0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Esim yüzünden cocugum olmayacak erkek olursa babasının adindan bahsediyor bende koymak istemiyorum ailesine çok düşkün birde etraftakiler ne der çok önemsiyor bende inat ettim çocuk yapmıyorum ama çok istiyorum ilk kızımda çok çektim iki isim verdim kaynanamin çarpmadigi laf kalmadı bana şimdide ikinci çocuğu burnumdan getirecekler

Esimin bana daha çok değer vermesi için ne yapabilirim arada ailesini kıskanıyorum resmen benimde her dediğimi yapiyo ama bu konuda diretiyor evde yardımcı oluyor her istediğimi almaya çalışıyor bu konuda sinir oluyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,058 puan) tarafından
Kız ne küçük şeyleri kendine dert ediyorsun.. olmadı babasının dediği ismin yanına kendi istediğini koy..büyüyünce sen hangi isimle seslenirsen herkes o isimle seslenir ..Bnmde kayinpederim diretti ..Ama şuan herkes benim koyduğum isimle sesleniyo..Takılma herşeye ..eşin iyiyse dediklerini yapıyorsa kasma kendini bu kdr..aranızı bozmaya değmez 
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
2 kızım var ikisininde 2 ismi var 

Birini eşim birini ben koydum.suan ne diye hitap ediliyor derseniz benim koyduğum isimlerle kizlar kendileri bile bilmiyor diğer isimlerini 
0 oy
tarafından
Yani canım bu konuda bile orta yolu bulamıyorsanız bencede bi süre cocuk yapmayın evliliğinizi oturtun derim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 626 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ahu1990 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 856 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,114 göst.
5 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

385,447 soru

11,525,679 cevap

35,195 kullanıcı

...