0 oy
763 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından
Yılladır esime ayagin kokuyor diyolarmis herkes tanıdık tanimadik o kokuyu bir ben alamadım gitti ay dedi ben dedi bir dükkana girdim dedi adam demis Çık dışarıya bune koku hayır yani ben Niye o kokuyu alamiyorum hastaneye gidecekmiş niye öyle kokuyor diye 

22 Cevaplar

+5 oy
(5,476 puan) tarafından
Senin burun reseptörlerin ölmüştür artık :D
(120,784 puan) tarafından
evet her ay hemde ayda 1 kez oluyo
(1,702 puan) tarafından
Saçmalamayin aldirmicam ne demek ilerde çokça sorun yaşar yazık bademcik insanı çok kötü hasta eder en kısa zamanda aldırmaya bakın gayet basit ve yaygın yapılan bisey
sartlarim geregi aldirmiycam kizimi birakicam kimsem.yok dr 2 gece 3gun hastanedr kalicak dedi kizima kim bakicak yurtdisindayim ve allahtan baska kimsem yok
tarafından
Sevda memelekte gelince aldirabilirsin hem burda ailen falanda var yazık her ay ağrısı oluyor diyorsun zaten garibimin bi cimcik canı var
oyle yapcaz yaa burda imkansiz
-Reklam-
+3 oy
(1,425 puan) tarafından

• :DAşk burnunu kör etmiştir  şaka tabiki geçmiş olsun 
(45 puan) tarafından
Amin.. çok sınır ediyor beni basen **** ediyor
(1,425 puan) tarafından
Enfal suresi 63 ayeti bol oku Sevgi muhabbet içindir
(362 puan) tarafından
Enfal süresini günde kaç kez okuyalım
(1,425 puan) tarafından
Hepsini değil tek ayet 7 defa okuyabilirsiniz 63.ayet
(362 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Ayyy kokuyu senin almam değilde adamın dükkandan cilarmasina çok üzüldüm ne kadar uzulmustur esin yazil 
(5,195 puan) tarafından
okadar keskin ayakkabinin icindeyken bile disari cikarirlarsa demek baya var . bence sende alismissindir normallesmistir.:)). babamin da kokardi bankaci surekli ayakkabi icinde ve kiloli. olnca. kina yakiyordu bi aralar. bide cayli suya batiriyordu legende bekletiodu cocuk aklimla oyle kalmis aklimda .:))
(8,936 puan) tarafından
Benim kardeşim de de var o sorun sürekli ayakkabı içinde olduğu zaman oluyo mesela kuryeydi kardeşim sabah 8de bi giderdi 11 buçuk ta gelirdi eve o zaman kadar ayakkabı içinde nolcak mantar oluyomus ondan olmuş doktora gitmedi de dükkanda oldukça terlik giydi öyle öyle azaldı ama koku yapidan heralde
(45 puan) tarafından
Kız vallah almıyorum kokuyu
tarafından
Mervos benim kardeşim de kuryeydi aynı dediğin gibi gelince kokudan herkes bayılırdı
Ama eşim bot giyiyor yaz kış gram koku olmuyor ayağında ayakları da bebek ayağı gibi ben dünyanın bakımını yapıyorum fayda etmiyor taş gibi ☺️☺️☺️
(8,936 puan) tarafından
Kız yaz kış o botun içinde ayak napsin yazık ne bakımı yapiyon kız :D
0 oy
(16,707 puan) tarafından
Ayak kokusu anlasilmayacak gibi de değil yani. Eşin de mi almıyor kokuyu 
(45 puan) tarafından
Eşimde almıyor kokuyu
0 oy
(1,022 puan) tarafından
ayakkabinin icindeyken de mi kokuyo hadi o dereceyse sen nasl koku almiyorsun kii en sevmedgm sey hamile kaldigimdan. beri takintim oldu nerfeyse esimin ayaklarini ben yikicam o derece ama anasina gorede hic kokmaz yan yana bile gelmiyorlar ondan kokmuyo kadina 
(45 puan) tarafından
Valaha almıyorum knk
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Milletin ne haddine ya .bana öyle biri dicek neler ederidm onlara
0 oy
(709 puan) tarafından
Kiz bütün milletin alipta senin alamaman:D
0 oy
(1,104 puan) tarafından

Ya senin burnunda sıkıntı var ya da digerlerinkinde :D

0 oy
(2,449 puan) tarafından

Ay kusura bakma ama çok güldüm:D

0 oy
(2,955 puan) tarafından
Ya kocana çok aşıksın yada burnunda et var tıkalı başka açıklaması olamaz:)
(45 puan) tarafından
Aşık okadar değilim
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Adamın yaptığı saygısızlığa ne demeli ne demek çık dışarı bu ne koku ya eşin adına üzüldüm bu derece kokuyirsa yazın terlik giysin yada hava alan ayakkabı tercih etsin eve geldiğinde ayağını tuzlu suda bekletsin yazık 
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Yanı alıstıgın ıcın almıyorsundur günlük çorap degıstırmıyormu günde ıkı üç defa ayaklarını sabunlu suyla yıkamıyormu bıde ayakkabıdan kaynaklıda olabılır
0 oy
(2,416 puan) tarafından
Ceviz yaprağı kaynat suyuyla ayaklarını yikasin koku filan kalmaz senin sevginden öğle görüyorsun benim eşimi de çeşitli şeyler diyorlar ama bana göre melek 
0 oy
(922 puan) tarafından
Sen neden almıyorsun ki acaba canım herkesin duyup senin duymaman çok garip değişik durulmuş. Ayak mantarı falan var mı eşinin ayağında tırnağında belki o yapıyordur canım 
0 oy
tarafından
Korona falan mı oldun. Çevremde tanıdığım korona olup atlatan bir çok kişi kokulari tam net almıyor hala. 
(45 puan) tarafından
Yok cnm hiç olmadim koruna
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Vallahi bir yakınımızin kocasında var maruz kalınca öğürdüm kokudan karısı sana öyle gelmiştir dedi inkar etti bilmiyorum size de öyle geliyorsa 
(45 puan) tarafından
Ben asla almıyorum kokuyu
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Canım trentyolda tereson ürünleri var cokta pahalı degil toz halinde ayakkabının icine döküyorsun en az 2 ay koku felan olmuyor baya paket var içinde insanlık hali kokar ayak ne var kötü konuşacak 
0 oy
(531 puan) tarafından
Eğer herkes kokuyor diyorsa kokuyodur:)
0 oy
(152 puan) tarafından
Ayakkabısı kalıbı dar ise yapar benim babetim vardı dardı çok kötü koku yapıyordu atım yeni aldım büyük asla olmadi tabi eşiniz çalışıyor bütün gün ayaktaysa normaldir 
0 oy
(913 puan) tarafından
Ay Allah senide güldürsün daha başlığı okur okumaz güldüm. Adam artık burnunda nasıl bir hasar biraktiysa :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,049 göst.
0 oy
8 cevap 441 göst.
0 oy
5 cevap 551 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 635 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,096 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,330 cevap

35,995 kullanıcı

...