0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (1,417 puan) tarafından

image

Neler yapıyorsunuz bacılar ? 

İşten geldim 5 buçukta eşim mesaide kızın yanina da dün gittim bugün gitmedim önce yemeğimi yaptım sonra koltukları halıları kaldırıp dip köşe de bı temizlik yaptım dusumu aldım kahvemi buz gibi maden suyumu alıp balkona yayıldım akşama kadar bu anı iple çekiyorum şimdi keyif vakti :D 

2 Cevaplar

0 oy
(14,447 puan) tarafından
oh afiyet olsun kızınız nerde ki 
(1,417 puan) tarafından
Sağol canım :))

Calışıyorum canım annem bakıyor kendi evinde bazen de benim evime geliyor orda oldu mu bı gün gidiyorum bı gün gitmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne iş yapıyorsun Allah yardımcın olsun afiyet olsun
tarafından
Zeytinle nasıl zamlandi kolay gelsin ;)
(1,417 puan) tarafından
Sağol canım:) bazen zor geliyor çalışmak yiliyorum özellikle çocuğu bırakırken zor oluyor da işte napcan hayat şartları :((
tarafından
Demi çocukla zor olur ben uyurken bile özlüyorum
(1,417 puan) tarafından
Biraz borcumuz var işte onu da bitirelim birakcam inşaallah. Çok zor oluyor Allah kimseyi çocuğunu bırakıp gitmek zorunda bırakmasın:(
tarafından
Amin amin insalalh
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Afiyet olsun insanın kendine zaman ayırması lazım gerçekten yoksa çıldırır iyi yapmışsın bende kızı uyuttum biraz takılıp işlerimi yapıp uyucam herkese hayırlı akşamlar... 
(1,417 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kuzum gerçekten öyle :) arada kendimizle ilgilenmek lazım bizde insanız tam anneyiz eşiz ama insan evladiyiz sonuçta çoğu zaman unutuyorum ben kendimi :((

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,898 göst.
5 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 356 göst.
0 oy
13 cevap 462 göst.
0 oy
19 cevap 601 göst.

396,490 soru

11,859,920 cevap