0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızım 21 aylık. Bir haftadır çiş çiş deyip kendini yere sürtüyordu. Ya da demese bile orasını tutup bezini çekiştiriyordu. Bezini alırken benim dokunmamı istemiyor, kendi dokunmak istiyordu. Ben enfeksiyon vardır diye düşündüm doktora götürdüm ama öyle bir şey yok. Sordum peki sebep ne diye. Genital bölgesini yeni keşfediyordur haz alıyordur bundan dedi. Sürekli yapmıyor arada bir yapıyor ama doktor sıklaşabilir, çocuk mastürbasyonu deniliyor ilerlerse psikiyatriye götür dedi. Ne zaman yapsa gel bakim deyip bezini açıyorum değiştiriyorum. İlgisini çekecek şeyler yapıyorum başka ne yapıcam? Yaşayan atlatan var mı 

8 Cevaplar

+1 oy
(539 puan) tarafından
Benim kızım 5 yaşında hiç böyle bir sorun yaşamadım acaba yaşarmıyım ki :( yapar mı 
(1,125 puan) tarafından
Bu saatten sonra yapmaz:)
(539 puan) tarafından
Ayyy inşallah canımm :)))
(1,125 puan) tarafından
İnşallah kuzum:))
-Reklam-
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Benim oğlum yaptığı an ilgisini başka yere çekiyordum. Hemen müdahalle ederdim öyle bağırıp çagirma olayı yok. Mesela balkona çıkardık, yada top alırdım top oynardik öyle öyle bıraktı. Siz tepki göstermiyin size inat olarak yapmaya devam eder.
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Ayy evet ya bizden tuvalet eğitimini bitirdik iki hafta oldu. İlk hafta bişey yoktu ama iki üç gündür eli o bölgede bende kaşınıyor mu enfeksiyon mu diye düşündüm. Bu hiç aklıma gelmemisti. Tuvalete falan oturuncada dokunuyor. Neyse bende ilgisini dagitayim yapinca
(6,821 puan) tarafından
Ayyy erkek çocuğu benimkide kafayı yicem artk eli sürekli orda
(2,149 puan) tarafından
Erkeklerde daha cok oluyor sanırım gorümcemin oğlundan biliyorum her ortamda eli ordaydi
0 oy
(15,874 puan) tarafından
Oğlum da yapardı bı ara. TV karşısında otururken eli giderdi. Ben öyle olduğu zaman dikkatini dagitirdim. Bişey sorardım. Yanıma cagirirdim. Bişey isterdim. Şükür bahadır yapmiyo
0 oy
(7,831 puan) tarafından
Dikkatini başka şeylere çekmeye çalışacaksın o ekleyince hemen bakma sakın kızma normal bi hareketmis gibi davran 
0 oy
(804 puan) tarafından
Bezini açmak yerine oyunla dikkatini dağıtsanız daha doğru olur. 4 yaş öğrencilerde de oluyordu benim görev yaptığım okulda. Kız çocuğuydu masa kenarına sürtünüyordu. 6 sene önce falandı aile pedagog ile görüştü sonra ne oldu bilmiyorum
0 oy
(90 puan) tarafından
Benim oğlumda 21 aylık. Biz bir ay önce tuvalet eğitimine başladık. O günden sonra dediğin gibi özel bölgesine ilgi duymaya başladı. Ben tuvalet eğitiminden dolayı acaba yanlış davranıp dikkatini oraya mi çektik bizden mi kaynaklı diye düşündüm. Sonrasında baktım hala ellemeye devam ediyor. Eşim enfeksiyon olabilir belki çiş yapmamak için cisini uzun süre tutuyorsa dedi. Doktora götürdük. Doktor şu an tam kendini keşfetme zamanı izin verin kesfetsin enfeksiyon olsa ateş olur çiş yaparken ağlar vs dedi. Bı kaç gün hiç uyarmadim görmezden geldim baktım elleme huyu azaldı. Sadece tuvalete goturdugumde çiş yaparken eğilip bakıyor o kadar 
0 oy
(582 puan) tarafından
Knka benimki de yapıyordu ben kizdikca daha da yapmaya başladı korktum çocuk masturbasyonu falan olur ilerler diye gece uykuda bile yapıyordu yaptığı an yan yatırıyordum mesela ağlıyordu çevirdim diye düşün sonra artık sık banyo yaptırmaya başladım daha özenle sildim elini değmeye çalışıyordu başka şeylere odakladım hala dokunmak istiyor ama unutturuyorum ben kızınca daha da yapıyor gülüyor dedim ya artık tepki vermedim yaptıkça sustum sadece yapma hiç güzel olmuyor diyordum öyle diye diye tepki vermeye vermeye unuttu o ahlagi, tam o hareketi yapacağı zaman kendisi yan dönüyor yapmiyor baak cici olmus kizim aferin diyorum gülüyor seninki de boyle bisey olabilir bi dene bakalım ama baya sürdü bu bi iki ay falan enfeksiyon olabilir mi derken son buldu çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,838 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,109 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 404 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.

385,396 soru

11,524,681 cevap

35,192 kullanıcı

...