Uzun kollu zıbın 4 gün önce bıraktım. Bakalım Afrika sıcakları geliyor bu hafta. Daha hırka montları kaldırmadın bebeğimin. Batı Karadeniz burası
(4,393 puan) tarafından
Bende ip askili zibin uzerine kisa kollu pijama giydirdim. İzmir deyiz biz 1 aydir tsort giyiyoruz. Aksamlari bazden hirka aliyoruz
0 oy
tarafından
Ben derece kaç olursa olsun ne giyersem bi kat fazla giydiriyorum. Gece tişörtle uyuyorum onu uzun kollu pijama ile baktım üşüyorsam kombiyi acıyorum giy çıkar yapmıyorum 
(4,393 puan) tarafından
Ben cok usuyen birisiyim kendime gore giydirsem cocuk yanar :) daha once giydirdim terledi sicaktan uyuyamadi. Kombiyi kapayali 2 ay olacak ev camlar acik oldugu halde 26 derece:((
0 oy
(428 puan) tarafından
Alta ince pijama üste kısa kollu tsort içine atlet üzerini ortmez 10 aylık .uzun giydirsem terliyor .ev şu aralar 25 ile 26 derece arası geceleri .2 aydır bu şekilde yatıyor benimki terliyor yoksa
(4,393 puan) tarafından
Bende zibin uzerine ince uzun kollu pijama takimi giydiriyodum. Sanki sicak oluyo uykuya dalmakta zorlaniyo gibi. Bende kisa kollu deneyeyim sagolun.
(428 puan) tarafından
Rica ederim terlemesi daha cok hasta eder zaten bebekleri benimde ilk bebeğim tecrubem yok ama deneyerek bu sekilde daha rahat ettiğini gördük
(4,393 puan) tarafından
Evet zaten sicagi cok giyinmeyi falan sevmiyo. Bende incelltim ama ne bileyim usuyo mu sicakliyo mu :) kış iyiydi
0 oy
(472 puan) tarafından
Gece boyu 24.5-25 derece arasında gidip geliyor. 

Kolsuz zıbın üstüne uzun kollu alt üst pijama takımız, göğüs altından itibaren çift katlı penye battaniye ya da o kalınlıkta pike. 

Yalnız üzerini sürekli açıyor. 

Gün içinde uyuduğu zaman daha farklı yapıyorum. Mesela kolsuz zıbın, altına ince pijama. Üzerine ince müslin örtü gibi. Bazen tek zıbın ile yatıyor, üzerine müslin örtüyorum. Bazen üst zıbın alt pijama ama örtü yok. Gündüzleri epey sıcak.
(4,393 puan) tarafından
Uzerini orturmuyo. Aciyo ya da uyaniyo. Zibin uzerine ince uzunkollu pijama takimi giydiriyorum ama fazla mi bilmiyorum
0 oy
(731 puan) tarafından
26 27 derece sıcak bir derece ince mevsimlik tulumlarla yatsa yeter. Toglu ürünler terletir terlerse üşür bu sefer hastalanır. Ben son 15 gündür ince mevsimlik tulumlada geçtim evin 24 derece altına düşmüyor 
(4,393 puan) tarafından
Suan toglu tulum kullanmiyoruz 23 derece de genelde kullaniyorum.
Zibin uzerine ince uzun kollu pijama giydiriyorum ama fazla mi gelir bilemiyorum.
31 aylik artik bedenine gore ince mevsimlik tulum bulamiyorum :)
(731 puan) tarafından
Mevsimlik pijamada olur terlemesin yeter bence benimki daha 13 aylık o bile terliyor o şekilde
0 oy
(614 puan) tarafından
Bizim evimiz ön taraf hamam gibi arka taraf buz gibi. Havalar desen tam ısınmadı o yüzden geceleri yine 2,5 tog uyku tulumu giydiriyorum içinde zıbın ile. Sabah seri oluyor çünkü namazdan sonra
(4,393 puan) tarafından
Ben kisim bile 0.5 tog giydiriyorum sizin baya soguk sanirim
(614 puan) tarafından
Yozgat :))
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Bizimki t shirt ince alt ile yatıyor. 
(4,393 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(2,901 puan) tarafından
Bi kısa kollu zıbın. Küçük bebekse bi ince don. Büyükse bi de sıcak da sevmiyorsa bizimki askılı zıbınla yatıyordu:D 26-27 derecede. 
(4,393 puan) tarafından
31 aylik :) sicak sevmez. Zibin uzerine ince uzun kollu pijama giydiriyorum ama fazla heralde
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Tog olmayan normal uyku tulumu almıştım a101'den ikisine de onu giydiriyorum gece üstümü örtmüyorlar
(4,393 puan) tarafından
31 aylik normal tulumlar olmuyo artik. Gecen 2 yaz bence ince penye tulum falan giydiriyodum
0 oy
(2,985 puan) tarafından
Pijamasinin üzerine ince uyku tulumu giydiriyorum ama derceyi bilemiyorum
(4,393 puan) tarafından
Zibin uzerine ince uzun kollu pijama goydiriyorum ama fazla mi bilemiyorum.
İnce uyku tulumunu nerden aldiniz
(2,985 puan) tarafından
Lcw den almıştım
0 oy
(1,246 puan) tarafından
İnce bi pjama ya da sadece zıbın yeterli unutma sıcak da hasta eder 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 723 göst.