0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kaynanam beni sürekli Eşime ve kayınpederime şikayet ediyor. Yanlış anlaşılan bir kelime yüzünden kadın benim hayatımı mahvetti, Ve oğlu da anneci olduğu için ne yapacağım bilmiyorum... 

Siz böyle bir kaynana nasıl ders verirdiniz onun bana yaptıklarından pişman ettireceğim pencerede kendi kulaklarıma şahit oldum eşimi doldururken maşallah sana dedim pencere yüzüne kapattım. Onlar aşağıda konuşuyordu terbiyesiz. Ev içinde nasıl davranirdiniz eşimi bana düşman yapmış adam bir hafta oldu konusmayali...

6 Cevaplar

+1 oy
(8,708 puan) tarafından
Eşinde annesi ile karısının arasını bulacak olgunluğa ulaşmadan evlenmeyecekti. Ne demek karısını çocuk gibi şikayet ettirmek. Sus o benim karım diyememis mi?
(14 puan) tarafından
Eşim çok değişti abla
-Reklam-
+1 oy
(14 puan) tarafından
Eşim farklı bir konu yüzünden benimle konuşmuyor bunu da duyduğu için artık ben de gittiği ne zaman konuşur beni de ilgilendirmiyor o kadar sogudm ki evliliğimden ailemme  gidemem onu demeyin ailem bana sahip çıkmadı büyük bir şey olmayana kadar çıkmaz benim kendi gücümle bunu halletmem lazım konuşmasam kavga çıkacak e konuşsam böyle beni ezecekler ben ne yapacağım
(1,250 puan) tarafından
Konuş ozmn susma hakliysan hakkını ara.
0 oy
(1,592 puan) tarafından
Valla cnm ders fln verilmiyor 6 yıl oldu evleneli 6 senedir 1 gece olsun başımı yastığa huzurla koyamadım. Hep şikayet ede ede evimde huzur kalmadı. Hep hır gür ağlamakla geçti halada öyle kaynanam şimdi iyce düştü elden ayaktan diyalizde giriyo benim üstüme atmaya çalışıyorlar baktırmak için. O kadar çıkmazdayım ki rabbim refaha çıkarsın inşallah benide senide
(14 puan) tarafından
Bak diyalize geldi değil mi Allah onu ağzından getirdi işte darısı kaynan başına bakma kesinlikle ya da bak Allah sana verecek hayır olur kim bana ne yaşadıysa Allah'a havale ettim görüyorsun Bir de inkar ediyor ben ne zaman eşini kocamı dolduruyorum dedim gözünü görmesem kulağımı duymasam derdim tamam s**** mı inkar ediyor ya iftiracı pislik
(1,592 puan) tarafından
2 kez boşanmanin eşiğinden döndük. Anlatsam destan olur o kadar çok şeyler olduki şuan tek duam rabbim kimsenin eline bırakmasın onu. 4 eltiyiz kimse bakmak istemiyo 20 yıldır yiğeni olan gelininin yanında onla kalıyo artık oda üstünden atmanın derdinde. Bana neler yaşattılar rabbime havale ettim. Ama yinede kimsenin umuduna kalmasın
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Valla alasini yasadim canm hatta esimi doldurduklari icn dayakta yedim kactgm icn ailem ozman arkamda deildi elim kolum bagliydi agzi burnumdan kan geldi ole bole dovmedi yani beni.sabretmek zorunda kaldim.baktim olmuyor ben yipraniyorum ben butuyorum actim agzimi yundum gozumu esimede anasina babasinada.kaynnayada kiyameti kopardm esimide tehtit ettm bosarm seni diye ve bi iki kez terkettm.neseki sonradan akli basina geldi yaptiklarina cok pisman suan sana cok kotuluk ettm hakkina cok girdm diyor ama yasanilan unutulmuyor.yani susma canm susarsan daha cok artar ve devam eder.kendinj ezdirme kaynnana acik acik tavrini goster esinede.yoksa bu ömur boyu devam eder.he bide benm esimde cok anaciydi anasinjn yalanlarini iftiralarini hic gormezdi ama susmadm naptim ettm gercek yuzunu cikardm kaynnanain suan annesine gram inamaz banada asla laf ettrmez edenide pusman eder.
(14 puan) tarafından
Vay be bir gün zaten pişman olacak ama senin yanında olsam yine çok yüz göz olmam kimseyle vallahi tatlım benim tek çarem ya terk etmek ya da ayrı eve çıkmak
(1,348 puan) tarafından
Esimin ailesyle benm istegm disinda gorusmuyorz ben istersme gelirler ben istersem gideriz esimde bensz asla ailesine gitmez bu dediklerimde sene 1 yada bi kac kez olur boz duzeldik allaha sukurler olsn.insallah sende bi gun feraha kavusursn.imkannz varsa ayirin evi yoksa cok zor canm
0 oy
(137 puan) tarafından
Bir insan oğlunun eşinden ne ister neden böyle uğraşır anlamış degilim
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Kaynana yapar işi o da anasının ağzına bakan herife ben koca demem. Senin annen seni kocan hakkında doldurabilir mi beni dolduramaz ben anneme karşı savunurum kocamı. Kocan adam olacak ki olamamış anasını susturamıyor. Susturmasa da he deyip geçecek . Seni kocan anlamiyor kaynana bunu kullanır iş kocada biter

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 282 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 559 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 426 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 285 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu

385,053 soru

11,516,201 cevap

35,176 kullanıcı

...