0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından
Ben dun annemlere gittim bende 5 dakka sonra gorumcem bize gelmis ve demiski evde aa ben dun demedimmi size gelicem gelin nereye gitti. Neyse bana telefon etdiler eve gel hanimefendi bize gelmis diye. Kocam gele bilirmisin dedi hayir annemin misafirleri var gelemem dedim zaten ondan onceki gun biz gorumcemlere dogum gunune gitmistik. Bu kiz benden ne istiyoor anlamiyorum aksam esime diyorum ne diye ariyorsun beni gel diye dedi benide canimnan bezdirdiler telefon et diye onlarin zoruyla etmis. Eşimde farketdi gorumcemin ara bulandirdigini... 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eğer bır insandan çok fazla bahsedıyorsan her düşüncen o olmuşsa o swnın hayatını yönetiyordur. O yüzden takma ve yonetmesıne ızın verme 
-Reklam-
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Sana su gun gelecem dediyse ve sen bilerek gittiysen o zaman haksizsin. Ama gun vermeyip cat kapi geldiyse onun ayibi, telefon etmek cokmu zor veya msj atabilirdi evde misin diye, bosver
(828 puan) tarafından
Hiç de haksız değil :/ annesi daha önemli görümcede kalksın gitsin meraklısı gibi ne aratıyor.. kocası bile ara bozduğunu düşünmüş demek ki tam olarak öyle biri "ellemen" iyi olmuş:))))))
(382 puan) tarafından
Bana söylememişti gelecegini annesine haber vermişti sadece. Evet kocamda anladi. Ama işte yüz göz olmamak için bişey demedim diyor ama gördüklerim yeterli dedi
(1,780 puan) tarafından
Birlik yasiyorsunuz galiba, annesine haber etmis otursun onunla bosver. Ne arattiriyir evde olmayan insanı, Allah tan kocan anlamis
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Sana mı gelmiş annesine mi tam olarak anlamadım. Bana değilde annesinin evine gelmişse beni alâkadar etmez . Bnde giderdim 
(382 puan) tarafından
Malesef ayni evde yasiyoruz kaynanamla.. Annesine haber vermis sadece ben bilmiyordum gelecegini
0 oy
(2,247 puan) tarafından

Çok ciddiye alıyorsunuz koca tarafını bu çok basit bisey dike bile getirmem önemsiz bir konu olduğunu anlasın 

Başka büyük sorunlarınız varsa bilemem bu dile gelecek bir konu değil kendini değerli hissetmesin:silly:

0 oy
(864 puan) tarafından
Benimkide öyle pisliğin teki cok sinsi benim evimi yönetmek istiyor köpek 
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Padişahın kızı mı geliyor sanki de geri dönecekmişsin. Geldiyse annesine otursun annesiyle. O nasıl annesiyle oturmak için onu görmek için geliyorsa sen de annene gidiyorsun bundan doğal ne olabilir. Ezdirme kendini taviz de verme.
0 oy
(714 puan) tarafından

Kaynananla oturuyormuşsyn anası var gelsin otursunlar ev orda ay sinir bozucu insanlar var ya :O

0 oy
(1,654 puan) tarafından
İşte yoksun evde aramak ne Allah'ım yarabbim otur otur git gel demek neyineymis 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 788 göst.
16 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
3 Haziran 2024 Aile kategorisinde Eylulervam03 (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 207 göst.