0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (162 puan) tarafından
Merhaba hanımlar, 38+4 olduk artık doğmasını istiyorum. Kalca ağrısı, gece uyuyamama, burun tıkanıklığı, hareket kisitlanmasi vs. Enerjiniz nasıl benim enerjim düşük. Kaynanam geldi cogu işi o yapıyor ben ufak tefek bir şeyler yapıyorum. Bazı hamileler doğumdan önce evi komple temizliyorlar nasıl yapıyorsunuz ya ben çok zorlanıyorum. Kısaca nasıl geçiyor son gunleriniz?

5 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Bende öyleyim bende bende Her yerim ağrıyor 36+3 haftalık hamileyim bu halimle 1 haftadır ev taşıyorum topladım geri yerleştiriyorum havalar sicakladi nefesim çıkmıyor Her yerim ağrıyor ıslak odunla dövmüşler gibi çok kötü kemiklerim sızlıyor artık
(162 puan) tarafından
Bir de ev taşımışsın çok zor gerçekten Allah kolaylık versin canım
-Reklam-
0 oy
(1,675 puan) tarafından
34w3 üm ben enerji sıfır sürünerek yapıyorum bişeyleri 

Temizliğe perşembe yardımcı abla gelecek 
(162 puan) tarafından
Benim de 1-2 ay önce başladı enerjisizlik, sen de benim gibisin demek kolay gelsin canım
(1,675 puan) tarafından
Aynen çok zorlanıyorum
(260 puan) tarafından
Bu zamanlarda icinizden temizlik yapmak hic bisi gelmiyo insanin bende oyle olmustum
(1,675 puan) tarafından
Aslında tam tersi yapasım geliyor ama yapamıyorum göbek izin vermiyor bide ağrım var sürekli nst de de sancı çıkıyor
0 oy
(422 puan) tarafından
22 haftalığım şu anlık enerjim yerinde, ilk gebeliğimde karnım çok az büyümüştü eğilip kalkmak hiç problem olmadı sonuna kadar ama bunda büyüyecek gibi duruyor son günlerde ben de sizin gibi olabilirim
(162 puan) tarafından
O haftalarda fena değildim ben de sınava filan hazırlandım hatta, ama 1-2 aydır enerjim çok düşük
0 oy
(3,271 puan) tarafından
37+3 benimde bazı günler zor geçiyor bazı günler daha iyi henüz sancım açılmam yok bakalım bekliyoruz umarım en geç hayırlısıyla sağlıkla 40 haftanın başında doğar kızım 
(162 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(810 puan) tarafından
31+2 günlüğüm halim perişan bel fıtığım fena durumda göbek iyice şişti düzgün iş yapamıyorum yol yürüyemiyorum, geceleri uyuyamıyorum sıcak çabası eğilip çekyat altlarını bile silemez hale geldim karnım sanki 40 haftalık mübarek hayırla kurtulsaydık hepimiz zaman durdu sanki geçmiyor yah
(162 puan) tarafından
Kolay gelsin canım zor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 114 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sjsjzh89 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,457 puan) tarafından soruldu

397,115 soru

11,877,301 cevap

35,994 kullanıcı