0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Nefret ediyorum şu örtülerden ama örtüsüz asla temiz.kalmiyo surekli koltuk da yıkayamam hem kumaşı tüylenir diyolar halılarım cok acik renk falan of siz nssil yapıyor sunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından

Canım hiç bişey kullanmıyorum not  2 çocuk anneyisim 5 yıldır kullanıyorum tüylenme falanda olmadı tay tüyü leke tutmaz koltuklar benimki halilarim da bembeyaz 

Eline yiyecekler vererek gezdiriyoruz çocukları 
Mutfakta yenir kalkılır bizim evde birde küçük birşey damladı hemen silerim 
(153 puan) tarafından
Of bende mi sorun var bilmiyorum
(1,013 puan) tarafından
Gezdirmiyoruz yanlış olmuş kusuruma bakma
(1,013 puan) tarafından
Elllerine yiyecek verme çocuk varsa
(153 puan) tarafından
1 oglum var bende gezdirmiyorum hic ama yine kirleniyo
(1,013 puan) tarafından
Nasıl kız geziyorsan
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hiç örtü kullanmıyorum ayda bir kere beyaz sabun ile silerim ablam kullanıyor güç hoş görünmüyor kayıyor sürekli evin dekorasyon kötü görünüyor bence
(153 puan) tarafından
Evet kötü gözüküyo ev bencede heryerde esya var gibi ev üstüme.geliyo ya
(1,013 puan) tarafından
Kaldır kız senden değerli değil ya
(153 puan) tarafından
Esimde deli benim illa ört kirleniyo diyo herseye karisiyo eşim ya sinir ediyor beni kayinavlidem de öyle herseyime karisiyo daha ortmedigim hali var ona.ortu alcam diyo kafasina göre bela
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Kumasin kalitesine gore deforme ve temizligi degisiyo. Benim koltuklarimin kumasi kolay temizleniyo ve hic deforme olmuyo. Halimda bembeyaz. Hali yikama makinasi aldim bu sene ama benim ayri 1 kucuk odamda var ordayiz genelde cocuklarla gunduz, aksamdan aksama geciyoruz. Orda da ortu yok. Yazin sererim o da disardan gelince cocuk lak diye oturmasn diye. Esya kullanilmasi icin yani bi omur ortu altinda saklanmasi bnce sacma. Sonucta camur olmuyo.
(153 puan) tarafından
Haklisiniz bencede
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Benim koltuklarımın rengi krem örtü örtmüyorum kirlendiği zaman kendim siliyorum modelini özel yaptırdım neden örtüyle kapatayımki ,örtüler sürekli kayıyor uğraşamam
(153 puan) tarafından
Bende cok sinir oluyorum
(1,394 puan) tarafından
Cnm benimde krem. 7 yıldır örtü kullanıyorum ve bende nefret ettim doğrusu. Yalnız şöyle bişey başıma geldi. Bir gün baktım koltuk örtüm boyanmış. Meğersem aldığım kıyafet renk vermiş. Neyse yıkadım örtüyü ne yaptıysam çıkmadı. Sonra dedim ki bu leke koltuğa gelse de hayatta çıkmazdı. İyi ki örtü var. Şimdi çok kararsızım. Acaba örtüyü örtmesem mi napsam diye
0 oy
(229 puan) tarafından

Halıda hiç kullanmadım sevmiyorum gıcık ediyor beni amaaa halılarım berbat durumda. Başkasına soruyorum bir şey yok diyor ama detaya inince cidden battı hepsi hele Bi de çocuk var. 3 senelik eşyalar. Koltuklara aldık ama ne bileyim örtünce ona da sinir oluyorum :D ama temiz görünüyor bir sıkıntısı yok. Bir şey dökülünce hemen siliyorum o yüzden leke yok ama içine illaki işliyor maalesef. 

0 oy
(11,646 puan) tarafından
Elimde bez sürekli siliyorum bende kullanmam örtü almadım bile evime. 
0 oy
(142 puan) tarafından
Halı örtüsü koltuk örtüsü hiç sewmem sürekli kırışık duruyor çocuklar zıplıyor falan. Koltuğu 10 günde 20 günde bir makina tableti eritip siliyorum halıları da dikkat ediyorum kirlenmiyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 295 göst.
16 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pppppp (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
16 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,516 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu

385,623 soru

11,529,746 cevap

35,200 kullanıcı

...