0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (1,289 puan) tarafından
Kızlar diğer postumda yazdm annem 500 Yasin topluyor bana diye.. Allah razı olsn burdaki arkadaş Esma dan o dedi toplayalm diye.. Bende anneme dedm tamm dedi. Meme kanseri tedavisi göreceğim.. annemde dün kaynanama demiş. Kaynanam da bugün okudm annen dedi ama gözüm ağrıdı başım ağrıdı diye pek gönlü yoktu okumaya.. gorumcemde ordan hemen atladi  zor okuması nasl okuyacan annen başkasına da versn diye. Zaten okuyabildigin kadr demiş annemde. Eşim de ordan atlıyor abin okusun.. analarina kiyamamjs oluyorlar güya..Ya yabancı birine mi okuyor bana okuyacak yani geliniym sonuçta. Zaten bu süreçte gerçek yüzlerini de gordm. Kaynanam namaz kılar kuran okur güya ama Bi kere bile ağzından sana hep dua ediyorm kızım dediğini duymadm. 1 2 ay sonuç bekledm. Üzülme dualarm seninle gibi bisey ağzından asla duymadm. Etse Zaten onu ballandirarak söyler.. tedavim bayramdan sonra başlayacak. Allahım kimseye muhtaç etmesn.  Ben artk onları Allah a havale ettm..

19 Cevaplar

+2 oy
(7,893 puan) tarafından

Bosver okumasın eabbim kimsenin eline düşürmesin hele böylelerinin hiç.

Sende ona göre davran 

• Esinede yazıklar olsun :(

Bosver ben sana toparlarım s3n merak etme moralini bozma üzme kendini kanı 5 para etmeyen insanlar icin
(1,289 puan) tarafından
Tamm canım çekerm inşallah.. Kuran bilmiyorum bilsem kendim okurm :( kanamam bitince de namaza baslayacagm inşallah
(7,893 puan) tarafından
Bak bu ayette hastalık için okunuyor normalde onuda toplarım ama sen onu kendine oku yavaş yavaş
(1,289 puan) tarafından
Esma kaç yasin oldu canm
(7,893 puan) tarafından
Yasinleri sayamadım.canim dönup sayinca yazicam
(1,289 puan) tarafından
Bende 285 var canm
-Reklam-
+1 oy
(445 puan) tarafından
Senin postalarını görüyorum öncelikle acil şifalar dilerim. Kendin için sağlığın için eşin demeye dilim varmıyor o adamdan ve ailesinden uzak durmalısın bu süreçte gidebiliyorsan ailenin yanına git inşallah iyileşince de bu evliliği tekrar gözden geçir derim. İnsanın eşi kötü gününde yanında olmuyorsa varsın iyi gündede olmasın 
0 oy
(14,458 puan) tarafından
el elin eşeğini türkü çığırarak çağırırmış kendi kızları olsa ortalığı kaldırırlar ama konu gelin olunca yapmıyorlar 
(1,289 puan) tarafından
Kesinlikle öyle..  Ama Allah büyük elbet onlarda imtihan olur
(14,458 puan) tarafından
ben hamileyim ilk zamanlar çok sıkıntı çektim inan hep duam Allah kimsenin eline düşürmesin okumasın gönülsüz okuyacaksa da boşver
0 oy
(15,123 puan) tarafından
Kaynanadan anne gelinden kız olmaz hep bunu söylerim. Benim annem ameliyat oldu kaynanam geçmiş olsuna geldi ağzından doğru düzgün Allah şifa versin çıktığını duymadım lafı yuvarlaya yuvarlaya söyledi tövbe estağfurullah Rabbim duyarda kabul eder diye korka korka. Ki kendi de kanser tedavisi görüyordu yani. Günün birinde olay tersine dönerse sende benim gözüm ağrıyor okuyamam başkasına verin dersin sonucta düşmez kalkmaz bir Allah
(1,289 puan) tarafından
Aynısını benm için yaptılar suan. Ağzından Bi kere Allahim sifani versn kelimesini duymadm. Mesela sizleri hiç gormedm ama burda bile herkesten o kadr dua aldm ki...
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah sanki köt0 bişey mi yapıyor da kıyamıyorlarmıs yazıklar olsn esıne de
(235 puan) tarafından
Ayy vallabi öyle
(1,289 puan) tarafından
Ben. RABBIM e havale ettim hepsini
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Hic takma kafana, Rabbim Şafii ismiyle sifani versin en kisa zamanda
(1,289 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(235 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah AMīN 
(1,289 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım
0 oy
(19,718 puan) tarafından
Boşver hiç demeyin bile Allah şifa versin kimseye muhtaç etmesin 
(1,289 puan) tarafından
Tek duam Allahim beni kimseye muhtaç etme
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Gönüllü olur canım böyle dualar kalbinden istemesi lazım. Okumuyorsa hiç seslenme ondan hayırda gelmez zaten
(1,289 puan) tarafından
Yok canım demeyecegm hiç zaten
0 oy
(816 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(1,289 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(3,995 puan) tarafından
Hiç takma kafana, gün gelir senin de gözün başın ağrır elbet. Yaşlılık bekliyor onları da. Eşine de yazıklar olsun, sanki dua etti diye eksildi annesi. 
(1,289 puan) tarafından
Elbet gelir. Yaşlılık olmaz Başka bisey olur..
0 oy
(140 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah ahh ahh kendi kızları olsa dünyaları yıkarlar neden bu kadar gelinlerdwn nefret ediyorlar bilmiyorum
(1,289 puan) tarafından
Iyi olunca yaranamiyosn maalesef.. Kötü olsaydim nasilda kıymetim bilinirdi
0 oy
tarafından
Canım benim bak zorlu bir sürece girmişsin beden sağlığın kadar ruh sağlığında çok önemli kaynanaymis görümceymis hatta kocaymış tınlama kafanı kimseyle meşgul etme yavrunu düşün ve daha çabuk iyileşmek için güç topla ve moralinin bozulmasına izin verme bosver onları burdan yüzlerce kardeşin var hepimizin duası seninle varsın kaynanan etmesin bosver 
(1,289 puan) tarafından
Çok doğru diyosn canım. Annemde oyle diyor
0 oy
(12,469 puan) tarafından
El kızı olduğunu işte böyle zamanda anlıyorsun bende el kızı olduğumu doğum yaptığımda anladım. Olsun hakkım helal olsun varsa mezarında rahat yatsın benim vebalimi çekmesin. 

Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin güzel hayırlı haberler al inşallah canım 
(1,289 puan) tarafından
Bende hep öyle dua ediyoem.. Allahim kimseye muhtaç etmesn..Hele ki onlara hic
(12,469 puan) tarafından
Amin canım kimseye muhtaç etmesin ben doğum sonrası çok zorlandım kızardım da ama şimdi bisi diyemiyorum vefat etti kendisi bunun için hesap versin istemem
0 oy
(1,589 puan) tarafından
Bence boşver ister okusun ister okumasın senin morelinin hep iyi olması lazım kaynanayı kafana takıp kendini üzme böyle boş insanları önemseme bile
(1,289 puan) tarafından
Oyle yapacagm artk canm.. başarabilirsem
0 oy
tarafından
Bir şey diyeyim mi herkesin okumak istememesi çok normal demekki kayın validen avam şifacı ve bunun farkında. Ki ben de avam şifacıyım kim okunacak kim okunmayacak insan hissediyor. Okumak istemediği kişiyi okuyunca kişinin nasıl bir ağırlığa yakalandığını bilseydiniz keşke. Ne kadar mühürleme yapsak da okumadan önce yine de etki yapıyor. 

Kaldı ki 1 tane okumuş zaten 500 Yasin de her kişi 1 tane okumalı 500 kişi yani 1 kişi 1 den fazla okuyamaz deniliyor zaten 500 Yasin sonralardan çıkarılmış bir şey kimin dediği belli değil şifa olur mu elbette aralarında 40 kişiden 1i evliyadır denilir yâ illâki 10-13 kişi evliyaullâhtandır rabbim şifa versin dediği vakit duâları kabul olur. 

40 Yasin var okunmuş vereyim dahil edersiniz içerisine rabbim şifa versin Allâhümme amiiiin.
(595 puan) tarafından
Avam şifacı nedir tam olarak?
tarafından
Etraftaki herkese şifa verir ve üzerlerindeki ağırlığı, nazarı , hastalığı çeker lâkin başkalarından aldığı kendisine gelen sıkıntıları atamaz.
(1,289 puan) tarafından
Bunu ilk defa duyuyorum
(1,289 puan) tarafından
Kabul ederm canım verirsen
tarafından
Verdim cânım rabbim şifâ versin
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Böyle tiplerin okumaması daha iyi. Gönülden okumadıktam sonra kıymeti yok. Bence bu saatten sonra okumak isterse de gerek yok okuyacaksan da benim için okuma hiç de. Ben isteksiz ve zorla yapılan şeyler istemiyorum de
(1,289 puan) tarafından
Oyle diyecegm canim
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun. Zorla yapılan dua Allah bilir tabii de ne kadar kabul olabilir ki? Bakarsın hiç ummadığın ağzı dualı tanımadığın birisinin duası kabul olur. Ben de okuyabilirim canım. Sayınız tamamlanmadıysa yardımcı olabilirim. Rabbim Şafi ismiyle kamil şifalar versin inşallah... 
(1,289 puan) tarafından
Allah razı olsun canım tamamlandi Şükür
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Ya keşke şu tedavi sürecini eşinden kaynanandan uzak annenlerde geçirsen inanki 5 para etmiyorlar ya sana moral lazım onlar köstek oluyor inan o kadar üzülüyorum ki 
(1,289 puan) tarafından
Çok isterm ann3mde geçirmeyi amw kızım maalesef onlarda kalmiyor. Bide evi küçük annemin. Abim var bekar. Kardeşim var annem babam bizde gelsek 6 kişi olacagz. Evi küçük olmasa neyse ama gerçekten çok küçük ev. Ben kendi evimde kalırım tedavi surecinde annem gelir bazen. Bazen gelirse kaynanam gelir gelmezse de gic gel bile demem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (4,434 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 95 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (214 puan) tarafından soruldu

396,525 soru

11,861,394 cevap

35,959 kullanıcı

...