0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (7,011 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar hanımlar oğlum 5 yaşına girecek temmuzda sübyan kursuna gitti dün bitti kurs mezun oldu :) 

Bir sene daha sübyan mi yoksa anaokuluna mi göndersem karar veremedim 

Subyan kursundaki arkadaslarini çok seviyor onlarda oglumu ama hocamizdan pek memnun kalmadım çocuk ayırt ettiği çok ortadaydı benim oğlumun konuşması çok zayıftı dili gelişsin diye gönderdim tek çocuk olduğu için biraz kendini ifade edebilsin savunmayı paylaşmayı öğrensin istedim 

İyide oldu bu sene napcam karar veremiyorum düne kadar anaokuluna gondercem diyodum ama şimdi arkadaşlarından ayrılmasına kıyamıyorum.

4 Cevaplar

+1 oy
(14,892 puan) tarafından
Bence ana okulu deneyimi de olsun. Birde önümuzdeki dönem müfredat degişiyormuş. Ana okulundaki öğrendikleride okul hayatının temelini oluşturuyor. Bende geçen sene ilk dönem sübyana yazdırdım ama sadece 1 ay gidebildi. Sınıfta bir çocuk rahatsiz ediyordu. Öğretmen hep pasif davraniyordu. Şimdi soruyorum Kur'an kursuna gitmek istermisin diye. Bana o kursu hatirlatma , kötü anılarim var diyor. İkinci dönem ana okuluna yazdırdım , sorunsuz gitti. Tamam Kur'an kursu da önemli ama sanırım onlar eğitim fakültesi mezunu değiller.  Çocuklara yaklaşımları bir eğitimci gibi değil. 
(7,011 puan) tarafından
Yani bende öyle düşünüyorum müfredat değişiminin haberini nerden aldın canim
(14,892 puan) tarafından
Kız kardeşim öğretmen o söyledi canım.  Zaten haberlerde söyledi değişiklik olacağını ama ana okullarinda da olacagini o söyledi birde kızımın öğretmeni söyledi. Seneye tamamen degişiyor dedi.
(7,011 puan) tarafından
Yaaa ama canım benim oğlumun dili bizler gibi değil bazı harfleri vs yutuyor söylemiyor acaba diyorum anaokulunda akran zorbaligina ugrarmi subyandaki arkadaşlari alistilar
(14,892 puan) tarafından
Zannetmiyorum sorun olacağını. Benim kızımın sinifinda da vardı peltek konuşan bir arkadaşi ama kimse olumsuz bişey yapmıyordu.
-Reklam-
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Her ikisinede gönder derim bak mesela benim oğlum özel hem özel okula hemde anaokuluna gönderiyorum
(7,011 puan) tarafından
Hem ikisini kaldıramaz ki canım
(2,195 puan) tarafından
Sali cuma özel okula gidiyoruz
(2,195 puan) tarafından
Pazartesi carşanba perşembe ana okuluna
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Sübyana gönderdim yine aynı oraya göndereceğim devlete bağlı anaokullarında pek bir şey yaptıklarını düşünmüyorum yani Yok makas tutmak etkinlikmiş burada da gayet güzel öğrendi ayrıca burada dini eğitimi almış oluyor.
(7,011 puan) tarafından
Benim bir arkadaşın çocuğu var geçen yıl subyana gönderdi şimdi anaokulu subyanla anaokulu bir değil anaokulu 1. Sınıfa hazırlıyor diyor
(2,449 puan) tarafından
Valla çevremde yegenimle birlikle 3-4 kişi var anaokuluna giden sadece sayıları ve bir kaç tane harfleri öğrenmişler o kadar ama kuzenim kızı yarı devlet yarı özel anaokuluna gidiyor şuanda toplama çıkarma hepsini biliyor bende o yüzden böyle araştırdım ama çok uzakta var ve servis imkanı yokmuş bir kaç kişiye de özellikle sordum anaokuluna da vereceksen direk devlet olana verme dediler
(7,011 puan) tarafından
Dediğin gibi benim arkadaşımın cocuguda devlat anaokuluna gidiyor toplama çıkarma çarpma işlemlerini yapiyolarmjs
0 oy
(10,831 puan) tarafından
Sibyana vereceğim yine aynı şey orda da yapılıyor bence

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 594 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,110 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde Rizaazra (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.