0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Makat çatlağına çare söyleyin lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
(705 puan) tarafından
Kaç aylık ? 
(5 puan) tarafından
Nasıl yani??
(705 puan) tarafından
Sizin için mi bebek için mi çocuk için mi?
(5 puan) tarafından
Benim için
-Reklam-
0 oy
(663 puan) tarafından
Canım onun için doktora git eltimin de doğum esnasında ıkınmaktan dolayı olmuştu doktor krem falan verdi ve elinden geldiğince kabız olmamaya çalış. Hatta belli bir süre sıvı gıda beslen benim de oldu bi ara doktora gitmedim sıvı ağırlıklı beslendim iyileşti şükür 
0 oy
(934 puan) tarafından
Ablamda vardı artık dayanılmaz bir hal almıştı ameliyat oldu iyi şimdi 
0 oy
(379 puan) tarafından
Emzirmiyorsan onun kremleri varmış o kremlerle acısı geçiyormuş ama emziriyorsan bağırsak yumuşatıcı, anestol,madecassol veriyorlar kabız olma diye lifli beslenmeni oturma banyosu falan öneriyorlar işte. Ben aralıksız 11 ay çektim sonra kendiliğinden acısı geçti. Sabahları aç karna zeytinyağıda iyi geliyor. Ömür boyu kabız olmamaya özen göstereceksin yani. Çok geçmiş olsun
0 oy
(141 puan) tarafından
Çok Zor bir süreç benim tam bı yıl sürdü tabi bu süreçte kabız olmamaya dikkat et dahe erken biter
(5 puan) tarafından
Sizin nasıl geçti 1 yıl neler yaptınız düzelmek için??? Doktor bana kremi kullan 15 güne geçmezse kolonoskopi yapacam dedi
(141 puan) tarafından
Ben resmen ağlıyordum artık tam üç yerden afedersiniz yara olmuştu üst üste bı şurup var Dr yazdı osmolak ti galiba bide iki Krem vardı karıştırıp sürüyordum sıcak suya oturuyordum öyle böyle geçti çok şükür ama çok zor bı süreç umarım en kısa zamanda iyileşir siniz
(5 puan) tarafından
Kremlerin adını hatırlıyo musunuz teşekkür ederim bu arada
(141 puan) tarafından
Kremin adları anestol ve prokto glyvenol  özellikle anestol uyusturdugu için ağrılarım biraz hafifliyordu
(141 puan) tarafından
Ne demek rica ederim:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (14 puan) tarafından soruldu

385,396 soru

11,524,646 cevap

35,192 kullanıcı

...