0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (578 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar 

13 Cevaplar

0 oy
(4,611 puan) tarafından

8 ayda döndü 12 aylıkken yürüyordu :D

(578 puan) tarafından
MasAllah cnm benim ilk kızımda 9 aylık döndü 15 aylık yürüdü
-Reklam-
0 oy
(1,899 puan) tarafından
Bebekten bebeğe fark eder canım o her bebek gelişimi bir değil. 2 aylıkken döndürmeye çalışıyordu kendini 4 aylıkken başladı dönmeye. Zaten 40ı çıkmadan kafasını dik tutuyordu. 9.5 aylıkken yürümeye başladı. Hep bir acelesi var.
(578 puan) tarafından
MasAllah cnm Allah bagislasin
(1,899 puan) tarafından
Amin cümlemizin evlatlarını inşallah.
0 oy
(1,695 puan) tarafından
4 buçuk 5 aylıkken döndü 6 aylıkken emekledi 10 aylıkken yürüdü 
(578 puan) tarafından
MasAllah cnm Allah bağışlasın
0 oy
(448 puan) tarafından
4 aylıkken döndü 8 aylıkken emekledi 10 aylık yürümeye başladı kızım 
0 oy
(7,810 puan) tarafından
3 3 buçuk aylıkken döndü 1 yaşını geçti yürümesi gerçi o benim hatam 
(578 puan) tarafından
Allah Allah niyeki cnm
(7,810 puan) tarafından
Kız kaynanamlar yüzünden çocuğu yere koymadım ki emeklesin yurusun aman üşütür hasta olur su olur bu olur yüz üstü yatmayı sevmiyodu zaten bende iş güç yapcam diye çoğunlukla mama sandalyesine oturtur işlerimi yapardım koyuyodum yerede ama mesela altına tek kişilik yorganı ikiye katlayıp oturtuyodum ama sert zeminde ogreniyomus bunları üşütür diye öyle yaptım yüz üstü yatınca agliyodu tam yaşını doldurdu bi kere bi baktım yüz üstü yatmış arabasını itekliyo peşinde surunuyo o zaman ilk emekledi sonra da ben yatırdım arabayı önüne koydum öyle pekiştirdi elinden tutup yürüttüm falan derken üstüne düşünce 2 ay olmada yürüdü de sonra eski videolarına baktım 5 aylıkken da emeklemeye calisiyomus zaten poposunu kaldiriyomus falan o zamanda üstüne düşsem daha erken olurmuş yani
(578 puan) tarafından
Yapcak birsey yok cnm ilk çocuk bazen tecrübesiz olduğun için zor oluyor
0 oy
(12,932 puan) tarafından
Kızım ne zaman döndü hatırlamıyorum 10 aylıkken başladı 11 ayda dişarıda desteksiz yuruyordu. Oğlum 5 bucuk aylık dönüyor 
(578 puan) tarafından
Benimkide dönmeye başladı canm 5 aylık büyük kızım geç döndü 9 aylık falandı 15 aylık yürümüştü
0 oy
(174 puan) tarafından
Şuan 5 aylık dönmeler ufak da olsa başladı destekli oturmaları da başladı doktorun bugün ki demesine göre 7.ayda emeklemeye başlar 
0 oy
(8,709 puan) tarafından
8. Ayda dönmeye başladı şuan 10 aylık emekleme çabasında.
(578 puan) tarafından
MasAllah cnm ilk kızım 15 aylık yürüdü 9 aylık dönmeye baslamisti
0 oy
(1,030 puan) tarafından
9 aylık döndü, 11 aylık yürüdü. Hiç emeklemedi. 
(578 puan) tarafından
MasAllah ya değişiyor demekki benim kızımda geç döndü geç yürüdü 15 aylıktı yürümeye başladığında üstünde durdun sen heralde baya yürümesi için destekledinmi
0 oy
(79 puan) tarafından
14 aylıkken yürüdü dönmeden kastın ne anlamadım 
(578 puan) tarafından
Karın üstü
(79 puan) tarafından
Dönme ayını hatırlamıyorum
0 oy
(23 puan) tarafından
Dönmesini tam hatırlamıyorum ama 10 aylıkken yürümeye başladı 
(578 puan) tarafından
MasAllah cnm
0 oy
(163 puan) tarafından
Dönmeyi tam hatırlamıyorum ama 11 ayına az bir zaman kala bağımsız yürüyordu 
(578 puan) tarafından
MasAllah canim
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Beş aylık döndü yedi aylık emekledi aynı zamanda koltukta sıralamaya başladı 13 aylık yürüdü kızım her bebek kendine özeldir canım herkesten farklı cevaplar duyacaksın muhtemelen zamanla herşey olur sonra peşinden gezmekten yorulacaksin tadını çıkar:)
(578 puan) tarafından
Doğrudur cnm büyük kızım var o yardımcı oluyor artık bana 4yasina gircek birşey olsa hemen çağırıyor anne gel bebek ağladı bebek durmuyor diyor :D
(1,596 puan) tarafından
Gerçekten mi anlaşıyorlsr mi kıskançlık vs oluyor mu psikolojik etkilendi mi kızın bende düşünüyorum olursa doğana kadar kızım 3 yaşı bitmiş olacak korkuyorum
(578 puan) tarafından
Yani oluyor kiskanclik sonuç olarak eve yeni biri geliyor ve ister istemez ona olan ilgi azalıyor halada kıskançlığı var ama geliyor seviyor öpüyor sarılıyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 125 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 501 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 232 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 184 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

385,251 soru

11,520,851 cevap

35,184 kullanıcı