0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (8,209 puan) tarafından

Çok eksiğim vardı annem babam aldı hep sagolsunlar haklarını ödeyemem  oğluma bayramlık bile aldılar 

image

image

image

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(120,704 puan) tarafından
kiz mervis senin gebelik ne cabuk gecti yaw
(8,209 puan) tarafından
Amin canım isallah
adını ne koycaniz bebegin
(8,209 puan) tarafından
Hira Nur düsündük canım
guzel isim ❤️
(8,209 puan) tarafından
Sağol canım sağliklı şekilde doğsunda
-Reklam-
0 oy
(3,995 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah, güzel heyecanlar.
(8,209 puan) tarafından
Aynen canım 2 ci ama benim kızım olcek
(3,995 puan) tarafından
Evet postları görmüştüm daha önce, özel mesajın kapalı mı? Bir şey soracaktım eğer açabilirsen.
(8,209 puan) tarafından
Acayım canım yaz
(8,209 puan) tarafından
Açtım özelimi
0 oy
(14,458 puan) tarafından
Allah başımızdan eksik etmesin Allah razı olsun onlardan 

bende hazırlasaydım bi 31.3 olduk daha temizlik yapmam lazım 
(8,209 puan) tarafından
Temizlik kaldı benimde isallah
(14,458 puan) tarafından
temmuz mu gösteriyor doğumu
(8,209 puan) tarafından
Haziranin sonlarını gösteriyo canım ama gecede bilir belki
(14,458 puan) tarafından
benim de 1 ağustos son gün önümüzdeki ay gelir herhalde
(8,209 puan) tarafından
İsallah canim
0 oy
(805 puan) tarafından
Hayırlı olsun bende hazırladım carşmba doğum insallh sizn doğum ne zmn insallh ☺️ 
(805 puan) tarafından
Sizinde az kalmış ay cidden yaz hamilegi ne zormuş iyki yaza denk gelmemisim 2 gündür işlerimiz vsr dışarı cikyiruz hava sıcak resmen bunalyom sol tarfimda kasiktan yırtılma gibi bı ağrı var kaşıntım biraz var sıcak evde bile fenalık geciryorum Allah yardımcınız olsun sizinde bide akış verişi metodu sizn şimdi
(8,209 puan) tarafından
Sorma canım tansiyon hemen dusüyo ama yapacak bisey de yok bide oğlum var oda hiç durmuyo hep arkasındayım
(805 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ay tabi evde olan cocukda olunca Zor tansiyonu dikat et benimde bu arlar düşüyor gözlerim kararyo ozleikle sabhlkri geçende kalktım başımda bı tuhaflik titrmem yok göz karması yok ilk defa yaşadım öyle birşey eşimde sonucu için hastaneye gitmisti hemen aradım geldi bı ter bastı kustum sonra eşim kaldırdı ustmu giydirdi zorla ay altımda yer salanyirdu kontorkumu diğer günde kontrolüm vardı  beklmeden acle gitik acba yukselmismi düşmüş mu korkusu arayabya zor bindim artk son zamnalr.oluyirmus ama ben ilk defa yaşadım öyle birşey yürüyordum yerlere salnyirdum bide bu havlrlrda daha zor olur rabbim sizede kolaylık versin hayırla kucağımıza almak nasip olsun ☺️
(8,209 puan) tarafından
Amin canım isallah ben en çok dışarı cıkınca oluyom evin içinde sadece arada bunaltı giriyo başım ağrı giriyo arada oluyo
(805 puan) tarafından
Heya vallh iki gündür sıcak ufak eksiklere cikyiruz dışarı bunalım geciryorum artknolur son haftalr ilk hayalr hep zorlu geçiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 294 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
0 oy
6 cevap 101 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu

396,525 soru

11,861,399 cevap

35,959 kullanıcı

...