0 oy
729 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Kızlar süpürgem bozuldu hemde tam zamanında eşim 150 bin borca girdi 5 ay içinde onu ödememiz lazım eve eşya almak şöyle dursun nasıl geçineceğimizin hesabını yapıyoruz . En az 5 6 ay o süpürgeyi alamam yaptırmak da istemiyorum zaten annem 10 sene önce aldı nerdeyse onu eski bir model. Hiç kullanmamıştı bana saklamıştı bende ilk evlendiğimiz 2 yıl kullandım bozuldu daha doğrusu kapağının parçası kırıldı kapanmıyordu . İki sene kullanmadım onu yine parasızlıktan alamadık yenisini iki sene sonra dur dedim bi bakayım şuna peçete filan sıkıştırdım kapanıyordu öyle iki yıl daha kullandım şimdi de başka yeri bozuldu hiç çalışmıyor tıık yok

O bozulduğu zaman oğlum 2 yaşındaydı idare ediyordu kendini bende halı örtüsü kullanıyoum onları çırpardım yerleri de bezle silerdim tertemiz olurdu. Şimdi yine aynı mantık yapıyorum ama bi tanede kızım oldu 9 aylık hiç durmuyor uyumuyor bile doğru düzgün yetişemiyorum yapsamda ağlata ağlata zar zor yapıyorum 

Sizce nasıl idare edilir 5 ay . Süpürge sağ kolummuş meğer günlük çalıştırırdım ah canım süpürgem

25 Cevaplar

0 oy
(1,515 puan) tarafından
Asla olmaz ya en iyisi idare etmelık fantom al cekım gücü çok iyi canım sonra istediğin süpürgeyi alırsın bence
(7,121 puan) tarafından
Fantomun fiyatı ne kadar ki taksitli alsak diyorum ama yinede çok zor ya
(1,515 puan) tarafından
Trendyoldan bak kız yada taksitle alırsın bır yerden o kadar pahalı degıl
(2,480 puan) tarafından
1400 TL falan herhalde
-Reklam-
0 oy
(2,430 puan) tarafından
Ben şahsen yapamam yani tozu pisligi çekiyor içine bazen supurdikten sonra silmiyorum bile gerek kalmıyor çoğu zaman yani. Hani durumdan dolayı zor evet ama ne bileyim ikinci el falann o şekilde de mi olmaz canım çocuk var bir de Toz tepeden aşıyor onlar koşup ettikçe 
(7,121 puan) tarafından
Aynen bende günlük süpürdüm o yüzden silmeye gelince haftada iki veya 4 5 günde bir idare ederdi bizi. Şimdi iki güne batıyor sil Allah sil
(2,430 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun canım çaresini bulursun inşallah
(7,121 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından
Kuzum eşinle başka sorunun yoksa ben yeni taşındım bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi yok eşimi darlamiyorum maddi durumu toparlar toparlamaz alacağını biliyorum.  Ama artık niyet sezersem basinin etini yer aldirirm.
tarafından
Bosver asla yapamam diyenleri de takma yokluk görmemişler konuşurlar benim öbür evim esyaliydi elektrikli süpürge de vardı ama toz kalkmasın diye yerleri surekli siliyorfum fırça ile süpürup
tarafından
Canım 2 gün oldu taşınalı 1 ay içinde alırız çocuğun camssirlair elimde yıkıyorum bizim daha kirlimiz yok olunca elimde yıkarım büyük ihtimalle yerleride siliyorum surekli
(1,108 puan) tarafından
Anladım Allah yardımcınız olsun
tarafından
Amin canım saol
(7,121 puan) tarafından
Senin işin daha zor canım yaa Allah kolaylıklar versin sana
0 oy
(1,515 puan) tarafından

Bak benimki bundan 

image

(7,121 puan) tarafından
Aslında bende böyle dik Süpürge almak istiyorum ya herkes çok tavsiye etti pratik oluyor kullanımı diye sen memnun musun
tarafından
Güzel mi bu
(1,515 puan) tarafından
Çok memnunum benım bıde normal Philips var onuda acarım bunuda daha pratik olsun diye acarım elimin altında hemen erıklıde vestel varya babam ordan almıştı bana fikire olsun sanada
(1,515 puan) tarafından
Evet canım gayet güzel bıde bunun sanırım tekerleklı olanı çıkmış onuda, baya met ediyolar
(7,121 puan) tarafından
Annemlerin oraya gidince bi sorayım yaa taksitle ne kadara verirler acaba tam da böyle bişey almak istiyorum zaten alırsam . Çok saol aşko güle güle kullan:)
(1,515 puan) tarafından
Saol canım babam peşin almıştı 2 sene önce 750 ye almıstı sen bır bakarsın trendyoldanda bak fiyat karşılaştırması yap ayrıca erikli de ev dünyası varya ordada var yanı o tarafta mağazalarda hep var bakarsın gidince
tarafından
Geçen gün trendyolda 1500 küsur falandı
(7,121 puan) tarafından
Bende baktım şimdi 1400 1500 arası tabi mağazada fark ediyor illa daha pahalı oluyor
(1,515 puan) tarafından
Kız yanlış yazdım 1 sene önce 750 ye aldı babam inşaa Allah bulursun uygunu
(7,934 puan) tarafından
Bendede bundan var az önce baktım senin için 1400 lira trendyolda taksit yapıyor kredi kartına ama ben kendi supurgemi bozdum 5.6 aydır bunu kullaniyom
Kaynanada süpürgesi çok ağır diye bundan aldı işini görür bu
(7,121 puan) tarafından
Valla kime sorsam bunu öneriyor bana fiyatı da uygun çekimi de iyi diyolar zaten alırsam dik Süpürge almak istiodum şuan tam bunda karar kıldım zaten önceki süpürgem de dediğim gibi eski model 10 yıllık çok ağır tekerleri dönmüyor çekiştire çekiştire kullanıyodum .Ama kredi kartım yok o yüzden buralardaki mağazalara sorup soruştururum kesinlikle bundan alıcam alabilirsem inşaallah fikir verdiğiniz için çok saolun kızlar ♥️
(7,934 puan) tarafından
Tekerlekli uca dikkat et :) b
(1,515 puan) tarafından
Al kız pısman olmazsın dediğim yerlerde vardır kesin taksitle de alırsın şimdiden hayır'lı olsun diyeyim:))
(16,000 puan) tarafından
Benimde bundan valla zehir gibi:) ama tekerlekli olanı al
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Neyin olmazsa o zor küçük çocuk olunca dahada zor nerede oturuyorsun yakınsak bitane idare edecek süpürge vermek isterdim sana
(7,121 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim düşünmen bile beni çok mutlu etti Allah binlerce kez razı olsun ♥️ ♥️
(1,086 puan) tarafından
İnşallah en kısa zamanda hic beklemedigin yerden gelir süpürke alırsın yada sendende rabbim razı olsun iyi akşamlar canım
(511 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun bnde bursadayim
(7,121 puan) tarafından
Yıldırım Şirinevler canım
(511 puan) tarafından
Hm bn Osmangazideyim
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Famtpmlar bin küsur bence ondan al. Çok rahat idare eder 
(7,121 puan) tarafından
Çok zamansız oldu ya şuan için almam mümkün değil ama taksitli ne kadar a gelir bi onu soruşturucam bakayım bütçemize uyarsa alırım inşallah süpürgesiz olmuyor
(2,856 puan) tarafından
Trendyoldan bir bak canım. Taksitle ordan alırsın. Ya da A101 gibi yerlere de geliyor. Kartla imkanın varsa ordan bak kendin bölwrsin takside.
(7,121 puan) tarafından
Kredi kartımız yok cnm ama mağazalara bakıcam buralardan fantomu herkes çok tavsiye etti taksitli ne kadar a gelir bakayım uyarsa alıcam inşallah
(2,856 puan) tarafından
İnsallah bulursun canım.
0 oy
(743 puan) tarafından
Canım 5 ay diyosun 2 çocuğum var diyosun supurgesiz asla olmaz süpürge evin bana göre en önemli ihtiyacı 2 tane kablolu süpürgem var kızım 17 aylık asla durmuyor 2,3 hafta önce şarjlı dikey Süpürge aldim kablolu ikidebir zor oluyor diye fantomlar var bak görmüştüm ben 1000 TL'ye felan 
(7,121 puan) tarafından
Evet baktım cnm tredyoldan 1500 civarı ama kredi kartım yok o yüzden mağazalara bakıcam taksitli maksitli bütçeme uyarsa ancak o şekilde alabilirim sanırım
(743 puan) tarafından
Canım tanidigin ailen veya çevren yokmu o alsın karttan
(7,121 puan) tarafından
Benim ailemin de yok ya onlar pek anlamazlar öyle şeylerden anca varsa bi maaş kartı filan. Eşimin ailesinde vardır kayınlarımda ama onlara da minnet etmek istemem ya üç beş kuruş fazla verip kendi işimi kendim hallederim yada en kötü yine çırpar silerim her yeri elimle napıyım
0 oy
(30 puan) tarafından
Valla mecbur olunca kalınıyor bir buçuk sene çalı süpürgesi varya sarı renk onu kullandım yeni bir ay oldu elektrikli alalı yani mecbur kalınca yapılmicak bişey yok
(7,121 puan) tarafından
Onlar da toz kaldırıyor canım ya koltuklar perdeler filan tozu çeker iyice perde neyse yıkanır da çocuklar da var bide. Alamazsam yine eski usul halı örtülerini paspasları çırpıp parkeleri de siler sererim en kötü
(30 puan) tarafından
Evet toz kaldırıyor camı balkonu açardım süpürürken Allah yardımcın olsun
0 oy
(30 puan) tarafından
Valla mecbur olunca kalınıyor bir buçuk sene çalı süpürgesi varya sarı renk onu kullandım yeni bir ay oldu elektrikli alalı yani mecbur kalınca yapılmayacak bişey yok
0 oy
(792 puan) tarafından
Maaalsef 2 çocukla olmaz süpürge olmadan. Keşke yakın olsaydık geçen hafta eşim yeni süpürge aldı önceki kullandığım hiçbirseyi yok sadece toz torba oturmuyor içine inan verirdim sana. Biz yenisini A101 den aldık oraya uygun fiyatlı süpürgeler geliyor bir bak istersen. Taksit te yapıyorlar 
(7,121 puan) tarafından
Saol canım benim düşünmen bile yeter benim için ♥️ kredi kartı kullanmıyorum kartsız taksit yapmazlar galiba bende burdaki mağazalara bakıcam bi bütçeme uyarsa ayda 100 200 neyse ona göre alabilirim belki
(792 puan) tarafından
İnşallah alırsın canım. Biz de bir zamanlar borç yüzünden kapının önüne çıkacak para kalmıyordu. Çok şükür birkaç aydır Allah refha çıkardı nefes aldık biraz. İnşallah siz de bir an önce kurtulursunuz bu sıkıntılı dönemden
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Fantom dik Süpürge aldım Cook memnunum pratik olsun diye aldım speedy olanı saticimin adı trendyolda bulutabul pişman olmazsın çekimi mükemmel 1400 e almistim fiyatida çok değil canım 
(7,121 puan) tarafından
Aynen canım ondan alıcam herkes onu önerdi fiyatı da ekonomik
0 oy
(345 puan) tarafından
Fantom dik süpürge ql fiyatı uygun 
(7,121 puan) tarafından
Evet herkes onu övdü zaten aklımdsydı şimdi iyice emin oldum taksit maksit bi şekilde alıcam inşallah
0 oy
(9,489 puan) tarafından
yani olur ama çok zor olur, en ucuz modeli bile olsa (fantom) herkes çok övüyor o aslında baya uyi süpürgeymis, ondan al
(7,121 puan) tarafından
Evet cnm bende ondan almaya karar verdim
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Günlük halı üzerini gırgırla etrafı sil. Haftalık halıları kaldırıp çırpıp altlarını vs silersen olur. Zor ama idare edersin belki
(7,121 puan) tarafından
Günde iki üç kere gırgırladığım oluyor zaten cnm halı örtülerini de üç günde dört günde çırpıp dddiğin gibi parkeleri siliyorum biraz zaman alıcı oluyor bebek olmasa neyse ama işte
(6,117 puan) tarafından
Öyle canım idare edebilirsen et sonrasında süpürge alırsın
0 oy
(4,469 puan) tarafından
Ucuzlardan iyi marka olmayan bir sey alakoysan dikey süpürgeyle bile idare edebilirsin eliniz bollasinca iyisini alirsiniz 
(7,121 puan) tarafından
Öyle yapcam cnm işimi görecek bişey alsam yine yeter bana öyle çok lüks olsun markalı olsun da gözüm yok
0 oy
(1,349 puan) tarafından
Halıda gırgır kullan yerleri yine silersin
(7,121 puan) tarafından
Günlğk iki üç kere kullanıyorum gırgırı cnm çocuklar çok döküp saçıyolar bazende gırgır yetersiz kalıyor mecbur toplayıp çırpıyorum aşağıda da ev var çekiniyorum da ama mecbur
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ayy elden taksitle alın suourgesi Z olurmu ben günde iki kere ev süpürüyorum girgirlamakta cabasi.asla ev temiz olmaz geliyor gözüme..eşin niye okadar Borca girdi özel degilse sormak istedim
0 oy
(511 puan) tarafından
İkinci el fln bak belki bulursun
0 oy
(534 puan) tarafından
Asla elektrik süpürgesiz olmaz 
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Normal dik sübürge si al idare eder canım yine 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 140 göst.