0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (706 puan) tarafından
Kategoride aileyi seçtiğim için bile sinirim kalktı o derece tiksiniyorum konunun içinde o sinsiler varken aile demek igrendirdi. Neyse kısaca anlatayım biz 2.500 e kiradaydik geçen ay 8000 oldu birden ev buz gibi kışın kira kadar doğalgaz bir o kadar da elektrik yani üç ev kirası çıkıyordu cepten ev düzgün ama çok soğuk birde annemlere çok uzağım kimsem olmadığından da artık kafayı yemek üzereyim kaynanagil yakın sayılır ama ne gelip gider nede arar sorar davet eder çocuğu bile merak edip aramaz. Tek başıma dört duvar içerisinde çocukla yaşamaya çalışıyorum resmen eşim otel gibi gir yemek ye yat ilgi alaka sıfır bu yüzden taşınma kararı aldık geçen ay ev bulduk düzgün değildi Allah var baktık eve döndük eşimi kardeşi aradı boşver abi çıkmayın ordan diye sinirim bozuldu ses etmedim beş dakika geçmedi babası aradı bin tane akıl verdi çıkmayın bekleyin eviniz güzel ver 8 bin otur diyo kuruş yardımları dokunmadı dokunmuyor da artık kafam attı tartıştım eşimle bunlar kim oluyor akıl veriyor kışın bize gelirler ceketle oturup giderler öyle düşünün siz nasıl yaşıyorsunuz demezler bu defa ben ev buldum teyzemin dibinde 4 bine küçük ama yeter nolacak üç kişiyiz eşim gitmiş anlatmış hemen boş boş doldurmaya çalışmışlar yine kafayı yiyeceğim dişlerimi sıkmaktan bı hal oldum çok sinirleniyorum bu müdahalelere eşimde hemen etkileniyor onlardan onada kızdım az önce yine tartıştık uzun oldu içimi dökmek istedim.. kaynanam kayinbabayi doldurur eşime salar bu arada yılanın iki başı var anlayacaginiz

6 Cevaplar

0 oy
(706 puan) tarafından

Kizlaarrr kimse yokmu :(

-Reklam-
0 oy
(1,815 puan) tarafından
Sonuç olarak eşin cikmak istemiyor mu bu evden?4 bin TL gayet uygun bence çıkın işte hem onlardan uzaklaşın.kocanin da suyuna git güzelce konusun.tartisipta düşman sevindirmeyin canim onların düğünü olur bu
(706 puan) tarafından
Haklısın ama zaten öyle yaptım çok güzel bir şekilde anlattım ev söyle bak gidersek böyle olacak birikim yaparız falan sevindi bile ama dün tek başına onlara gitmiş demişler sokağın başında kocaman evde iki bucuga oturuyorlar diye nasıl sinirlenmeyim ya bizde düne kadar o fiyata oturduk napiyim yani degilmi niye fitne sokuşturuyorlar
(1,815 puan) tarafından
Kötü niyetliler işte canim tek yollamassydin onlara dolduruyorlar belliki.
(706 puan) tarafından
Dinlemiyor eşim annemlere getirdi kalacaktım hemen oraya uğramış
0 oy
(3,122 puan) tarafından
O zaman eşine dicekdin gidip herşeyi demesin o ne ya bizim ki de derdi iki kere ev slamsdık yok kafama yatmadı ya kötü çıjarsa ya ödeyemezsen falan dedi araba aldık demedik sldıktan bayağı zdman sonra dedik kıskanıyolar mı ne yapıyolar anlamıyorum ya eşine de orda kalsın yani kusura bakma da evlenirken de ixin mi slmış bsbasındsn kardaşından 
(706 puan) tarafından
Çok akıl veriyorlar buna anlamadım safta değin cin gibidir ama bilmiyorum artık bu defa netim o vazgeçerse ben kendim nakliye tutup giderim ister gelir ister gelmez
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Normal olarak uygun evde oturmayı tercih eder adamlar bunun da öyle olmasi lazım.  Eşinin yaşı kaç bilmiyorum ama kendi kendine de karar vermesi annesi babası da olsa kendi fikrini ortaya koyması lazimm.
(706 puan) tarafından
28-29 yaşı bende 24 falan aklı o bana vereceğine ben ona veriyorum
0 oy
tarafından
K.baba k.anne suçluysa bir o kadar da eşin suçlu evlenmiş barklanmış niye hesap veriyor. Yazık bir de çocuk varmış nasıl dayansın soğuğa 
(706 puan) tarafından
Bronşit oldu zaten çocuk var tabi en büyük hata onda zaten o yüz vermese cesaret edip karisamazlar
0 oy
(97 puan) tarafından
Yani çok sinir bozucu ya böyle dışardan milletin evine karisanlara sinir oluyorum evladın da olsa herkesin evi ayrı yediği lokma ayrı artık annemi bile karistirmam ben evime eşimle benim kendimizin alacağı karardir bu ama ne yazik ki kocalar aile evinden kopamiyolar kendilerine kurdukları hayata dahil etmemeyi bilmiyolar ve bunu bizim ogretmemiz gerekiyor bu da bizi yıpratıyor kizmanin da hiçbir faydası yok karşı taraf nasıl oynuyosa bu oyunu sen de öyle oynamalisin kocan nasıl manipüle oluyo onların doldurusuna geliyo sen de kocani öyle isliceksin alttan alttan severek kocacim ya ne olur ben o evi çok beğendim de ağla onu manipüle et sana kiyamasin kızdığımiz zaman biz kötü oluyoruz dişiliğini kullan başka türlü yola gelmiyolar ama tabi kendini de ezdirme  bu dediğim şeyleri  istediğin şeyi yaptırmak için uygula gerektiğinde dış göstermek gerekiyo 
(706 puan) tarafından
İyi fikir ama uzun zamandır aramız soğuk çünkü ben içimde tutamıyorum herşeyi sayıyorum aramız açılıyor iste
(97 puan) tarafından
Evet canım haklisin ben de yaptım zamanında ama bı ise yaramıyo işte haklı olmak çözüm olmuyo çünkü karşı taraf oyunu kurallarına göre oynamıyo amaçları bu zaten
(706 puan) tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 277 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,807 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu