0 oy
1,313 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Arkadaşlar az önce mutfak masamın üzerinde kelebekli bir broş gördüm. Eşime sordum sen mi bana aldın senin bir ilgin var mı diye o da dedi yok ben de senin diye düşündüm dedi. Evime kimse gidip gelmez bir komşum var o da en son 1 hafta önce geldi onunda değilmiş. Kafayı yiyeceğim. Bu broş nereden çıktı mutfak masama geldi. Siz olsanız ne düşünürsünüz 

31 Cevaplar

0 oy
(41 puan) tarafından
Bros ne kiz broşür mu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onun değil bunun değil vallah insanın aklına farklı birşey geliyor 
(280 puan) tarafından
İlk görünce benimde aklıma başka şey geldi ama eşime söyleyince o da bayağı şaşırdı herkese sor ailelerden kimin yoksa okutup atalım yakalım gitsin dedi
(159 puan) tarafından
Peki ünide görev yapan birinin okutup üfletelim yakalım diye saçmalaması bu işin içinde bir iş olduğunu düşündürmüyo mu? Bende herkes gibi duvarına baktım ve eşin çok tuhaf biri ve belli ki bi şeyler karıştırıyor saf olma bacım aç gözünü
0 oy
(294 puan) tarafından
Eşin AA ben koydum unuttum diğer hatunun demicene göre tabiki bilmiyorum dicek belki zoruna gidicek ama çocuğunda yoksa evde kimse gelmediyse sen de bilmiyor isen kocandan başka kimse kalmıyor maalesef diğer postalardan da yola çıkarak direkt kocandan şüphe etmen lazım 
0 oy
(5,759 puan) tarafından
Kimse gelip gtmez kız havadan uçmadi yaa bence eşin birakmis dalginligina gelmiş 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Evine kimse gelmedi ise çocuğun yok ise ozaman geriye bir ihtimal kalıyor malesef 

Birde masa cam kenarında mi camdan düşmüş olabilir mi ? 

Eşinle aran nasıl eşin nasıl biri bilmiyorum günah ta almak istemem ama çok acayip bir durum takipte kal bence 

Birde sen evden ayrıldın mı o gün 
(280 puan) tarafından
O gün ve diğer gün ayrıldım evet. Ama eşim bende akşam ya da sabah farkettim senin diye düşündüm dedi. Bilmiyorum yaa evde ayrılsam da eve biri gelmez.
(3,167 puan) tarafından
Ne olabilir ozamab senin tahminin ne
0 oy
(1,039 puan) tarafından
İlginç bir durum 
0 oy
tarafından
O broş başka kadına alınmadiysa başka bir sey bilmiyorum.  Yani evde ikinizden başka kimse yok gökten inecek değil e sana da almamış ne o zaman? Eşinin öyle dediğine ne bakıyorsun sen aaa kusura bakma karıcığım ben onu falancaya almıştım yakalandım sana diyecek hâli yok ya 
0 oy
(24 puan) tarafından
Gerçekten duvarına bakınca üzülerek söylüyorum ki eşinden ayrılmaman için hiçbir sebep görmüyorum seni çok güzel münipüle edip susturuyor haksızken haklı oluyor biraz gözünü aç tepkini koy münipüle etmesine izin verme asla sen onun eşisin mesajlarını okuduğunda tepki gösterdiğinde aramızda gizli saklı mı var de ayrı özellerimiz mi var de bilmiyorum eşin çok güvensiz biri sana karşı da çok ilgisiz ve sürekli ikinci plana atma seni erteleme üzme durumu var bilmiyorum canım hakkında hayırlısı iyi ki çocuk yok Bu arada böyle sağlıksız ilişkide çocuk olmaması seni rahatlatsın en azından katlanman gereken bir şey yok
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Eyvah eyvah martılar mi getirdi acaba .kız kocandan şüphe et .sen nerdeydin peki bugun
0 oy
(2,439 puan) tarafından
Valla canım cocuk yok diyorsun, eve kimse gelmez diyorsun, 1 2 gün evde yoktum diyorsun. Yani ya cinler periler koydu. Ya da eşin. Sen fark edince de bende senin sandim dedi
0 oy
tarafından
Önceki sorulara bi baktım da, esin seni aldatıyor olabilir mi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 346 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 953 göst.