0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (787 puan) tarafından
Kızlar tayin olduk 30 bin istiyor nakliye burda devredip gidelim dedik ama ikinci el olduğu için fazla fiyat yazamıyoruz birde mutfak malzemesi bırakcam sizce mantıklı olan ne 

12 Cevaplar

0 oy
(6,778 puan) tarafından
Eşyalarınız yeniyse tabikide eşyaları götürmek mantikli
(787 puan) tarafından
Kendi eşyam taşınmaktan dolayı  biraz yıpranma var amat eşim yaptırırız diyor
-Reklam-
0 oy
(10,325 puan) tarafından
Esyani goturmek tabiki. Kiz bi takim alamazsin 30a ne kadara satacaksinki. Satacaginin yerini doldurabileceksen sat ugrasma ama cok zor
(787 puan) tarafından
Eşyalarımı yenilemek istiyordum zama dediğiniz gibi pahalıya mal olaçak
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Esyalar yeni ise getjrin bence hem ikinci el cok tutmaz satsaniz bile. Ben ekimde esyalarimj 26000 e getirdim nakliye ile cunku esyalarim 3 yillik henuz. Ama cok eski olsaydi ve mobilyalar cok pahali olmasaydi satar gelirdim. Sizin esya degistirme fikriniz var ise de satip gelebilirsiniz
(787 puan) tarafından
Yok canım 110 istiyoruz ama o fiyata yani eşya anlamayız
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Yeni ise götürün bir koltuk takımı 40 50 bin bir ev yeni baştan 200 binden aşağı dizilmez 
(787 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm öyle yapacağız
0 oy
(2,166 puan) tarafından
Ben aynısını yaptım. Gittiğimiz yerden aldık eşyaları.  Koltuk takımı hariç hepsi ikinci el. Hali perdemi getirdim birkaç tane. Inan o parayı geçti. O paraya götürebiliyorsan tabii ki götür. Koltuk takımım da sıfır ama 14 bine falan almıştık. Allah'tan Geldiğimiz şehir uygun da ayarladık bir şekilde.
(787 puan) tarafından
Götürmeye karar verdik canım zaten 110 dedim eşyaya ama ev sahibi 15 i benim demiş ne alaka ise o paraya tekrar eşya alamam çizik felan var ama eşim onları hallettirim diyor
(2,166 puan) tarafından
Ev sahibinin evini eşyalı yapacaksınız bir de sizden para mı istiyor? Doğru mu anladım bacım? Eğer öyleyse şok oldum.
(787 puan) tarafından
Canım evet ev sahibi eşyaları devrederseniz 15 bini benim diyor oysa ona kiracıyı bile biz bulmuş olacağız
(2,166 puan) tarafından
Ayyy şaka gibi gerçekten. Allah akıl fikir versin
(787 puan) tarafından
Bizde şok olduk çok para kazanıyorsunuz diyorlar birde
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Canisi 2. El alcaksaniz 30 bine bile zor yani götürmek mantıklı 
(787 puan) tarafından
Yok canım yeni eşya alalım demiştik ama çok zorlayacak vazgeçtik eşyalarım taşımaktan biraz yıprandı eşim tamir ederim ettiririm diyor
0 oy
(584 puan) tarafından
Neden kendi esyani satıp başkasının 2.el eşyasını kullanacaksın benim içim almaz başkasının eşyasını kullanmayı heleki yatak odası falan nasıl yayılır baskasinin eşyalarıyla 
(787 puan) tarafından
Yok canım  kendim alsam yeni alaçaktım ama vazgeçtik
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bir komple ev 100 150 binden aşağı tutmaz eşim Mobilya'da çalışıyor götürmek daha mantıklı
(787 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm 100 olsa gene iyi bizim için ama yetmez beyaz eşya TV mutfak mahzemesi
(1,108 puan) tarafından
Ben sadece mobilyadan bahsettim canım zaten beyaz eşyayla daha çok geçer
(787 puan) tarafından
Götüreceğim kendi eşyamı canım
0 oy
(163 puan) tarafından
Eşyan eski ise yenileme durumun var ise sat yeni al. Ama durumun el verişli değil ise nakliye parasını öde bence.. Bi oturma grubu bile şu an 50k dan başlıyor
(787 puan) tarafından
Eşya kendi eşyam ama taşımaktan biraz yıprandı eşim bakım yaptırırım diyor karıcığna felan
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Eşya fiyatlarindan haberin olsaydı canim 50 bine bile tamam derdin :))
(787 puan) tarafından
Yaaa götürmeye karar verdim canım eksiklerimi elime para geçtikçe alacam
0 oy
(799 puan) tarafından
Hiçbir şeyini bırakma tayincisin zaten şimdi her şey 10 katına çıkmış sattığın parayla geri doğru düzgün bir şey alamazsın 
(787 puan) tarafından
Vazgeçtim canım kendi eşyamı götürüyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde SL (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 598 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 803 göst.
0 oy
10 cevap 176 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,055 soru

11,516,227 cevap

35,176 kullanıcı

...