+2 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (1,265 puan) tarafından
Çok üzgünüm üst üste hemen hergün böyle şeyler okuyoruz burada.Çok etkiliyor beni, yok olan aileye mi üzüleyim günahsız yavrulara mı ?Kocadan başka sığınacak limanı olmayan kadına mı?Allah haramdan korusun hepimizi eşlerimizi de.

6 Cevaplar

+1 oy
(2,273 puan) tarafından
Boşanmış birisi olarak yazıyorum. Birisi boşandım dediği zaman mutlu oluyorum. Çünkü kiöse durduk yere boşanmaz ve boşanmayı başaramıyo bile çoğu. 2 sene şiddet taciz dah bir sürü aşağılık şey yaşadım ama ayrılırsan şöyle olur tehditlerinden korkuma çektim sonunda boşandım. Rabbim herkese güzel bir yuva nasip etsin çok zor
(954 puan) tarafından
Çocuk var mı peki :(
(5,476 puan) tarafından
Yolun bahtın açık olsun kardeşim. Katılıyorum
(1,265 puan) tarafından
Canım benim hakkında hayırlısı olsun
(2,273 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar şükür ki çocuğum yoktu
-Reklam-
0 oy
(5,195 puan) tarafından
evet birde burdakilerle zamnla bir bag da olusuyor arada. acaba kim diye uzulerek posta giriyorum . ihanet aldatilma postlari da syni sekilde korkarak aciyorum
(1,265 puan) tarafından
Evet canım bende öyle üzülüyorum
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bende bebek aldırma postlarindan nefret ediyorum bir kadın vardı o kıydı galiba 14 haftalikti az öncede 27 haftalık sakat doğar demiş diye aldırın mi postu kıyamet gümbür gümbür geliyor Yarabbim sen insanlarımıza vicdan ver hidayet ver vicdan ver 
(1,298 puan) tarafından
Senin post niye kalktı
(1,262 puan) tarafından
Benim post? Karıştırınız galiba ben post açmadım kapaadi da zeliha80 var onunla mi karistirdiniz
(1,298 puan) tarafından
Olabilir canım
(1,265 puan) tarafından
Ama o kadın hastaydı sanırım
(1,262 puan) tarafından
O kadın bana göre çok yanlış yaptı hem 5 aydır kanser hemde hamile kalmış dikkat edecekti neyi ne güveniyor korunmuyor he oldu mu o zaman Rabbim sana vermiş kabul edecekti bir çok örnek var meme kanseri hamile sağlıklı doğum yapan
0 oy
tarafından
Hayatın ne getireceği belli olmuyor maalesef. Yıllardır tanıdığınız, emin olduğunuz insanla bile bir gün yollar ayrılabilir. Bunu hissetmeden anlamak mümkün olmadığı için , birçoğumuz buna göre hareket etmemiş oluyoruz. Geriye de bolca pişmanlık kalıyor.... 
(1,265 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
0 oy
(4,347 puan) tarafından
Bende boşanma aşamasındayım ama aldığım karardan asla pişman değilim sadece oğlum için üzülüyorum ama eminim ilerde doğru karar verdiğim için o da anlayacaktır beni. Ama ailesi arkasında olmayan çocuğuyla tek başına kalan iş bulamayan kadınların postlarını görünce bende çok üzülüyorum keşke imkanım olsa da yardım edebilsem 
(1,659 puan) tarafından
Oğlun için üzülme bende bir nevi senin oğlunun kız çocuğu versyonundaydım. Bana babalık yaptı yapıyor ama hiçbir zaman anneme koca olmadı boşandılar. İlerde evladın da anlar biraz zor dönem olabiliyor ama hayırlısı olsun. Mutsuz ailede büyümektense ayrı büyüdüm daha iyi oldu❤️
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım ya şu an çok mutluyuz umarım hep böyle olur ❤️
(1,265 puan) tarafından
Canım zor bi sürectir ama mutsuz bir ortamda büyümektense sağlıklı bir şekilde anneyle büyüsün yavrun.Bundan sonra tüm güzellikler sizi bulsun
(4,347 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim güzel dileklerin için ❤️
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Kimin garantisi var ki canım .yarın başımıza gelmeyeceği ne malum .keşke iyi bir eş olabilir mi demeden önce iyi bir baba olabilir mi onu ogrenebilsek.cocuguna iyi baba olan ,ilgilenen ,annesine de saygısını sevgisini gösterir.bi ailede huzursuzluk mutsuzluk varsa zaten sağlıklı bireyler yetiştiremeyiz.mumkunse çocuklar daha az hasarla kurtulsun en azından daha mutlu büyürler belki
(1,265 puan) tarafından
Çok haklısın bebeğim hiçbirşeyin garantisi yok.Ama başta evladını düşünen böyle sorumsuzca davranmaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 311 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kahvekokusu (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 700 göst.
25 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
+11 oy
33 cevap 1,230 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (2,058 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,290 cevap

35,995 kullanıcı

...