0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (1,722 puan) tarafından

Kızlar 5 aydır falan eşim küçük odafa oc de o laneet oyunu pupg yi oynuyordu ilk zamanlar çok kagva ettim bnle ilgilenmiyosun dşye ama artık alışmıştım kndi haline bırakıyorum memleketime geldim 2 haftalıpına geleli 1 hafta oluyo bugün eşimle konuşurken müjdemi şsterim pupg yi sildim dedi niye dedşm işte dedi bn yokken 1 haftandaha oynasaydın ya dedim kızan olmayınca sarmıyo dedi :) kndimi çok kaptırıyorum boş bi oyun diye sildim dedi ama nasıl sevindim anlatamam burdada o oyundan bıkan arkadaslar çok var darısı onların başına inşallah :) 

8 Cevaplar

+1 oy
(806 puan) tarafından
Bende kurtuldum çok şükür 
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Allahım oyun oynamayı  sevmeyen tek  insan benim eşim sanırım :D :D 
(1,722 puan) tarafından
Çok şanlısın :)) ama artık bnimkide sevmiyo
(4,875 puan) tarafından
Valla bazen bana kızar telefonda boşver oyun oynayınca  noluyor die :D
Hadi gözün aydın o zaman canım
(1,499 puan) tarafından
Aynen benim eşimde hiç sevmez oyun oynamayı bazen ben oynarım ona bile kızar bırak şu saçma şeyleri diye
0 oy
(39 puan) tarafından
Inşallah canım yaaa ınsallah bizimkiler de bırakır hadi gözün aydın :)
0 oy
tarafından
Ahhh dün gece tartistik ver şu telefonunu dedim napcan silcen mi dedi ewet dedim hyr dedi öyle mi benden önemli mi dedim al tamam dedi oylelikle sildim bugün işten gelince npcak bakalim :D
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Ne olduğunu bile bilmiyorum =D baktım  goggle playden  bir sürü  oyun cikti
0 oy
(40 puan) tarafından
Hadi oynuyo onu gectim birde kızlar var konusmuyo ama yinede kıskanıyorum oyunda olsa gel suraya gidelim bu evde silah var diyo sinir oluyorum
(1,722 puan) tarafından
Yok canım benimki akrabalarıyla arkadaslarıyla oynuyo öyle bazen kızlar giriyo bnde kızıyodum zaten oda oynayamıyolar dğye sinirlenip çıkıyo kızların oyunundan ama bnde çok kızıyodum kızkatla oynadığında
(40 puan) tarafından
Konusmasi sadece oyunla ilgili ama cok gev şek  kizlar var bazen ben cok sinirlerinip gev şek  konuşma diye bağırıyorum kiza eşimde bana kiziyo benle konusmuyo ki zaten diye
0 oy
tarafından
Gözün aydin cnm online oyun mu bu oyun 
(1,722 puan) tarafından
Evet savaş oyunu arkadaslarıyla falan konuşarak oynuyodu ama ne konuşmak kndini kaybediyodu çığlık çığlığa çok şükür kabus bitti :)
tarafından
Aaa benim kardeşim oynuyordu bi ara belki odur oyun acikken bize susun diyordu hep konuşursak demekki sesimiz gidiyor mus diye
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ne oyunmus arkds herkesin dilinde. Esimin telefonunun hafizasi az o yuzden yukluyemior bana dedi senin telefona yukliyelim oynariz die bnde savas oyunlari felan severm yani :))  indirmedm henuz ama merktan indiricem :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 516 göst.
31 Ocak 2019 Aile kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...