+1 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar arada gizli gizli bakıyordum ama bakmamı istemiyor erkekler pis şeyler konuşuyor gıft gönderiyor diyor güvenim var ama bakmakta istiyorum 

27 Cevaplar

+3 oy
(539 puan) tarafından
Kocamın erkek sohbetlerine de bakmam yani doğru demiş eşin şimdi gelip senin telefonunu alsa kızlarla olan sohbetini okusa ne düşünürsün 
(87 puan) tarafından
Haklısında
(1,222 puan) tarafından
+++ kesinlikle kadınlarla olan konuşmamı eşim okusa asiri rahatsiz olurum bende onun erkeklerle olan konusmalarina asla girmem
(116 puan) tarafından
Yani öyle de. Çiğ süt emmiş insanoğlu yani kadın şüpheli bir hareket sezince baksın teline ama kalkıpta arkadaşları ile olan sohbetlere bakmasın bir zahmett.
-Reklam-
+1 oy
(1,377 puan) tarafından
Kim ne yaparsa yapsin ben bakiyirum ve gizlice yapmiyorum. Erkek muhabbetiyse duzgun insanlarla duzgunce konussunlar. Pislik yapana ayninsekilde cevap veriyorsa o kocaminda alnini karislarim. 
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Sen bakarsın bakmazsın beni ilgilendirmez :)),ama ben bakarım, hatta bir arkadaşı s.açma s.apan resimler videolar gönderiyordu eşimle kavga ettim dedim bir daha yollarsa kimseye birşey demeden onun karısını arıyacam dedim ,galiba eşim konuşmuş rahatsız oluyorum yollama diye  o gün bugündür dahada birşey yollamadı ben ara sıra bakıyorum 
(87 puan) tarafından
Maalesef öyle bi imkanım yok ya izin vermezki adam telefonuma bakma diyor
(1,456 puan) tarafından
Yok öyle bir dünya bir erkek telefonuna bakılmasını istemiyorsa gizlediği birşey vardır bu kadın içinde geçerli ben böyle düşünüyorum
0 oy
(791 puan) tarafından
Erkeklere mesajlarina bakmadiktan sonra sorun olmaz ki 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ben bakmam oda bakmaz. Ha telefonu yakındır birini ararım fotoğraf çekilirim sosyal medyaya girerim ama girip de kim ne yazmış ne atmış diyip bakmam
0 oy
(8,125 puan) tarafından

Ben bakıyorum hani birşey yapacağından deilde aksiyon olsun :)

0 oy
(2,465 puan) tarafından
Erkek konusmalarına gırmem  instagram aramalar watsapa gırıp mesaj yaz kısmından erkek ısmı olup kız resmı var mı dıye kontrol ederım :) 
(2,465 puan) tarafından
Acık sacık derken de işte anla den ben edeplı olarak dedım
(9,953 puan) tarafından
Korkulur senden :d
(2,465 puan) tarafından
Ndbzbzbbz bakılması gerek
(44,800 puan) tarafından
Allah senii jsjsksjs
(2,465 puan) tarafından
Canımmmm dkkdkdkdk
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Bana göre çok doğru ben bakarım bakacamda öyle arkadaşlarıyla grupları yok olan gruplar iş arkadaşlari kızlarda var içinde sadece işten konuşurlar. Kapıcı  2 apartmanı grup yapmış oda bir sorun olunca yazılıyor. Diğer arkadaşları ile olan sohbetlerinde normal ama.genedr bakiyorum güvenmiyorum açıkçası 
0 oy
(709 puan) tarafından
Hiç öyle bir adetim yok
0 oy
(2,694 puan) tarafından
Çok doğru şüphesi olmayan adam gık demez bnm kocamın telefonu ortada bende girer hergun kurcuklarim şüphelendigimden değil watsabi hoşuma gidiyor ben takip ederim hep  kendisi bilgisayar bölümünden mezun ama tam bir telefon özürlüsu anlamz hicde umrunda olmaz bir der benim telefonun şarjını bitiyon madem şarja tak okadar:) 
0 oy
(654 puan) tarafından
Bende bakiyom valla eğlencesine sıkıldımmı onunkini kurcalarim genelde arkdslaryla iş arkadaşları işin ağırlığı filan konuşuyorlar 
0 oy
(7,847 puan) tarafından
Ay ben hiç bakmam ya kaç kere bi kurcalayim bakayim diye aldım elime şifresini bile açamadım saygısızlık bence 
0 oy
(16,303 puan) tarafından
Karıştıririm ama gizli gizli değil açık açık. Ayrıca ben merakyan karistiririm bişey yapacağından değil. Kimle ne konuşmuş onlara bakarım 
0 oy
(6,920 puan) tarafından
ben karıştırmam, karıştırmasını da istemem. ne gerek var onu  kendi arkadaşlarıyla sohbetine bakayım, o da benimkine baksın. neden yani
(87 puan) tarafından
Haklısın eğer gerçekten güven varsa karıştırmak anlamsız saygısızlık
(6,920 puan) tarafından
bir halt yiyor olsa telefonu kurcalamak da çözüm değil ki, siler, gizler en olmadı gizli başka bir telefonu olur.
eğer olur da bir halt yerse, Allah çıkarsın karşıma.
durduk yere bakmam, sen de bakma. ha telefonumu saklamam, eşim de saklamaz.esimin telefonunu alırım, arama yaparım ne bileyim fotoğraf çekerim falan ama mesajlara bakmam
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Valla ben baksam da her yere girmem özellikle erkeklerle konuşması varsa arada bi bakarim öyle 
0 oy
(1,974 puan) tarafından
14 senelik evliyim daha 1 kere bakmadım. Evlenmek demek bütün özel hayatın gittitiği anlamına gelmiyor.o telefon herkesin özeli .ha şüphelenirsin bakarsın 1 yada 2 kere tmm . Ama durduk yere adamın özelinede bakılmaz. Bende asla istemem eşim baksın 
0 oy
(1,894 puan) tarafından
Bakarım valla onlarda öyle şeyler gondermesinler :D ayrıca öyle arkadaşları yok çok şükür 
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Bakıyorum valla önünde bazen o olmayınca herşeye bakıyorumzaten instagram face tweter ortak 
0 oy
(564 puan) tarafından

Valla eşimin telefonunu benim tel miş gibi alıyorum bakıyorum okuyorum hiç bişey demiyor hele bi desin bı daha dokunmam konuşmam onunla:D

0 oy
(734 puan) tarafından
Eşime güvendiğim kadar kendime güvenmiyorum ama bakıyorum :) gizli saklı değil ama zaten ortada telefonu şifresini falan bilirim. Oda asla niye baktın demez. İşle ilgili olan konusmalara bakıyorum kadın ismi olanlara  haddini aşan var mı diye:) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,780 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 438 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 486 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 488 göst.