0 oy
166 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (668 puan) tarafından
Eşim bi yer bul gidelim diyo bende hiç bilmiyorum bildiğiniz aileye uygun otel varmı Antalya sideye bak istersen dedi bana ama karar veremedim tavsiye verir misiniz 

4 Cevaplar

0 oy
(709 puan) tarafından
Keşke daha önceden rezervasyon yaptırsaydınız canım. Şimdi oteller çok çok pahalı ve doludur. 
(668 puan) tarafından
Evet maalesef oncedem eşim gitmeyiz dedi şimdi vazgecti o yüzden bu zamana kaldı.
-Reklam-
0 oy
(3,838 puan) tarafından
Biz hep muhafazakar villa tutuyoruz canım çok rahat ediyoruz bence kapalıysan değerlendir derim
(668 puan) tarafından
Fıyatları nasıl cnm gıttıgınız yerın adını soyleyebılırmısın
(3,838 puan) tarafından
Bizim gittiğimiz çok pahalılaşmış canım ama sitenin adı Akdeniz villam güvenilir site ordan bakıp araştırma yapabilirsin ucuzdan pahalıya doğru sıralama yap en düşük fiyatlılar çıkıyor valla şu an bi otele gitmek nerden baksan 20-30 bin villa daha ucuza tutuluyor ama yeme içme masrafı size ait oluyor
0 oy
(679 puan) tarafından
İlla Antalya mı. Kuşadası Didim tarafı tercih etmez misiniz
(668 puan) tarafından
Fark etmez aslında cnm o taraflarada bakıyoruz
(679 puan) tarafından
Eğer tesettürlüysen ve rahat etmek istiyorsan Caprice Gold otel var onun zincirleri de var farklı yerlerde. Muhafazakar bir otel. Genelde hep aile var
(668 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm bakıcam bende muhafazakar olmasını istiyordum
(668 puan) tarafından
Otelin yerı nerde acaba
(679 puan) tarafından
Didim akbükte var orada müşteri temsilcisiydim. Başka şehirlerde de olabilir belki. Caprice Gold  yada caprice thermal palace diye geçiyor netten bakabilirsin
İstanbulda da var Caprice Gold İstanbul ama o muhafazakar mı bilmiyorum
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Cnm hangi memleketten yazıyorsun bilmiyorum ama mersin de doramar otel var geçen yıl gitmiştim çok güzeldi 
(668 puan) tarafından
Bakıyıö cmm tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
31 Mayıs 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde soydansoydannnn (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 329 göst.
9 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Mrym♡♡ (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 930 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 535 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Milkasu (805 puan) tarafından soruldu

385,604 soru

11,529,518 cevap

35,200 kullanıcı