0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (2,328 puan) tarafından
Merhaba 26 yaşındayım kızlar dişlerimin araları açık diş etlerim çekilmiş yani hamilelik doğum emzirme derken hep erteledim kızımı sütten kestim artık zamanı geldi randevu aldım gidicem inşallah benim merak ettiğim nasıl bir yol izlenir birde on dişlerim biraz önde öz guvenimi çok etkiliyor ne yaparlar sizce ilk kez yaptırmak için gidecm doktora birazda endişeliyim yanlış bişey olur daha kötü olur diye çevreden dişlerden mağdur kişilerinde duydum o yüzden 

5 Cevaplar

0 oy
(808 puan) tarafından

Bende yarın gideceğim 22 yaşındayım geçen ay ilk defa gittim dişimi çektirdim gaza geldim o gün randevu aldım yarınki güne bu kez ya 20lik dişimi çektirecegim yada kök dişim var ona dolgu yaptıracağım beni de bir stres bastı ilk çekilen dişimi özele gitmiştim çok güzel çekildi sakin yarın devlete gideceğim inşallah doktorun eli yumuşaktir ondan korkuyorum bende :silly:

(2,328 puan) tarafından
Bende korkuyorum ya
-Reklam-
0 oy
(4,624 puan) tarafından

devlette bilmem  de esim kaplama

yaptirfi onunkilerde baya kotuydu . gayet guzel kaplama disi kesip inceltiyorlar kaplama yapiyorlar. benim disler goruntu fena degil ama unlü disleri gibi bembeyaz inci gibi dis istiyorum aslinda ama bir dis 9 bin di kaplatmak gülüs estetigi diye geciyor.  kople alt ust baya pahaliya patlar sirf gorsel duzeltmek. suan gerek duymuyorum da ileride belki:)

(2,328 puan) tarafından
İşte benim korkumda o kaplama dese yaptrsam kötü olursa naparim.. diş arası boşlukları napar sence
(4,624 puan) tarafından
kiz kaplama yaptirsan daha ne on mumara olur. o bosluklari dolduruyir kapladiklari dis. takma tirnak gibi tik tik tik diziyorlar inci gibi disleri. harika otesi oluyor
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Konu dışı ama emzirirken gitsek bakmazlar mi? Benimde gitmem gerekiyor hamileyken gitmiştim o yüzden yapmadılar bişey 
(2,328 puan) tarafından
Bı kere diş ağrısı için gittiğimde emzirme var mı diye sordu ben o yüzden belki bakmaz diye düşünüyorum
(74 puan) tarafından
Bakıyorlar canim sadece sütünü bebeğe bı kaç saat vermiyorsun sagiyorsunuz
(76 puan) tarafından
3 4 saat kadar emzirmiyorsun sadece emzirirken gidebilrisin
(1,913 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
(568 puan) tarafından
İmkanın varsa yaptır zirkonyum çok iyi oluyor görünüş falan 
(2,328 puan) tarafından
Özel için imkanım yok devlete randevu aldım biraz tırsıyorum
(568 puan) tarafından
Korkacak birşey olduğunu sanmıyorum ama devlet böyle şeyleri direk yapıyor mu bende dış etlerim sorunlu zaten eski dişler gibi değil şimdiki neslin dişleri 30 dan önce dökülüyor devlet gayet iyi yapıyor korkmak çözüm değil
(2,328 puan) tarafından
Haklısın çözüm değil hani daha kötü olma düşüncesi bira strese koydu beni....peki bu diş arası boşlukları napar sence
0 oy
(455 puan) tarafından
ben de yaptirmak istiyorum ama chok cekingenim benim gibi yaptirmak isteyenleri gorunce yalniz olmadigimi hissettim
(2,328 puan) tarafından
Bende cekingenim ama artık çekinmeden gülümsemek istiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
0 oy
4 cevap 139 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Minnosbirkadin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 129 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy