0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
İyi geceler kızlar kardeşim yeni doğum yaptı dün ben memlekette değilim gün içinde annemle 3 defa çıktı işte hastaneden çıktılar mı eve geçtiler bu akşam da eşimin 2 arkadaşı gelecekti ben hazırlıklarım yaptım böreğin üzerine yumurta sürüyorum o arada annem aramoştı onunla konuşuyordum baktım her zaman ki gibi arkamdan söylenmeye başladı ne her dk konuşuyosun bırak işine bak anneme duyurmamaya çalıştım ama sürekli aynı şey yüzünden tartışıyoruz kendi ailesiyle ayrı ayrı bu gün içinde 4 5 defa konuşuyo ama benim konuştuğumu görünce gözüne batıyo kapattıktan sonra dedim ki ayıp değil  mi bu yaptığın çocuğun yanında bağırmaya başladı bende susturdum zaten ondan sonra arkadaşları geldi şimdide uyumaya gitti sizce ben buna nasıl bi çözüm bulabilirim

6 Cevaplar

0 oy
(7,335 puan) tarafından
Yanında fazla konusmayarak canım erkekler tuhaf o kadar konuşmayı kabul edemiyorlar gündüz o yokken konuş 
(7,335 puan) tarafından
Ayy terbiyesiz ya ne diyimki bide kayıtlarına bakması tümden terbiyesizlik aynısını sende ona yapsana telefonunu versene bir bakayim sen kimlerle kaç dk konusmusun diye
(25 puan) tarafından
Aonunda bende yapıcam sen ailenle konuşuyosun ben bi. Gün dedim mi bu ne sürekli her akşam konuşuyosun üstelik konuşurken sürekli benide çağırıyosun aramızda bi kaç tartışma çıktı ben mesageliyim kayonvalideme sürekli benide çağırıyo
(7,335 puan) tarafından
Bencil ve düşüncesiz su erkekleri bir kaşık suda bogasim geliyo
(25 puan) tarafından
Ben de şuan çok sinirliyim nefret ediyorum
(7,335 puan) tarafından
Hepsi aynı b.ok canım
-Reklam-
0 oy
(532 puan) tarafından
Onun inadına daha fazla konuşarak. Eşim bile olsa annemle veya 1.derece ailemden biriyle konuşmama asla karışamaz. Eşim rahatsız oluyor diye anamla konuşmaya çekinemem. Sktirsin. 
(25 puan) tarafından
Aslında söyledi önceden de sevmiyorum çok telefonla uğraşmanı anlayışlı olup o işteyken konuştum ama işten gelince arama kayfıma bakıyo kimle ne kadar konuşmuşsam söyleniyo ben senin ailene karışmıyosam sende benimkine karışamazsın aynı şekilde o annesiyle konuşurkrn ben arkada söylensem hoş olur mu yani saygısızlık bu
(532 puan) tarafından
Tabii ki saygısızlık. Bence bu kadar kurcalaması da hiç hoş değil senin şahsına da saygısızlık ediyor
(25 puan) tarafından
Sürekli söylüyorum karıştırma telefonumu özel şeyler var sürekli arama kaydıma girip sen bu kadar ne konuşuyosun ama valla kardeşlerimle belki 2 haftada 1 öyle konuşurum kendi her akşam ailesiyle görüntülü konuşur
0 oy
(311 puan) tarafından
Sananeeeee lan diyeceksin
(25 puan) tarafından
Söylüyorum ben sana karışmıyorum sen de karışma çocuğun yanında bağırma bende bağırmayı biliyorum ***** değilim çocuk var sus dedim sen neye bağıracaksın yani kadın kısmı bağıramaz gibisinden ama ben bu kpnuyu sürekli konuşuyorum ama yinr aynı
0 oy
(343 puan) tarafından
Kendini Bi b.... sanıyorlar 
(25 puan) tarafından
Öyle valla kendi yaparken hava hoş
(343 puan) tarafından
Cokmu bise işiyoruz ya güler yüz
0 oy
(128 puan) tarafından
Belki senden ilgi beklediği için böyle yapıyordur canım bence konuşma o işteyken konuş ya da tamam istemiyorsan sen eve geldikten sonra mecbur olmadıkça ikimizde ailelerimizle konuşmayalim birbirimizle ilgilenelim de
(25 puan) tarafından
İlgiden değil ben evdeyken telefonla oynama dedi azalttım ama kendi her akşam görüntülü konuşuyo ben normalde akiam konuşmam ama kardeşim yeni doğum yaptı dün merak ettim gün içinde 3 kere aradım
(128 puan) tarafından
Belki sen konuştuğun için sana inat yapıp konuşuyordur canım madem öyle ikimizde konuşmayalim de bence birbirnizle vakit geçirin
(25 puan) tarafından
İnattan değil ailesine düşkün onlarda torunlarını görmek iateyince arıyo bende aileme düşkünüm ama ben akşamları ailemle konuşmamaya çalışıyorum yani yanında telefonla konuşmaya kprkar oldum sürekli söyleniyo
0 oy
(407 puan) tarafından
Ona ne oluyor muş. Anam o benim istersem hiç kapatmam telefonu desene ayy bu erkekler de iyicene sapıttı he kendilerini ne sanıyor bunlar ya oha yani buna da karışma. Onun vidalari gevşemiş canım sen bir ara onları güzelce sık
(25 puan) tarafından
Ailesinde öyle görmüş e bende ailemde böyle gördüm kaç defa konuştum anlamıyo üstte bana bağırıyo çocuğun yanında bu akşam konuşacam ne var yani senin benim ailemle alıp vermeediğin mesela kardeşlerim anneme gitseler niye gidiyolar evleri yok mu der bi keresinde çok sinirlenip sana ne dedim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 583 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 237 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 984 göst.