0 oy
1,269 göst.
Diğer kategorisinde (1,333 puan) tarafından
Ayy öncelikle saçma sapan konuşacak olan varsa hemen çıksın derdim başımdan aşkın uğraşamam. Konuya direk giriyorum bizim komşu var kızlar lanet olsun bu apartmana taşındığım güne apartmanın yöneticiside. Biz taşındığımızda eşim dış karakoldaydı ben kız kardeşimle geldim eşimde ben yokum birşey olursa yöneticiye diyin apartmanla birde evle alakalı çünkü yöneticimiz ev sahibimizin kardeşi birşey olursa apartmandaki kiracıların derdine o koşuyor neyse eşimdemi suç bendemi bilmiyorum adam nasıl olduğunu bilmiyorum bizle baya samimi oldu benle değilde eşimle yani ben herkese ılımlı yaklaşan biri değilim bu arada adam 60 yaşında rahat vardır evimize eşim davet etti bizde ağırladık bende amcam yaşında diye amca diye hitap ettim neyse eşimin işinden dolayı sana yardımcı olucam eşin dıştan merkeze gelsin dedi bende yardımcı olursan sevinirim dedim diğer gün adam buldum ama evinize davet edin bi çay içer anlatırım dedi bizde ne bilelim davet ettik geldi evimize bir şartla işini hallederim dedi buyur dedik bizde beni yemeğe götürün birde burda bir ada var oraya gezmeye götürün tamam dedik. Diğer günde apartmanın wp grubundan beni bulmuş aradı ya işte eşin çocuğa baksın sende benle yemeğe gel ordanda gezelim bende mosmor oldum yani hayırdır o zaman diğer günde eşimle senin eşin gitsin diyicektim sen kimsin diyicektim olmayacak adam evli ve iftira atar diye korktum üstelik ev sahibine der zar zor geldik biliyorsunuzdur herşey ateş pahası ev tutma depozito taşıma parası gücümüzde yokki çıkalım gidelim yoksa 1 dk durmam hayatımda ilk defa yaşadım ve bildiğiniz sapık eşimde saf yani kalkıp kavga etmez büyüğümdür diye lafınıda tutar  ben haz etmedim adamdan dedim sen konuşma bir sıkıntı olur görürüz ben konuşurum dedi tamam dedim güler yüzlü birde çabuk herşeye kanacak bir tip ve bana yürüseler nasıl olur bilmiyorum asla anlamaz kıskanç hiç değil eşim önümde değil kısaca aileme desem babam kardeşlerim  adamı affetmez yaşatmazlar  yani banada bir kelime derse ben kaldıramam napıcam eylülde kiramız doluyor çıkıp gitmek geliyor aklıma yoksa 1-2der ben birşey derim ya da kendi beni görür der şimdi sabrettim ama yıkarım ortalığı yani muhattap olmuyorum hiç hemde nasıl böyle dönüp dolaşıp kötü şeyler buluyor hayret ediyorum bu arada nolur nolmaz diye anneme anlattım annem sapık biri görüşmeyin dedi ben görüşmesemde malesef eşim görüşüyor eşim diyelim görüşmedi hergün kapının önünde oturuyor bir yere gitsek gelsekte görüyor bizi

35 Cevaplar

0 oy
(5,344 puan) tarafından
Linç falan deil dediğim yanlış anlama tatlım o adamın anasını aglatirdim nasıl olur bnmle öyle konuşur cucugunu keserim o.c kart zampara . 

Allah muhafaza sapik olduğunu söylüyorsun

Serefszz köşede falan sıkıştısa Allahim korusun eşininde kıskanma mevzu deil ama böyle biseyi eşin sakinlikle karşılaması lazm çok dikkat et hatta imkanın varsa çimin derim o evden her an tetikte yaşayacaksın .

Her kapı çalınca  korkucaksin
-Reklam-
0 oy
(120,784 puan) tarafından
apartman grubundan cik o adamida engelle girdugun yerdede bakma yuzune
0 oy
tarafından
Anlamadığım kimin eşinin idinden dolayı bide benim eşim olsa bunu gebertirdi senin eşin ne kadar değişik mis ya.bi kere bizim köyden küçükken bı genç vardı komşumuzun oğlu oda sapikti babam bı kere kovaladı dövdü gün o gün çocuk bı daha hareket yapmadi
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Biz kadınlar iftiraya uğramaktan korktuğumuz için çoğu şeye susuyoruz yalnıs olarak,ama sizde para,kira falan düşünürseniz sonu çıkmaz olan bir yola giremilirsiniz Allah hayırlısını nasip etsin zor bir durum...
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Bacim evde teksin, ben olsam esime anlatir onu da rezil ederdim. Bisey demeyerek cesaretlendirirsin ancak.
0 oy
(360 puan) tarafından
Senin yerinde olsam mesajı silmeden  direk polise şikayette bulunurum.madem ésin sessiz biri sen üstesinden gel böyle ******** yaslilara  fırsat vermeyelim
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kız ağır taşı kimse yerinden kaldıramaz deerler uzak dur kapıyı iyi kitle bı halt olmaz :)
0 oy
(1,117 puan) tarafından
15 20 gün önce aynısını okumuştum burda,hatta ekstra hastaneye gitme mevzusu da vardı. 

neyse ..

bi insanın adı çıkacağına canı çıksın demişler. ben yerinizde plsam aile büyüklerini de devreye sokar(maddi manevi desteklerini alır) o evden taşınırdım . 
0 oy
tarafından
Bu konu eski daha öncede açmıştın herkes yolun sonu kötü demişti hala devam galiba. 
0 oy
(855 puan) tarafından
Yani bilemedim canım ben olsam imkan varken eşime de söylerdim her şeyi hemen taşınırdık o adamın da agzi burnu yerinde olmazdı sen adam o cümleyi kurduğu anda küfredip suratına sıç.man gerekirdi ya da daha sert bi şekilde tavrını koyman gerekirdi benim eşim ev sahibi yönetici kadın olsun erkek olsun muhatap etmez hiç beni dahil etmez olması gereken de bu bence ki etti diyelim ben olanları hemen olduğu gibi eşime söylerim olanı benim ağzımdan dinler ve karşı tarafa gerekenj yapar ya da söyler eşinin rahatlığı uç derecede bi davranış bilemedim hani bi düşündürdü...
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Eşiniz ayrı bir mevzu ama kusura bakmayın da birinin sizi korumasına gerek yok. Adam size asıldığı anda ağzına s*çsaydınız bir daha cesaret edemezdi
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Sen ne yap et bir düzgün ev bul eşini ikna et adam bugün teklif ettiyse yarın nolacağı belli olmaz Allah esirgesin
0 oy
(2,195 puan) tarafından

Tövbe estefurullah ya allah seni kötü insanlardan korusun dikkat et gözün acık tut 

bacım
0 oy
(74 puan) tarafından
Kusura bakma ama esin neyse sen de o kadar rahatsın. Nasıl bu kadar samimi, pervasızca konusabilir seninle? Demek ki bu yüzü senden almış. Ev icin susacak mısın? para senin namusundan, onurundan daha mi önemli 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ev para çok önemli galiba sizin için.boylelerini rezil etmek için ne bekliyorsunuz . yarın birgün numaranı ona buna versin de gör bakalım.nasilsa bu kadın naz yapıyor sesi çıkmıyor diye düşünür.esin de sen de çok rahatsiniz.sapik bir adamı şikayet etmeyip milletin çocuğuna bişey yapmasını mi bekliyorsunuz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,017 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,042 göst.
3 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.