0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından
3 buçuk yaşında çocuğumuz var cocuk olduğundan beri esimle gericekilmeyle korunduk kızlar şuan korunmayı bıraktık 2.cocugu istiyoruz sezeryan olmuştum sorum şu siz nezaman korunmayı bıraktınız 2.çocuğu düşünürken biraktiginiz an mı gebelik oluştu an derken bıraktığınız ay mı çok teşekkür ederim seviliyosunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
bu her insanın vücut yapısına göre değişiyor kimi hemen kalır kimi daha uzun süre sonra Allah ne zaman nasip ederse
(45 puan) tarafından
Evet oyle cnm
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Bıraktığımin 2.ayi gebelik oldu. Gerçi ceketi atsa hamile kalırım ben de neyse :D 4 yaşında oğlum 1 ay önce de 2. Sezeryani oldum. 
(45 puan) tarafından
Nasıl geçti peki 2.si
(217 puan) tarafından
Mükemmel. İlki de çok güzel geçti 1 günde ayaklandim bunda da. İlki genel anestezi oldu 2. Belden uyusturmali oldu ama ben ikincide daha zevk aldım. Hastanede çok güzeldi ilgiliydi yani başka çocuk düşünmeyen ben ücüncuyu düşünüyorum:)
0 oy
(676 puan) tarafından
Korunmayı bıraktığımı gün hamile kaldım üç yaşını dolduracak kızım ikinci doğacak
(676 puan) tarafından
Tabi kızımı ikinci bebeğe hazırladım lavaboya alıştırdım süt den kestim gece tek uyumaya alıştırdım bana bağlılığını hafiflettim yoksa iki çocuk çok yıpratır sonra lavaboya alıştıramam gece dahil tuvalet eğitimini verdim bikereden kurtuldum arada mızmızlık yapsa yada yorulduğum zamanlar babası bakabilsin diye
(45 puan) tarafından
Yumurtlama gününe mi denk getirdiniz
(676 puan) tarafından
Yok direk o gün bıraktık ne zaman olursa on gün sonra test yaptım çıktı silik ama
0 oy
(41 puan) tarafından
Bnde korunmayı bıraktıktan sonra temel atıldı ne zman tutarsa artık dedik yani 1 buçuk sene korundum sonra üç dört ay sonra da kaldım 
(45 puan) tarafından
Korunmayı bıraktıktan 3 ay sonra kaldın 2.ciyemi
(41 puan) tarafından
Evt ikinciye ve şuan 3 e hamileyim
0 oy
(306 puan) tarafından
Herkeste farklıdır her türlü cevapta alabilirsin 

Benimki istedik evet o an oldu ilkinde de öyle olmuştu.

Arkadaşım 9 ay sonra oldu
(45 puan) tarafından
2.sezeryan mi 9 ay sonra oldu
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Ben gerceklme ile korunurdum sözde 9. Ayda gebeb kaldım kızım dokuz aylıktı. Şuan kızım iki buçuk yaşında oğlum 15 aylık . Rabb'im verirse verir cnm . Herşeyin zamanı vardır inşallah 
0 oy
(541 puan) tarafından
Geri cekilmeyle korunuyorduk birkereden bisey olmaz dedik ve oldu oglum 3 yasinda kizim 9 aylik akil sagligimi korumaya çalışıyorum anamdan emdigim süt burnumdan oluk oluk geliyor bende sezaryanim cektigim bel agrilari basbagrilari daha bitmedi belim mahvedior beni hastaneye gitsem çocuklarımı birakacak hic kimsem yok 
(45 puan) tarafından
3.sezeryan mi olacak senin
(541 puan) tarafından
Hamile degilim canim ikinciye kazayla kaldik sezaryan oldum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
0 oy
9 cevap 154 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
17 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Glsvn (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 274 göst.

397,105 soru

11,877,168 cevap

35,993 kullanıcı

...