0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Kızlar sanki 10 yıllık evliyiz eşimle oturup doğru düzgün birşey konuşmuyoruz daha doğrusu o konuşmuyor 1.5byillik evliyiz ben sürekli evdeyim 9 aylık bebeğim var virüsten dolayı bir yere gitmiyorum zaten olduğumuz yerde de pek tanıdığım yok annemle vs konusuruz öyle anlatırım böyle olmuş vs diye işte bugun şunu yaptım vs ama kendisi yok bir teyzesi var hiç sevmem az önce telefonuna bakıyordum aramış 15 dk konuşmuşlar gündüz dedim teyzen mi aradı evet noldu dedi bende hiç demiyorsun da dedim ya inanın hiç birşey anlatmıyor bende çok bozuluyorum ya ben mi abartıyorum ha inanın sıkılıyorum iyi ki bebeğim vat çok şükür onunla uğraşıyorum da biraz iyi hissediyorum 

5 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Inan boyle seylere uy uz oluyorum. Bana gore  haklisin. Kari koca dertlesip sohbet edebilmeli
(1,056 puan) tarafından
Anmasıyla bacisiyla herkesle konuşuyor benimle konsumiyot
tarafından
Anladim canim yani o zaman seninls sohbet etmeyi sevmiyo sarmiyo
(1,056 puan) tarafından
Hakli olabilirsin canım en iyisi bende birşey amlatmayacam ona
tarafından
Pesinden kosmak olur zaten o da daha cok kosturur
(1,056 puan) tarafından
Haklisin aynen canım
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kafam karıştı 10mu 1/5yillikmk evlisiniz
(1,056 puan) tarafından
1.5 yıllık evliyiz
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Bizde aynıyiz ne sohbet ne muhabbet var 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Yoo bence haklisin insan aksam geldimi naptin hanim gunun nasil gecti nasilsin der kendinden bahseder. Ne öyle gelip muhabbet etmemek. Bence bu bi saygisizliktir yani. Esinle acik acik konus canim. Hic mutlu degilm boyle de
(1,056 puan) tarafından
Tamam canım deney3cem daha önce soyleifm ama yine ayni
0 oy
tarafından
Yanlız değilsin bizde benzer şeyler yüzünden tartisiyoruz ..  özellikle sohbet etmemesinden telefonla çok oynamasindan ve sigarası yuzunden tartiyoruz .

İşten gelince insan sohbet etmek ister demi bütün. Gün evde yanlizsz haliyle en doğal hakkımız. Ama yok elinde telefon yorgunum der yatar sinir olurum hatta daha bir kaç gün önce tartıştık konuşmuyorsun vs vs diye 
(1,056 puan) tarafından
8ste ya çok morelim bozuluyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 227 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 520 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
0 oy