0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (721 puan) tarafından

Hanımlar benim şikayetim vardı ve dün doktora gittim bu ilaçları yazdı. Sizler kullandığınızda herhangi bir etkisini yani faydasını gördünüz mü? Ve kaç haftalıkken kullanmaya başladınız ne zamana kadar kullandınız bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

image

6 Cevaplar

0 oy
(497 puan) tarafından
Ne şikayetiniz vardi ben magvital kullandim dogumdan sonra iki parmak ucumda his yoktu oyle kullandim
(721 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim canım. Bacaklarım çok ağrıyor karnım çok ağrıyor kasılmalarım oluyor çatı kemiğim ağrıyor öyle işte buna benzer.
(497 puan) tarafından
Anladim canim gecmis olsun Allah kurtarsin sağlıkla insallah
(721 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(182 puan) tarafından
D3 kullandım ben ya suya ya ekmeye 5damla eklenmiyomuydu. 

Diğeri magvitali kullanmadım netten baktım da böbrek taşı oluşumu önlenmesi diyabet tedavisi migren felan diyo böyle bi hastalığın mi var senin belki bu yüzden verdi doktorun 
(721 puan) tarafından
Canım şikayetlerim 32 hafta alalım işte kasılmalarım oluyor bacaklarım çok ağrıyor ayak bileğim, karın ağrısı oluyor çatı kemiğim ağrıyor uyuyamıyorum o şekilde öyle
(113 puan) tarafından
Magvital magnezyum eksikliğinin kasılmalara iyi geliyor
(182 puan) tarafından
Anladım canım doktorun verdiyse vardır bir bilgisi geçmiş olsun
0 oy
(259 puan) tarafından
Bir bilgim yok hiç kullanmadım bu ilaçları post üste çıksın 
(721 puan) tarafından
Teşekkür ederim ince davranışın için:))
(259 puan) tarafından
:)) rica ederim canım benim
0 oy
(6,947 puan) tarafından
magvital, magnezyum desteği. ağrılara kramplara iyi gelir. diğeri de d vitamini, d vitamini eksikliği de kas ağrılarına sebep olur
(721 puan) tarafından
Ben iki gündür kullanıyorum çok uyku yapıyor bende sizde de yapıyorr mu?
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Magvital magnezyum tedavisi sanırım. Krampların varsa vermişlerdir
0 oy
(463 puan) tarafından
D vitamini kullanmıştım magvitali de bacaklarındaki kasılma için vermiştir büyük ihtimalle bana da başka çeşit bir magnezyum yazmışlardı bacaklarım kasılıyordu
(721 puan) tarafından
Peki ben iki gündür kullanıyorum sürekli gözüm uyukuda size de öyle yapıyor muydu?
(463 puan) tarafından
Yok canım bende uyku yapmamıştı. Hamileliğin son zamanları ya vücut ağırlaşır onla alakali olabilir uyku durumun.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
17 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (721 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Whiteangell (2,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 522 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤Senoş'unAnnesi❤ (103 puan) tarafından soruldu

385,620 soru

11,529,869 cevap

35,200 kullanıcı

...