0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim bir komşum var bu komşum ilk geldiği zamanlarda benim kızımı çok kınıyordu sürekli eleştiri yapıyordu Ben de bundan dolayı uzaklaştım uzaklaşınca başka bir komşu geldi onunla hani gezdim gittim geldim sonra bu kızımı eleştiren komşuyla tekrardan konuşmaya başladık sürekli bana bunu söylüyordu sen bir ara benden uzaklaştın sürekli ama hep söylüyordu ben de sesimi çıkarmıyordum bugün yanıma geldi ve güzellikle söyledim dedim ki ben senden bir ara çok uzaklaştım evet ama sen kızımı çok eleştiriyordun kınıyordun bundan dolayı benim zoruma gidiyordu kim insanın çocuğunu kınarsa o zoruna gider yani bu sefer bunu söyleyince alındı aşırı derece alındı ama dedim alınacak hiçbir şey yok sadece soruyordun Ben de sana cevabını söyledim bundan dolayı dedim bunu da alınacak ne var ki Bir de bana diyor ki ben bilseydim seni rahatsız etmezdim hala seni rahatsız ediyor muyum ediyorsam aramayayım dedim şu anla ilgili bir sıkıntım yok eskiden olan bir şeyi sana söylüyorum ve alındı ciddiye anlamda gitti

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızlaaar yorum yapan yokmu
-Reklam-
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Böyle insanlara da sinir oluyorum. Mesafe koymuşsunuz anlamamış, sorunca da söylemişsiniz. Ee n'olacak ya yalan söyleyeceksiniz ya da çocuğunuza kötü laf soylenmesini sineye çekeceksiniz. İki durumda da taviz veren siz olursunuz. İnsan gibi söylemişsiniz işte sebebini, bence suç bastırmaya çalışıyor. Alınırsa alınsın işte kendisi de uzaklaşır. Kafanıza takmayın.
tarafından
Tam duk diye oturmuş yorumunuz suçu bastırmaya çalışıyor beni bastırmaya çalışıyor kendisinin suçlu olduğunu kabullenemiyor çünkü cahil kafa isterse alınsın hiç umurumda değil Ben tavrımı her zaman zaten söylüyordum ama artık rahatsız olmaya başladım hareketlerinden yalnız da kalırım gerekirse ama gereksiz bir toplumun içine girmektense yapayalnız otururum evimde boş ver
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Sende sorun var bence eskiden böyle bir şeyi olmuş bugün sorun yokken diyeceğine eskiden sorunluyken deseydin 
tarafından
Tatlım zaten sorunlu olunduğu zamanlarda da söylemiştim ama sürekli dile getiriyor sürekli kendini büyük görmeye ve sürekli böyle sanki ben suçluymuşum gibi beni bastırmaya çalışıyor ben de artık dayanamadım söyledim tekrardan
0 oy
(260 puan) tarafından
Tamamda o okadar kizini kinamis yaninda sen bunu soylincemi aliniyo halbuki tam tersi olmasi gerekiyodu bosver aklina cok takan biri demekki senin yaninda kizina laf diyosa baskasinada diyodur cok samimi olma
tarafından
Evet zaten insanlara yorum yapıyor çok yapıyor ama ben takmıyorum zaten bundan sonra da uzak durmayı düşünüyorum
0 oy
(1,869 puan) tarafından
Tekrar düzelmiş aranız nie kurcaliyorki 
tarafından
Herşeyi kurcalar düşünmeden konuşur lafın nereye gideceğini düşünmeden konuşur. Sonra ben ne dedimki der

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
0 oy
15 cevap 595 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde Lasyamm 21- (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 243 göst.
5 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Huzur91 (1,493 puan) tarafından soruldu