0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim kocalık görevlerini yerine getirmiyorsa duygusal yönden (anladınız siz ) boşanma hakkım var mı? Yoksa katlanip sabretmeli miydim ?

18 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
bende merak ediyorum
(3,738 puan) tarafından
Bence bana dedi tinky Minky. Haklısın zaten kızanası bi kaç kere bende yaşadım aynı durumu kendimi anlattım sorguladım aylarca huzurumuz bozuldu ama sonra alıştım yani her erkek her gece bu işi düşünmek zorunda değil beni mi aldatıyor başka biri mi var herşey geldi aklıma benim eşim o kadar düşkün değil mesela bunu öğrendim ona göre davranıyorum evlilik bi su yolu orda akamadıkça taşıyor canım
(659 puan) tarafından
bende artık alıştım sorgulamıyorum suçlamıyorum. aldatıyorsa aldatsın bana ne umrumda değil diyecek ve duygusuzlaşmış bir duruma geldim.
(3,738 puan) tarafından
Allah eşine hidayet versin canım başka sorununuz var mı peki
(659 puan) tarafından
ergen ergen davranışlar sergiliyor psikolojik baskı uyguluyor aslında anlatacak çok şey varda ben susmayı tercih ediyorum
(3,738 puan) tarafından
Anladım canım Allah kolaylık versin inşallah en hayırlı yolu göstersin size inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dinen eğer gerçekten yerine getirmiyorsa seni reddediyorsa ya da o yönden bir sağlık problemi varsa dahi o iş görülmüyorsa senin halis muhlis boşanma hakkın var. 
tarafından
Aylardır yüzüme bakmıyor sitem ettiğim zamanda ateşlisin diyor. Her zaman birşeyler olsun diye zorluyordm kaç ay oldu hatırlamıyorum bile sağlık sorunu da yok sadece beni sevmiyor
(8,357 puan) tarafından
Tabıkı ateşli olacaksın kadınsın hormonların var kadın 9 nefsıne sahıp olan bir varlık.Hakkındır mutlu degılsen bosan bu senın ıcın onemlıyse bosan.Bazen benım eşimde yapıyo cok sınırıme gidiyo 3 lu yaslar en verımlı oldugumuz zamanlar bunların elınde çürüyoruz valla
0 oy
tarafından
Boşanma hakkin tabiki var ama önce bunu tedavi etmenin yolunu gitmek gerekir. Eğer ki yanaşmıyorsa her zaman dinen dahi böyle bir hakkın var
0 oy
(45 puan) tarafından
Eşlerden birinin cinsel fonksiyonlarında bir bozukluk varsa,  cinsel birleşmeyi yapamıyor ve tedavi olmayı da reddediyorsa boşanma hakkınız var tabi ki. Eğer keyfi olarak cinsel yakinlasmadan kaciniyorsa bu da boşanma sebebi ama tabi hukuken ispatı zor bir dava. İyi bir boşanma avukatıyla çalışmanızı tavsiye ederim.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Boşanma sebebi olarak gorüyor kanun
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Var kanunen ama bu bence incitici bı boşanma davası olur karşı taraf için ben var diye biliyorum yani ama böyle bir sebebten boşanan kaç kişi vardır onu bilemem netten araştırabilirsiniz ama biraz sabret bence  erkekleri sorumluluklar çok etkiler iş hayatı ev hayatı bazen adapte olamıyorlar kaçırıyorlar bazen öyle bir döneme girmiş olabilir
tarafından
Tabiki bunun için boşanmak istemiyorum bu sadece devede kulak.. değersizlik, küçük görme, hor görme bunlar çok yıpratıcı şeyler
(236 puan) tarafından
3.5 ay diyor ya biraz fazlaymş
(1,944 puan) tarafından
Boşanma avukukatindan duymuştum boşanmalarim cok büyük orani cinsellik ama bu ulu orta konusulmayacagi icin anlasamama olarak gecistiriliyor.
(236 puan) tarafından
Aslında din hocalarıda diyor erkekler hanımlarıyla haftada bir yakınlık kurmak zorunda diye dinende yükümlüler
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım mutsuzsan hor görme küçük görme yıpratıcı şeyler ama her ne kadarda olsa bı evlilik bitirmek evlenmek kadar duygusal olarak kolay değil gzuelce otur düşün karar verirsin o zaman hakinda hayırlı neyse o olsun
0 oy
(236 puan) tarafından
Neden öyle olduğuna bağlı şimdi
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Boşanmaların %80 ilişkiden dolayı bitiyor ya kadın istemiyor ya erkek . Evlenmek helal olduğu gibi bosanmakda hak tabi gönül ister ki hiç bir yuva bozalmasin eşinle durumu öncelikle konuş canım anlat çözmeye caliş en son boşanmayi düşün hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(119,506 puan) tarafından
bunu duyan hakim ilk celsede bosuyomus
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Direk hakim bosar. 
0 oy
(7,051 puan) tarafından
Hakkı var diye düşünüyorum ama emin değilim canım. 
0 oy
(7,633 puan) tarafından
Zaten evlilik ev arkadaşlığına dönüşmüşse er veya geç bitiyor ne yazık ki.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Tabiki var bunu bir ara eşimle hatta konuştuk erkekler o iş olmasa kendilerinde aldatma hakkı da boşanma hakkı da görürler ama kadın bunun için boşanmaya kalksa herkes ne kadar zevkine düşkün diye onu hor görürler ama bu şey iki tarafi da hoşnut etmek zorunda şayet böyle birşey varsa elbette boşanma hakkı kadında da var bize hep kadın reddederse melekler lanet eder tek dediler erkeğin reddetme konusunu kimse dile bile getirmedi tabiki onlarda reddedemez
0 oy
(497 puan) tarafından
Öyle evlilik olmaz ne dinen ne normalde 
0 oy
tarafından
Niye ilişki danışmanına gitmeyi düşünmüyorsunuz
0 oy
(453 puan) tarafından
Hem dinen hem hukuken boşanma sebebidir
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ee bu adam kendi nasıl istemiyoki kendi ihtiyacınıdamı gidermiyo. Canım sen kendin güzel fantezi gecelik al odaya biranda öyle gir ilişkiyi sen başlat sürekli beklersen iş inada biner. Erkekler eşlerinden o tarz şeyler görmeyi sever.
0 oy
tarafından
Var cnm ilişki bitmiş

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 420 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 486 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 324 göst.