0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (784 puan) tarafından
Kayınbabam sürekli oğluma buraya gel der halası babaannesi diye sever banada ailemede saygıları yok çokta sıkıntı yaşadım en son izinden dönerken oğlum için burda kalsın artık babaannesi baksın dedi o gün uzağım vardı uzatmadım ama şimdi görüntülü de gene gel gel diye seviyordu oğlumu kapattıktan sonra eşime bağırdım çağırdım çok doluyum çünkü böyle şeyler konuşmak hoşuma gitmiyor çünkü oğlum için büyük büyük konuşmak istemiyorum Rabbimin ağrına gidecek birşey söylemek istemiyorum herşeyi Allah'a bırakmak istiyorum ama kendimi kontrol edemiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Kızlar kendimi nasıl kontrol edeceğim fikri olan yokmu kendimi hiç iyi hissetmiyorum 
(7,973 puan) tarafından
Anlamadım canım ne konuda tavsiye istiyorsun
(784 puan) tarafından
Davranışlarımı neden kontrol edemiyorum birşey yapıyorum sonra pişman oluyorum
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
Öncelikle canım Allah bütün annelere hepimize uzun ömürler versin evlatlarımızın başında olalım ama şunu bil ki annesi sen olduğun sürece Allah izin verdiği sürece çocuk senin çocuğun istedikleri kadar gel gel desinler farketmez sinir bozucu farkındayım bende yaşadım ama sinir bu gibi durumlarda hata yapmamizi sagliyo ve evdeki huzur bozuluyor mesela gidip eşine bagirdin ne oldu sizin huzurunuzu kacirmlarina izin verdin bak bende bu hatayi çok yapmış biri olarak konuşuyorum canım sessizlik en güzel cevaptır sessiz olup onların istediğini değil kendi istediğini yapman da adamı delirtir sen sinir olan değil sinir eden olmalısın sen sessiz ol gül onları duyma bısey mi diyo o an duymamazliga gel dinleme konu değiştir mutfağa git onlar anlatmaya çalışsin sen anlamamazlığa gel önceden kendini hazırla konuşma esnalarinda eşine hep iyi ol onun iyiliğini dusunuyomussun ailesinin iyiliğini dusunuyomussun gibi yap eşini yanına çek bak senden mutlusu olmaz inan bana eşini karşına almak seni daha da kötü yapar sessiz savaş ver bı sure sonra sen değil deliren karşı taraf olur ve eşine çemkiren onlar olur iyi olan sen olursun 
(86 puan) tarafından
Haklısın ya o kötü olmuş  çok yakınlarında ev tutmayın bari canim yine biraz uzak olsun ya vallahi sorunlu jnsan olunca çok sıkıntı
(784 puan) tarafından
Tek benimle sorunları olsa kendimde de kusur ararım kadın mutlu insan sevmiyor nerede mutlu birini görse hemen kötü yorum yapıyor pislik ev yakın olma durumu yok şükür genede hep diyorum benim için çocuklarım için neresi hayırlı olaçaksa çocuklarım nerede iyi olaçaksa orası olsun
(86 puan) tarafından
Evet mutlu insan sevmeyen birini ben de tanıyorum böyle tipler bencil kaosla beslenen tipler ama kimsenin yanına kalmiyo biliyo musun hayatları alt üst oldu bi anda ben geceler boyu çok ağlayıp dua etmistim ah ettim sonra da bunlar oldu yani bazen sabretmek de gerekiyo ilahi adalet diye bişey var
(784 puan) tarafından
İnşaallah ahımın çıktığını bende görürüm
(86 puan) tarafından
Görürsün inşallah canım hiç merak etme kimsenin ahi kimsede kalmaz
0 oy
(7,761 puan) tarafından
O kadar haklısın ki benimkiler de anlattigin gibi 
(784 puan) tarafından
Çok şaşkınım benim psikolojimi çok bozdular nasıl baş edeçem bilmiyorum
0 oy
(343 puan) tarafından
Sabır çek canimm onlar damarına baktıkça sen gülümse bugün okudum bir yerde kim olursa olsun Gülün diyordu 
(784 puan) tarafından
İnsan annesinden kıskanır mı ya benim çocuğumla ne zaman resim atsam akşamına halası neredeymiş bunun babaannesi neredeymiş niye onları sormuyorsun diyorlar
(343 puan) tarafından
Kıskanır canm hasta ise kiskanir
(784 puan) tarafından
Çok yorgunum hiç iç huzurum yok
(343 puan) tarafından
Canim benim Rabbım ferahlık versin inşirah suresi  dible
(784 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm dinliyoruk

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 112 göst.
0 oy