0 oy
708 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar eşimle sorunlarim vardi bilenler bilir. Keserdi 2 ay konusmazdi benimle ne ilgi ne sevgin sabahlara kadr tlf tv. Canıma tak etti beni görmemezlikten gelmesi çıktım babamlara geldm 2 yaşında oğlum var. 

3 gündür burdayım ya peşimden atmadığı iftira kalmadi wp ye durumlar atıp duruyor tün herkes de görüyor zaten hırsız diyor bana yemin olsn ki geliren ben ve oğlumm kıyafetlerini getirdm sadece tumm esyalarm da evde. Çıldırmak üzereyim beni hırsızlıkla suçlaması be demek iki gözüm iki çeşme ağlıyorm şuan. 

14 Cevaplar

+1 oy
(166 puan) tarafından
Umarım hırsızlıkla suçlayan adamın evıne gerı dönmezsın
tarafından
Yeminle geldm 3 fun önce gelir gönlümü alır pişman olur giderdm diyordum. Baktım ki ne goreym akrabalarımı arayıp iftiralar atiyo olur olmadık şeyler söylüyor durum yapıyor sık sık şimdi de atmış hırsızlık uapip cikmislar ailesiyle birlikte kahroldum yaa bunu okurken nasıl böyle bi suçlama yapar diye. Cidden Oluru olsaymış da bitirdi kendisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin yüreğine sağlık ailenden de Allah razı olsun iyi yaptın çok da iyi yaptın darısı benim başıma amin ki en sonunda da olacak da benim ailem işte beni sahiplenmiyor sakın gitme sakın gitme bak en az orada 3 ay kal bak lütfen gitme bunu kendine yapma mutlu olmak istiyorsan bunu kendi yapma kalk lütfen onu engelle gelirseler de babam vermesin köpek gibi gelip kapına yar varmayana kadar hırsızlıkla suçlamak nedir geri zekalılık zaten bir şey bulmuyorlar şununla bununla suçluyorlar benim kaynım da eltime bir adamla konuşmuş diye iftira attı pislikler ******** hepsini ne bulacaklarını bilmiyorlar bahaneden bunları buluyorlar s***** et çocuğuna güzel Bir Yuva kur keşke senin bir imkan olsa şimdi vardır illa bak kendine gitme o eve ben senin yanında olsam gitmem
tarafından
Çok üzüldüm daha kötü hayata varmış vallahi gitme aile ve seni bırakırsa artık bir şey diyemem yeter zaten malın önündeydi ablam akşama kadar dayak yiyor ablamı getirmediler şu anda da ablamı arıyorum 2 haftadır cevap vermiyor Allah bilir kadın nerede ne yapıyor işte benim ailem böyle şimdi ben ne dayak yemişim ne de küfür sadece ilgisizlik sevgisizlik şimdi kalkıp gidersen yani haksızlık olur çünkü onlar çok zulümde Bir de asla ikinci çocuğu düşünmüyorum çocuğum olmasan hiçbir şeyime bakardım bir şey yapardım şimdi çaresiz kalmışım Allah razı olsun bu para verenlerde bir kumbarada bir kuruş var en azından bir şey aniden oldu mu alıyorum ne kadar gaddar ya nasıl acıyorlar pislikler bazı insanlar oranda biliyor musun o kadar mutlular o kadar huzurla meseleyi mi yengelerim 3 tane yengem var 3 de mutluluk ülkelerinde yaşıyorlar benim yengem 2 haftadır evliliği sapanca'ya gitti esiyll her gün gezmelerde musmutlu kusura bakma biraz sinirlerim bozuk sen de sıktım ama ağlama sakın ben başta çok ağladım sen ağlama gerçi de ağlayınca onların gönlü hoş olur boş ver
tarafından
Çok zoruma gidiyor be bunu hakwtmedm ya hem mağdur olan benim hem susuyorum serefimle namusunla. Onun yaptığına bak bide hak reva mı aramiz ne kadar kötü olursa oksn ben onun oğlunun annesiyim ya bu iftiralar nedir ya keşke ölseydim yemin ederim keşke ölseydim de hayatma aldığım uğruna herseyi feda ettiğim adamın boyle iftiralar8ni gormeseydm duymasaydim
tarafından
Sen doldurmak istemem ama ailen arkandaysa dava aç yani böyle tehditler var diye her şeyin ekran görüntüsünü al mesela sana sonuçta iftira atmış sen yarın öbür gün bu adam yine birlikte olur musun tabii seninle yaşadığını ben bilmiyorum şimdi nasıl bir hayatın var neler yaşıyorsun bunu nereden bilip de konuşayım ama bu iftira sonuçta o yüzden dava açmadı Bir kere ailenle konuş bakalım onlar senin için de düşunur Emre yok ki tam net boşanmaya kararlıysan köpek gibi kapına gelir net olursa gelir ha o çocuğu da ona verme İnşallah çok güzel bir hayatın olur ben böyle mutsuz insanları kendim gibi insanları görünce çok üzülüyorum biz kadınlar sadece ilgi istiyoruz aslında biliyor musun çok bir şey istemiyoruz sevgi istiyoruz o kadar safız ki bunu tek istiyoruz istediğimiz o kadar çok büyük bir şey  dil
tarafından
Ailem arkamda şükür. Geldim ama Oluru olur gelir alır beni evimize gideriz oğlu olmadan asla.dayamamz dedim ama ne goreym atmadığı demediği şey kalmadı olurum varsa da kendisi bitirdi. Hem suçlu hem güçlü. Mağdur olan Benm bile edebimlesl susuyorm. Zamana ve Allaha bırakıyorm. Yaptığı kahpelk bunun çok üzgünüm cokk haddi hesabı yok
tarafından
Rabbim yardım etsin içini ferah etsin inşallah bir sürü dualar var internette onları bir uygulasan seni çok sıktım kusura bakma benim de o kadar çok derdim var ki hepsini buraya döktüm ama içim ferahlanıyor birini anlatınca benimkisi beni sevmiyor yapacak da bir şey yok ailemi de arıyorum aramıyorum gelme diyor bir şey yok ortada diyor gidince de zor ama biliyor musun sen ailenle konuş yerinde olsam kalbim kırılmasın ama o evi adım atmam İnşallah amin ailen de arkanda olur ve bu yaptığını kabul etmez boşanırsın çok üzgün bir şey ama iftira atmak da çok kötü bir şey biliyor musun şimdi seni doldurmak istemem ama iftira gerçekten çok kötü bir şey mesela sen yarın öbür gün evin içine gideceksin bir de akrabalar kadar uyumuş ne kadar kötü iğrenç bir şey o yüzden ailenle bir konuş onlar ne derse onu uygula
0 oy
tarafından
Nasıl gittin peki ailen mi gelip seni aldı ben mi düşünüyorum gitmeyi çünkü ama benim ailem almıyor çünkü sana ne yapmışlar diyor bunu bunu yapmışım diyorlar diyorlar ki o ne ki işte biz Kürtlerde böyle
tarafından
Senin dediklerin tam olarak psikolojik şiddet evet eliyle vücuduna vurmuyor ama.o dilyle seni öyle.bi eziyor öyle.bi değersizlestiriyor ki.
tarafından
Amin canım benim Rabb'im de sana huzur versin mutluluk versin Rabbim bu ateşi bir su döksün yanarım ben buna yanarım hep eşim günahtır ay şöyledir böyle de o Hasan da titrerdi ha şöyle ay böyle ay bu ne kadar tutmuş bu kadar mı hayır sen gitme günah sümer'e gideceğim çok yoruldum bilmem ne al senin ağzına sıçsın iyi oldu çok iyi oldu bana ben lafımı vermedim yeri geldiğince insanlar benim ağzıma etti güldüm iki gün eşimle küstüm bana güldüğü gibi hemen ona güldüm laf söyledi güldüm şimdi de çek cephane sefanı değil oh bana vallahi hiç de kendime üzülmeyeceğim eğer annesi onu dolduruyorsa da annesine hakkımı helal etmiyorum benim için çok dolu iyi geceler vallahi burada yazarsan var ya hiç bitmez çok şükür şiddet ve o küfür yok çünkü sustum için Yok Emin ol ki konuşsam var öyle şeyler olur ben sustum için bence olmadı bugüne kadar vallahi iki laf söyleseydim ağzımı yapıştırdı işte ben de sorun ailem yok ailem hem uzakta hem de yok zaten baktım ki bana sahip çıkmıyorlar ailemi de sileceğim vallahi
tarafından
İyi tamam o zaman benimkisi de psikolojik şiddet ya hakkımı helal etmiyorum o zaman Yok vallahi benim eşim çok değişti bu 3 ay çok çok değişti ben küserdim 2 dakika sonra peşimden gelirdi işte biz böyle alıştırdık olsun sabrübemiz sonu  olsun sabrın sonu selamettir inşallah senin için en iyisi olur hayırlısı olur hayırlısı değilse de olmasın Rabbim sana yardım etsin lütfen ağlama bak üzüldüm bak uykum gelmez güçlü durmaya çalış onu da engelle her yerden zaten pişman olacak erkekler çok şey ya değişik bilemem pişman olurlar bazıları da gaddar olduğu için pişman olmuyorlar yani her insan aynı değil bilmiyorum
tarafından
Pişman olsa ne yazar şu saatten sonra insan namusunn peşinden bu iftiraları atar mı. Rabbım tek tek sorsun hesabını inşallah yuregib yangın yeri çok üzgünüm yaşadığımız onca güzel günlerimize yazıklar olsun demek hiçbirinin hatırı yokmuş. Sevgi yalanmış:((
tarafından
Çok haklısın Rabbim yardım etsin
0 oy
(90 puan) tarafından
Böyle bı adamın yanından ayrilmakla en doğru kararı vermişsin canım insanlar en çok kavgada belli eder kendini gerçek yüzü o zaman çıkar sana sahip çıkmıyorsa gelmiyosa ve üstüne iftira atıp karısına hırsız diyosa zaten hiç olmasın böyle bı adam hayatında evet çok zor çocuğun var boşanmak mücadele etmek bı kadın için çok daha zor çok uzulceksin aglicaksin zorlancaksin belki bu süreçte ama hepsinin bir gün geçeceğini sakın unutma sen emin ol çok daha degerli bı insansin ve bir adamın senin ömrünü tüketmesine izin verme değerini bilecek kişiler olsun hayatında daima 
tarafından
Dayanamıyorum hu acıya bu nasıl bisey oglum daha çok jucuk babasına aşık biriydi ben düzelir zabnederken arkamdan demediğini bırakmadı hakmi bu şimdi. Bu acıyla nasıl yaşarm. Çok zor ya kaldıramıyorum ölmek istiyorm ama oğluma bakıyorum vazgeçiyorum. Ben bu adam için herkesi ailemi karşıma aldım yapmadığım  fedakarlık kalmadı onun için deli oluyordm onun için ya co ksevdm karşılığı bu mu:((((((((
(90 puan) tarafından
İşte çok fekakar olmanın sonu canım asla sakın ölüm düşünme sakın o çocuğunun hiçbir suçu yok onun için güçlü olmak zorundasın ayrıca bıri için ölmeye asla değmez onu en çok yıkan şey senin oglunla kendi ayaklarınin üzerinde durup ona minnet etmemen olur bak canım çok zor ama bu adamdan eş olmaz insan eşine Iftira atıp hırsız demez hepimiz kavga ediyoruz birbirimize biseyler söylüyoruz ama dışarıya geldiği zaman kendi ailem bile bunların çoğunu bilmez ne o ne ben söyleyemeyiz çünkü iç güdüsel olarak koruruz çünkü aile olmak bu değil mi birbirini rezil edip iftira atmak çok çirkin  işte sen çok sevdin verici oldun insanoğlu alisiyo sonra da herşeyi kendjnde hak goruyo Allah yardimicin olsun canım lütfen seviyorum diye evladım var diye bu zulme katlanma şimdi dik dur erkekler ilk başta anlamiyo zaten kadın perişan oluyo onlara biraz sonradan geliyo o zaman da sen güçlü olcaksin o perişan inşallah aile kolay kurulmuyo seni çantada keklik görmesin kaybetme korkusu olsun biraz kaybettiğini anlasın
0 oy
(7,982 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor bir durum. Bence bu saatten sonra eşine dönme derim ben yinede sen bilirsin tabi hayırlısı olsun hakkında
tarafından
Oluru var saniyordm gelirse affederim diyordum şimdi kahru perisanim çok kötüyüm bu kadarını beklemezdm yaa kalbim ağrıyor basil olacak şimdi neden birden böyle yaptı gözden çıkardı oğlumuzun hic mi düşünmüyor ya ben oglunun anensiym neden olsa nasıl bu iftiraları atar hala onun namusuym sonuçta. Çok kotym yaaaaa
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Dava aç hiç durma. Hakkında iftiraralar yalanlar söylediğine dair de dava aç ayroca. Yol yakınken bitir. 
tarafından
Boşanma davasi acmadm bunu nasıl yapicam ki karım ne olucak
(7,942 puan) tarafından
Karım mı ne olacak??
Öncelikle boşanma davasını aç hemen peşine hakkında iftira ve yalan bilgi vermesinden dolayı da dava aç. İkisi bir arada yürür gider
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Belli ki seni sevmiyor canım ya dost acı söyler kusura bakma adam zaten aynı evdeyken insan yerine koyup da dönüp bakmıyormuş bile sana sanki suçluymuşsun da cezalandırır gibi . Şimdi de iftira atarak cezalandırıyor aklınca. Erkeğin karakteri ayrılırken belli olur . Belliki karaktersizin biriymiş ilgi yok sevgi yok saygı yok karakter yok hiç bir halt olmaz ondan . Karar senin tabi ama kendine yazık edersin bir ömür bu adama dönersen hayırlısı olsun hakkında ne diyim
tarafından
Amin inşallah hakkımda en hayırlısı neyse o olsn. Cidden çok cabaladm o kadar nankör ki demediğini bırakmamış ya ben hala onun namusuym daha boşanmak bile onu da geç oğlunun annesiym oğlunun hatırı için bunu yapmaması gerekiyordu bu kadar mı basot hersey birden nasıl gözden çıkarmış hem suçlu hem güçlü çok uzgnm ya kahroldum içim yangın yeri oğluma bakıyorum şimdi uyumuş kurban olurum ona ağlıyorm. Yazık değil mi bize biz bunu haketmedk. Ben bir gün olsn para mal mülk altım pirlanta hsby istemedm 2 güzel lafın olsn bana yeter dedm. Kalkmış bide beni mal mülk le hirsizlkla nasıl suclar yazık ya Rabbım sorsun hesabını inşallah gece gece bu gözyaşlarımın hesabını unutmasn rabbim
0 oy
(334 puan) tarafından
Sktrsn  gitsin ev senin evin giderken istediğini.almakta özgürsün ziynet eşyası yada ev ihtiyaç falan.hic farketmez. Canınıza hiç sıkma  kim.ne derse desin ev benim.esya benim karışır diye rahat ol fırsat verme onlara Kocanada fırsat verme sç agzina
tarafından
Nasil scaym o sciyor vallahi baksana
(334 puan) tarafından
Çatır çatır sıç valla durum mu atıyor tiye  alma neşeli durumlar at kahveli sunumlu falan uğrunda olmasın adam ha hirsizlikla  suclarsa ev benim kimene ne aldığımdan de
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Şiddet varmış sevgi ilgi yokmuş sen hâlâ gelip yalvarsa da gitsem diyorsun. Ondan ilgi beklemeye devam ediyorsun. Ona kıymet verip adam yerine koyan sensin, önce ondan vazgeç sonra da kendine yeni bir yol çiz
tarafından
Pglum için tum umudum... çok zor bi çırpıda herşeyi bitirmek. Canımdan çok isterdim hemencecik güzel bi yok çizmek
(1,119 puan) tarafından
İnsan evladı için en büyük iyiliği iyi bir eş seçerek yaparmış o geçmiş bundan sonra yapacağın o tarz bir babaya maruz bırakmamak bu ne ya senin hakkında durum yapacak kadar alçalmış
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Ne ummuşsun ne bulmuşsun. Yazık olmuş. Artık onla evli kalınmaz.
tarafından
O kadar uzgun kırgın hayal kırıklığı içerisindeyim ki Rabbım bıkıyor yüreğim nasıl yanıyor çok zor
(6,712 puan) tarafından
Canım sana iftira atıyor herkese rezil ediyor senin yerinde olsam dava açardım. Muhakkak kazanırsın. Öyle kolay değil iftira atmak. Zaten bunun daha geri dönüşü yok barışmak aptallık olur sende biliyorsun yüz yüze bakılmaz bu saatten sonra. Zaten ne demişler dost kavgada eş ayrılıkta belli olur. Ne pislikk olduğu belli oldu
tarafından
Evet gerçekten edebiyle susabilrdi ama susmadı hem suçlu hem güçlü keşke böyle olmasaydi
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Aglama, degmez. Belli ki kudurmus nasil saldiracagini sasirmis. Engelle de gotme paylastiklarini ne derse desin. Seni daha fazla uzmesine izin verme. 
tarafından
Çevrem gördüğü için illaki duyuyorum herkese açık yapmış aile akrabalarım görüyor
(1,377 puan) tarafından
Seni bilen biliyordur, kapa kulaklarini ve kudurusunu seyret
0 oy
(1,117 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın şuan hazmedemediğinden sana iftira atıyor 1 aya ağlayarak kapında olucak bakta gör ama böyle adamı affedip affetmemek senin elinde ailenide yok sayıp gidersen bir dahaki gelişinde sana aynı yaklaşımla yaklaşmazlar o yüzden senin adını ailenin adını karalayanla işin olmasın bende kürdüm bazı postlarda gördüm kürtüz buralarda böyle diye bende eşimin işinden dolayı ayrı kaldık boşanma aşamasına geldik kaynana ve kendisinden kaynaklı babam eşyalarını alıp gelelim dedi tamam dedim ben daha demeden o bana dedi annemde ben çocuğa bakarım sen hayatını yaşa git çalış kendinize bakın dedi iş buldum eşimde baktı herşey rayında gidiyor onu umursamıyorum ben boşanıyorum senden dedim nasıl üç buçuk oldu hemen adam oldu şimdide gö.tü yerse lafını etsin birşey desin diyemez.
tarafından
Boşanma aşamasından döndünüz mü yanı. Oglum var kna çok üzülüyorum her saniye baba diyor kahrouyorm ama eşimin yaptığına bak.. Bende baya kalsam dava açsam hatta acaba oda düzelir mi korkar mı diye düşünüyorum bu düşünce sadece oğlum babasiz kalmasın diye ama çok kararsizim çok üzgünüm hayal kırıklığı içerisinden yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal
0 oy
(7,681 puan) tarafından
O sizi gözden çıkarmış zaten canım evden çıkarak onun ekmeğine yağ sürmüşsün sen.
tarafından
Napsaydm ki :,(
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Evdeki birikmiş parayı alıp çıksan bile hırsızlık olmuyor. Avukat bana istediğini alabilirsin eşler arası hırsızlık diye bişey yok dedi. Mahkeme de bile kullanamaz dedi. Ama sen dava açarsan bu attığı durumları ekran görüntüsü al. İfrada attığı için belki tazminat hakkın olur. Boylelerine herşey müstahak. Öyle olmaz bak böyle olur diye karşılık vereceksin. Allah korusun iftira atan birisinden her türlü kötülük gelir. Onun seviyesine inmeden hakkını yasal olarak sonuna kadar ara. 
tarafından
Ya zatn iki parca kiyafet almıştım sok oldm öyle iftira atınca Rabbım bıkıyor ya ben öyle gsy yapmadm tabi kime atlattıysa herkes jnanmis bana jnanan da yok zatn

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 705 göst.
14 Haziran 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 897 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,885 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 311 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavin ve annesi (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 851 göst.