0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızım 1 haftadır ağzından köpük geliyor uyurken sadece ve bugün ateşli biraz pek umursamadım ama bugün farkettim yine böyle köpük çıkıyor tükürük gibi ve uyurken karnının sag tarafı sis normal mi ya bu anlamadım ben akşam götüreceğim kimsem yok çünkü eşimi bekliyorum ama uyanınca karnında şişlik yoktu böyle olan varmi resim ekliyorum lütfen cevap verir misiniz şuan uyandı yine ateşi var ama karnında şişlik yok uyurken var 

image

33 Cevaplar

+4 oy
(107 puan) tarafından
Sen şaka mısın 1 haftadır nasıl durdun ben kızım hapsurunca tedirgin oluyorum pes!
-Reklam-
+3 oy
(11,990 puan) tarafından
Bir haftadır... Ne diyeyim bilmiyorum. Epilepsi olabilir çocuk 
(120,799 puan) tarafından
kiyamam ufacikda daha ben cok sey yazarimda anlayan olurmu acaba
(11,990 puan) tarafından
Ben yazmıyorum sevda ne desen boş. Burnu aksa gece tıkanır diye uyuyamıyorum.
+1 oy
(2,405 puan) tarafından
Bu zamana kadar bekletmeniz hata. Hemen götürün önemli ya da değil çocuğunuza kimse buradan yardım edemez. 
+1 oy
(4,838 puan) tarafından
Havale geçiriyor olabilir başka türlüsü mümkün değil. Hemen acile götürün 
0 oy
(3,790 puan) tarafından
Bilemedim ama yinede götür bakalım bişey çıkmaz inşallah 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Eşin evde değilse kendin götür kötü birşey olabilir
0 oy
(10,684 puan) tarafından
Az önce de söyledim nasıl bir hafta beklediniz ya gerçekten ağızdan köpük çıkması normal bişey mi 2 aylık bebek mi bu tükürsün köpüğü çıksın 
(10,684 puan) tarafından
Tek çocuk olunca götüremiyorlar iki çocuk olunca götüremiyorlar. Eşlere  bağlı bazılarının göbek bağları kadın dediğin tel başına herşeyi halletmeli hele ki anneysen yapamam edemem deme hiç yoktan ambulans çağıracak kapasite vardır heralde
tarafından
Sonuna kadar katılıyorum söz konusu çocuk oldumu imkansız diye biseyi zor kabul ederim eşim hep der çok abartıyorsun içim rahat olsunda varsın abartmis olim
(10,684 puan) tarafından
Valla çocuk için akan sular durur yeni doğum yapmıştım sezeryanlı idim 15 gün olmuştu. Büyük kızımın ateşi 39 u geçmişti. O yağmurda karanlıkla ikisini de kucakladım da gittim eşim beni bekle dedi 1 saat beklemeyi bile göze alamadım biri kucağımda biri bebek arabasında idi nasıl yürüdüm Allah biliyor
tarafından
Oooo Bende ne anılar var çocuklarla ilgili say say bitmez 4 çocuk olunca
Çocuk bu en ufak bir ihmal ömür boyu vicdan.azabi demek
(10,684 puan) tarafından
Aynen canım Allah yardımcın olsun 4 tane emanet can var seninki daha zor
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Benim oğlan da bı kaç kez böyle yaptı bende videoya çektim ama bu kadar korkmamistim niyeyse 1 yaşında flnken yapıyordu şimdi yok zaten 2 3 kez yaptı başka da yapmadı 

Puff diye ses çıkarırdı horluyor gibi sonra köpük olurdu ağzı 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Ağız içinde mantar falan varmı baktınmı dili yada damağı beyazmı eğer böyleyse mantar olabilir ateşide farklı bir sebep ten dolayı olabilir en doğru cevabı doktor verir aslında götürün hemen Allah şifa versin
0 oy
(1,781 puan) tarafından
Canim soz konusu cocugun, kimsen olmasa dahi 1 hafta nasil sabrettin...lutfen daha fazla bekleme cocugu bir acile gotur
0 oy
(4,063 puan) tarafından
Kimsenin olması gerekmiyor, eleştirmek istemiyorum ama 1 hafta nedir yani? Önemli veya değil sizin bunu gördüğünüz zaman acile gitmeniz gerekirdi. Şuanda bile eşinizi beklemeniz hata. Atlayın bir araca gidin, yazık yahu.
0 oy
(28,409 puan) tarafından

Tabiki normal değil bu normal.olsa.zaten.sormazssin götürsene doktora

0 oy
(1,678 puan) tarafından
Hiç eşini bekleme ambulansı ara götür çocuğun korkutmak istemem ama. Allah korusun ya havale epilepsi gibi bisey  yada başka bir rahatsızlık olabilir. Hastalığın iyisi olmaz hemen götür. 
0 oy
(5,301 puan) tarafından
Bir hafta hemde hayyy masallah Allahtan hemşire oyle bisey demis yoksa goturcen yokmus cocugu endise edebiliyormussun snde
0 oy
(3,500 puan) tarafından
Ya cocuk epilepsi nobeti geciriyo olabilir, esimi bekliyorum diyosun. Essiz bisey yapamiyo musun? Atla taksiye ya da cagir ambulansi git kardesim. Gercekten bazi insanlardaki rahatlik beni delirtiyo.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ne kadar rahatsınız ya pess bir hafta beklenir mi ilk gördüğünüz anda götürmeniz lazımdı bu normal bi durum değil doktora gitmek için daha ne olması lazım çocuga
0 oy
(2,773 puan) tarafından
Otobuse atla git taksoye ambulansa bahandniz var ok da otobus e komsu iste eger asiri kaddar degillerse kim olsa verir evladim icin birinden borc ister giderim 

Bir hafta beklememm kim olsa ptobus parasini cikarir verir 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Zehirli ishal gecryr çocuk gtrn hmn
0 oy
(283 puan) tarafından
Fotoğrafta çok belli değil ama elinin biri sıkı, kasılmış görünüyor. Nefes almakta zorlanıyorsa karnı ondan da şişiyor olabilir. Korkutmak istemem ama nöbet geçiriyor olabilir. Her halükarda şimdiye kadar çoktan gitmiş olmalıydı doktora. Eşiniz 1 haftadır eve gelmiyor mu ki en azından akşam acile gitseydiniz. 

Allah şifa versin.
0 oy
(684 puan) tarafından
Gecmiş olsun canım şöyle söyleyeyim buraya yazman hastalıkla ilgili dogru degil aslında cocuk söz konusu gecen hafta kızımı karnı ağrıyor diye acile gittik iki gün sonra gene gittim ateşi vardı eve geldim devam etti agrıyır demeye acil 112 aradım doktoru baglattırdım yardım istedim soru sordum tekrardan götürryimmi dedim ilac ne verdi dedi söyledim ücgün daha devam ederse mutlaka götürün dedi bunu neden anlattım cocuklar hasta oldugunda özellikle durum farklıysa buraya yazmayın götüremiyormusun doktora acili arayın ambulans isteyin doktoru baglatın anlattın bir hafta bekletmek bilmiyorum hersey olabilir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ebrararslan (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nur_lina (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 230 göst.