0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
22 haftalık hamileyim. Hareketleri o kadar canımı acıtıyor ki. Niye böyle acaba. Kızımda hiç böyle değildi. Var mı böyle olan. 10 gün sonra doktora gidicem o zaman sorucam ona da 

6 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından

Belki bebisin çok hareketlidir canım. Benimde öyleydi Cok şükür ben doğurdum kızım çok hareketli maşallah. Sağlıkla kucağına al inşallah <3

(28 puan) tarafından
Amin canım. Valla bilmiyorum kızım öyle değildi doğdu aşırı hareketli dndndn
-Reklam-
0 oy
(798 puan) tarafından
Benim de karnımın alt tarafı çok acıyor. Çok baskı yapıyor bazen yürüyemiyorum olduğum yerde kalıyorum. 2. oğlum olacak ikisi de aynı valla
(28 puan) tarafından
Evet yaa bende de aynı. Ama benimkinin daha cinsiyeti belli değil
0 oy
(9 puan) tarafından

Ayy benim ikinci oglum oyleydi kiz ilkimi doguma kadar gram hareket hissetmedimm ama ikincisi doguma kadar hareketsiz anini hatirlamiyorum sancidan agridan yatamazdim gece esimle uyurken ona sarilirdim benim yonumu cevirirdi haraketleri okadar net hissediyorum ki belime vuruyo sanki benim icimde oynuyo yada sanki armizda yatiyoda oyle vuruyo derdi halende hareketli 4 yasinda suan masallaj hic Allah dur dememis buna :D

(28 puan) tarafından
Ayy benimki de öyle hareketleri sık. Cinsiyeti henüz belli değil bakalım artık
0 oy
(2,868 puan) tarafından

Ben 23.haftadayim. Bazen artik bilmiyorum napiyor karnim calkalaniyor sanki. Tuhaf oluyorum. Ama acitacak kadar degil. Benim de kizim boyle hareket etmezdi.

Sizinki biraz hasin heralde :D ama normaldir
0 oy
(7,761 puan) tarafından
Bi kere eşimin elini tekmeledi benim oğlan eşim bu ne nasıl dataniyosun Meksika dalgası yaptı dedi normal yani hepimiz yaşadık 
0 oy
(343 puan) tarafından
Keşke benim bebeğim sağlıklı olsaydı da canımı yaksaydi 13 haftalik ölü doğum yaotirdilar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,156 cevap

35,174 kullanıcı

...