0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir tane çocuğum var Allah bağışlasın hepimizinkini bir arkadaşım var sürekli ve sürekli çocuk 2 çocuğu neden yapmadığıma dair benimle sorgu sual içerisinde sürekli çocuk yap çocuk yap tamam da sana ne yani ben bu kişiye karşı nasıl bir tavır sergilemeliyim herkesin hayatına müdahale etmemesi gerektiğini nasıl anlatabilirim 

38 Cevaplar

0 oy
(9,473 puan) tarafından
sen mi bakacaksın, de geç. kimsenin kimseye bu konuda karışma hakkı yok
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
Banada 4 cocugu yap diyenler oluyor iki kiz iki oglan olsun diye siparis bile beriyolar sen dusun en son patladim keyfim ve kahyasi istemiyor bakabiliyorsaniz siz yapin dedim bidaha da demediler 
0 oy
(7,089 puan) tarafından

Bakarsan 2.ciyi verimde bak madem çok istiyorsun de :D

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ya var ya şu olaya o kadar kızıyorum o kadar sinirleniyorum ki. Bana da yaptılar aynısını Allah bilir diyordum. ne kadar ayıp bı şey aslında kardeşim seni ne ilgilendirir niye dert ediyosunuz kendinize di mi. Zannediyorum şöyle bı psikoloji içine giriyorlar. " Bende 2 çocuk var oluyor her şeye yetişemiyorum bilmem ne onun niye yok ki kaldı tek çocukla "" kendine eşitlemeye.denk yapmaya çalışıyor gibi 
tarafından
Ondan zaten cahil kafa ya
0 oy
(841 puan) tarafından
Valla bise denirde burda diyemiom
0 oy
(16,118 puan) tarafından
Çevremde herkes aynı şeyi söylüyor bana bende çok bıktım birde ben hamilelik istiyorum bu halde daha çok strese giriyorum bazen kafayı yicek dereceye geliyorum ama nafile insanlar herseye maydanoz olmayı seviyorlar 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Sen mi bakivercen dedim bunu diyen birine 
0 oy
(2,248 puan) tarafından

Senmi bakacaksın senmi uykusuz kalacaksın çok istiyorsan sen yap. 

Ben direk böyle diyorum 4.5 aylik kızım şimdiden başladılar 2. Yap demeye :angry:

tarafından
Yani ya sinirler
0 oy
tarafından
Birinciye ceyrek takmadın ikinciye takarsan hemen de :)
tarafından
Ahahaha :))
0 oy
(17,440 puan) tarafından
Neden sordun diyeceksin. Ne diyecegini bilemeyecek. Eveleyip geveleyecek. 
tarafından
Sinir oluyorum bu tiplere
0 oy
tarafından
Başlığa göre cevap verim 

KEYFİM VE KAHYASİ ÖYLE İSTİYOR 
tarafından
:)))) aynen oyle
0 oy
(140 puan) tarafından
Çok istiyorsan sen yap 
0 oy
(291 puan) tarafından
Tamam canım madem istiyorsun seni mi kıracam hemen yaparım cinsiyeti ne olsun onu da belirt de yanlışlık olmasın de gül geç. Bana da eşimin teyzesi demisti bebek yok mu bebeginiz olsa ya yapın bir tane her seferinde boyle diyordu tamam teyze madem sen istiyorsun hemen yaparım dedim güldüm geçtim bir dahaki sefere cesaret edemedi yine de mujdeli haberiniz var mı diye soruyordu bu kez :D
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bence sen gereksiz kaprislere giriyorsun benim de çocuğum beş yaşında  tek çocuk bana da sürekli söylüyorlar düşünmüyorum diyip geçiyorum ne var ben de olsam ben de derdim millete ikinciyi neden. Yapmıyorsun diye gören de sulalene kufretmis sanacak 
tarafından
Dakka başı söylense naparsın yada böyle dueup durup eşindemi istemiyo irdelese naparsın
(1,045 puan) tarafından
O zaman eşine nikahı dusuyorsa büyür çok becerikliysen gel sen yap derdim nikah dusmuyorsa da kisirim derim
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Deseydin ki ben istemiyorum ne zaman olacagi bana kalmış 
0 oy
(739 puan) tarafından
kız olur diye yap cnm :)
0 oy
tarafından

Kapa çeneni denir :D

0 oy
(213 puan) tarafından
O sana ıkıncı ckcugu yap dedikce sende ona söyle sen yap de senınkını sevelim bana bitane yetiyor de. İnsanalrın yatak odalarına kadar karışıyolar ya 
tarafından
Evet gerçekten sinir sinir sinir bozucu

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,839 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 266 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyam (2,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 901 göst.

397,100 soru