0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar ben lazer epilasyon ilk defa yaptırdım bacaklarım bayağı yanıyor 8 yapmışım dedi özel bölge 5 dedi koltuk altını söylemedi düşük gibi geldi şimdi eve geldim özel bölge ve koltuk altı bir yıldır jilet kullandığım için bayağı kalındı kıllar bacak lazer yapacağım diye agda dan jilete geçtim ama hiç belli değil özel bölge ve koltuk altı hâlâ sert ve ele geliyor normal dedi sadece bacağım yanıyor özel bölge ve koltuk altı hiçbir belirti yok ve kıllar hala sert normal mi değilse pazartesi yine gideceğim

2 Cevaplar

0 oy
(3,834 puan) tarafından
Kaçıncı seans 
(3 puan) tarafından
Hâlâ çok sert kıllar sanki hiç yapılmamış gibi duruyor iki gün duş alma dedi
(3,834 puan) tarafından
Merak etme ilk seans daha üçüncü seansta falan gözle görülür değişiklik oluyor aaa baya dökülmüş diyorsun 8. Seansta daha da güzel görünüyor bacağın koltuk altın ama özel bölge için aynı şeyi diyemicem üst tarafta dökülme oluyor ama alt taraf dökülme istediğin gibi olmaz
(3 puan) tarafından
Ya alışana kadar gideceğim normalde Braun yada Philips in lazer epilasyon makinesini alacağım aynı fiyat ikisi de 20 seans 10000
(3 puan) tarafından
Kesin çözümü yok o zaman hep çıkıyor
(3,834 puan) tarafından
Bacak koltuk altı gibi bölgelerde %90 azalıyor ama özel bölgede aynı şeyi söyleyemem 7 senedir bacak koltuk altımda kıl çıkmıyor özel bölgeye zaten söylemişti çalışan üst bölgesi azalır ama alt bölge için aynı sonucu görmezsin diye ablam da yaptırdı oda aynısını diyor
-Reklam-
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Silverdin veya Bepanthol sürebilirsin. Bana öyle demişti lazere gittiğim kadın. Gitmeye hala devam ediyorum yanma degilde bacakta kaşıntı oluyor bende de.
(3 puan) tarafından
Kaşıntı şimdilik yok ama seviyeleri düşük geldi sanki özel bölge de hiç alınmış gibi değil sert gibi normal dedi iki gün duş alma dedi
(1,741 puan) tarafından
1 senansinsa başta dusuk yapıyorlar sonradan arttırıyor. Gözünü korkutmak gibi olmasın da özel bölge için 4. Senansim mi ne çok acıtıyor.
Bana 1 gün boyunca su değdirme demişti.
(3 puan) tarafından
Tuvalet ihtiyacı peki ben namaz kılıyorum
(3 puan) tarafından
5 te bile ay diye çığlık attım
(1,741 puan) tarafından
genital bölge için Su degidirme dedi ama ben sadece silerek rahat edemem mecbur su degdiriyorum az çok.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
26 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Prens_annesi (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Rumeysa6501 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (903 puan) tarafından soruldu

386,796 soru

11,563,853 cevap

35,252 kullanıcı