0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (787 puan) tarafından
Kızlar sabah iki dilim kepek ekmek akşam sadece yemek bazen dondurma yiyorum ama niye kilo veremiyorum acaba bir ara 70 kiloydum ama baya belliydi şimdi 66 ama incelmiş hissediyorum anlayamadım

3 Cevaplar

0 oy
(744 puan) tarafından
yağdan verip kastan almış olablrsn tartıda görünmez bu 
(787 puan) tarafından
Spor yapmıyorum ki o nasıl oluyor izne gitmeden önce çok güzel veriyordum anneme bir gittim iştahım açıldı aldığım kiloyu asla geri veremedim
(744 puan) tarafından
örnk olarak dedm cnö sporla alaka da çok yok.kastan verip yerine yağ da alablrsn tartıda yine oynamaz mesela ama şişmiş hissedersin.belki su belki başka bir şey olmş olblr
(787 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim  büyük ihtimal öyle oldu çünkü kıyafet bol geliyor tartıda fazla
-Reklam-
0 oy
(4,357 puan) tarafından
Yağın kasa dönüşmüş yada sıkılasmissindir. Benimde öyle oldu kılom aynı gibi ama kıyafetler bollasti. Kardesım diyetisyen tartıya takılma diyor 
(787 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm o kadar diyetin üstüne tartıda fazla görünce tuhaf oldum bir tane dondurma yiyorum diyet harici acaba onuda mı yemesem
(4,357 puan) tarafından
Rica ederim canım, Yağdan yakmak istiyorsan seker almaman lazım kanda önce seker sıfırlanır sonra yag yakimina geçer vucut. O yüzden sekerı bırakmak önemli ki depolardakini tuketsin vucudun
(787 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(709 puan) tarafından
Nezamandir yapıyorsun 
(787 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli dikkat ediyorum hemen alıyorum ama iki ay felan oldu ciddi ciddi yapalı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 1,068 göst.
0 oy
4 cevap 131 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
27 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmur1608 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 300 göst.

385,053 soru

11,516,207 cevap

35,176 kullanıcı

...