0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (11,661 puan) tarafından

Kac kere topluyorum yok anam  :)

image

27 Cevaplar

0 oy
(1,959 puan) tarafından

Çocuklu ev böyle olur :)

(11,661 puan) tarafından
Alışık değilim yapmıyordu hiç bi kac gündür sıkılıyor havalar soğuk  :)
-Reklam-
0 oy
(719 puan) tarafından
Çocuklu ev böyle oluyor . Benimki daha 10 buçuk aylık ama 10 adam kadar dağıtıyor evi. 
(11,661 puan) tarafından
Bizimki yeni başladı sıkılıyor onlar da haklılar:♡
0 oy
(951 puan) tarafından

Yaşanmışlık :D

Boşver bu oyuncakların yerini kitaplar alcak kitaplardan sonra başka bir şey olcak ondan sonra başka bir şey en son bir bakıcak ne oyuncak kalmış ne kitap ne kıyafet ne mont bu kalabalığı bile özliycez diye hissediyorum 

(11,661 puan) tarafından
Evet canım tabikide öyle ama oynamıyor oynasa tamam  :)
(4 puan) tarafından
O günleri bazen düşünüyorum gözlerim pıt pıt Allah'ım onlara sağlık versin onlar benim herseyim onlarla eğleniyor onlarla gülüyor ve bazen kafayı yiyorum ama biliyorum hepsi geçecek
(11,661 puan) tarafından
Allah can sağlığı versin canim elbetteki geçiyor inşallah zamanla toplamayı da ogrenir
0 oy
(10,002 puan) tarafından

Klasik çocuklu ev. Toplu ev gördü mü asıl benim garibime gidiyor :D

(11,661 puan) tarafından
Benim de böyle ruhum daralıyor  :D
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Oğlum 21 yaşında şimdi dağıt desem de dagitmaz ablası boşver bugünleri çok arayacaksın 
(11,661 puan) tarafından
Cocuk olana kadar bende öyleydim sıkıldıkça bi yerin düzenini değiştirirdim ama şu 1 senedir tam istediğim gibi değil ev koy yerindeyim ya ev soğuk cocuk arkamda hasta okur diye erteledim ya da sinek pisliği yolun tozu derken yetişemez oldum baktım eve kapandım çocuğa sarıyorum bıraktım öğlene kadar işliyorum öğleden sonra dışarı çıkıyoruz kizimla
(61 puan) tarafından
Kizima hamileyken haftada 1 süpürge acardim evim dağılmazdi. Çok aşırı temiz kalırdı. Şimdi kızım 3 yasinda, bizden dolayi da kizimdan dolayı da illaki ev çocuksuz ev gibi olmuyor. Cok temizliyorum ama dediğim gibi cocuksuz ev gibi degil.  O yüzden çok stres yapiyorum. Bir de hamilelik, doğum o ev sorumluluğu derken belim de çok ağrıyor. O yüzden tavsiye istedim.
(11,661 puan) tarafından
Ben çok oyuncak almıyorum ne yalan soyliyim azıcık oyuncağı var elimden geldiğince toplu tutmaya çalışıyorum hava iyi olsa zaten disaridayiz bide öğlene kadar ne temizlersem o. Dogumdan önce her gün temizlik yapardım 2 güne bi süpürür silerdim şuan da öyle ama günde 2 kere süpursen supurulecek.

Bende duzen takıntısı var her şeyin yeri vardır o yüzden toplaması basit oluyor. Ne kadar az eşya o kadar çok huzur.
(61 puan) tarafından
Benim kızımın 1 oda dolusu oyuncağı var. Biz de de her şey yerli, yerinde düzenlidir. Sadece toz, kirinti cok oluyor supuruyorum devamli. Ona kafamı takıyorum bazen :)
(11,661 puan) tarafından
Bugun bi çok oyuncağını kaldırdım oynamıyor sürünüyor çok rahat oldu  :D
Toz illaki oluyor bide bizim örümcek çok oluyo koy yeri olunca odunlardan mi geliyor anlamadim
0 oy
(266 puan) tarafından
Sen benim evi bı gorsen benimki temiz dersin ,yoruldum yaa gerçekten iş güç iş güç bı arkama dönüyorum bı yol katedememis ,,biri bı yandan ağlar diğeri onu döver oyyy anammm oyy
(11,661 puan) tarafından
Bende 1 tane olduğu halde böyle  :)
Bi kac gündür saldım bende ne iş yapasım geliyor ne bisi  :))
(266 puan) tarafından
Çok zor bu çocuk işleri ,Allah kolaylık versin bazen gerçekten çıkamıyorum bu durumdan ,pskolojim yerlerde ,
(11,661 puan) tarafından
Ben artık ustelemiyorum canim yoksa çocuğa sarıyorum
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Benimde cocuklarım böyle
(11,661 puan) tarafından
İnşallah zamanla toplamayı da ogrenirler
(2,142 puan) tarafından
Toplatırıyom birde komik komik toparlamaları var birde kendi hallerine gülüyorlar kızım 2 bucuk yaş oğlum 3 bucuk yaş
(11,661 puan) tarafından
Masallah
0 oy
(2,221 puan) tarafından
Diyecek insan gelmesin bir zahmet senin ev temiz ne güzel dağınıklık toplanır  benim çocuklarım sürekli birşey döküyor misafir çağırmak yük oluyor korkuyorum keşke herkes anlayışlı olsa bu yüzden yalnizlastim biri ansızın kapımı çalar diye korkuyorum oysa insanın bu zamanlarda insana ihtiyacı oluyor ne olur bir arkadaş gelse çocuklar oynasa sizde muhabbet etseniz 
(11,661 puan) tarafından
Bana da gelen yok canim amandedigin gibi ste el ne der diyoruz hemen benim de çok batırıyor daha yapamazsa ağzına su alıp tükürüyor onun bile izi kalıyor kanepede  :)
(2,221 puan) tarafından
Yani sanki hiç çocuk buyutmemis gibi davranıyor bazıları
(11,661 puan) tarafından
Aman bosver kim ne derse desin valla el ne der diye yaşamak zor
(3,502 puan) tarafından
Havin senin küçük çocuğun var mı kii ya öyle dökecek edecek yaşta ?
0 oy
(112 puan) tarafından
Başkasını bilmem ama ben gelsem kendi evim sanar geçer otururum yani aynı durumdayız :)))
(11,661 puan) tarafından
Ne güzel böyle düşünmene sevindim  :)
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yaşam olan ev denir. Hep derli toplu olmaz şu an benimde öyle hahaha
(11,661 puan) tarafından
Onları topladım şimdi toplara geçti ahaha  :D
0 oy
(1,396 puan) tarafından
:)) bizim her oda böyle. Banyo da dahil ,orası daha az tabi. En son artık kızıyorum, evin içinde bir yerden bir yere geçerken hiç mi boş olmayacak benim elim diye. Hasta olmasınlar da kim gelip n derse desin. Evimde çocuk olduğunu herkes biliyor, ona göre gelsinler. Bir çocuk yada bir yetişkin evinde de rahat edip keyif sürmyecekse başka nerde yapabilir ki bunu. 
(11,661 puan) tarafından
Cok haklısın canım bende karışmıyorum bırakınca topluyorum 2 dk. Lik iş napalim onu yapma bunu yapma onlar da sikiliyorlar
(1,396 puan) tarafından
Aynen öyle. Rabbim güç kuvvet versin bizlere cnm
(11,661 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(4,749 puan) tarafından

Aman kız vallahi şimdi supurdum topladım gel gör ki hiç birşey yapılmamış gibi:D

(11,661 puan) tarafından
Aman bosver yapmamak en iyisi  :)
0 oy
(7,035 puan) tarafından
çocuklu evde düzen olmaz, varsa eğer o çocuk, çocukluğunu yaşayamıyor demektir bunu unutma:)
(11,661 puan) tarafından
Niye öyle diyon kız ben hemen topluyor her şeyi oynamıyor diye  :)
(7,035 puan) tarafından
o an oynamaz 10 dakika sonra oynar çocuk bu, bırak azıcık dağıtsın keyif alsın. sonra yavaş yavaş toplamayı da öğrenir
(11,661 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(709 puan) tarafından
Bisi dicek biri gelmesin zaten aşko:)
(11,661 puan) tarafından
Diyen yok canım tabi yüzüme karşı arkamdan bilmiyorum  :)
0 oy
(315 puan) tarafından

Bitek soba dikkat çekiyor neden kaldirmadiniz acaba 

oyuncaklar malesef çocuklu evlerde hep böyle :angel:

(11,661 puan) tarafından
Henüz soğuk canım kızım küçük hasta olmasın diye yatarken yakıyoruz üzerini örtmüyor
0 oy
(141 puan) tarafından
Bende bu oyuncaklar yüzünden bıktım:( 
(11,661 puan) tarafından
Ben sorun etmiyorum canım her türlü yetişemiyoruz  :))
0 oy
tarafından
Biri gelse der ki aman bizi evde böyle çocuklu ev der sonra kapıdan çıkar çıkmaz başlar dedikoduya;))
(11,661 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum  :))
0 oy
(7,913 puan) tarafından
Benim evde hep böyle kız şükret seninki yine iyiymiş benim ugrastiruci oyuncaklar oluyo bi de yarım saatte topluyorum anca 
(11,661 puan) tarafından
Benim çok oyuncağı yok canım almıyorum oynamıyor zaten  :))
0 oy
(3,502 puan) tarafından
Kim ne diyecek kiz oyuncak bu yani spam mesaj gibi ben oyuncaklara asla takilmam toz pis ekmek kırıntıları yoksa sorun değil dağınıklık benim için 
(11,661 puan) tarafından
Oyuncaklar evin dekorasyonu artık canım  :)
Kırıntı ve toz illaki oluyor ne yalan soyliyim hala soba yakıyoruz koy yerinde toz bitmiyor günlük silip supurmeye gayret ediyorum
0 oy
(102 puan) tarafından
Pis olmadığı sürece dağınıklık cokda önemli değil boşver çocuklu ev neticede 
(11,661 puan) tarafından
Pis değil canım günlük temizlik isteyen bi ev iste

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 562 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 737 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu