0 oy
45 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,628 puan) tarafından
Kürtaj olup  ne kadar süre sonra hamile kaldınız  anneler bide ne kadar sürede adet oldunuz 

3 Cevaplar

0 oy
(3,628 puan) tarafından
Olan yokmuu anneler 
-Reklam-
0 oy
(838 puan) tarafından
Kızımdan önce kalbi duran bebeğim için oldum 8 haftalıktı kürtajdan on gün sonra betam sıfırlandı beta sıfır olunca regl oluyosun. Tekrar gebelik de bir ay korundum sonra kızım oldu
(3,628 puan) tarafından
Ablam bugün kürtaj  oldu doktor beklemeye  gerek yok demiş ablam temmuzdan sonra düşünüyor
0 oy
(363 puan) tarafından
Geçen hafta kürtaj oldum kalbi durdu 9 haftalıkken doktor 3 4 ay korun dedi bundan 7 ay öncede kürtaj olmuştum kalbi oluşmadığı icin bebeğimin hiç korunmadım ama 5 ay olmadı şimdi yine korunmicam 1 ay sonra ilk reglimi olmuştum öncekinde bundada ulk reglimi olunca korunmicam 5 ay olmadı mesela ama yine sağlıksız oldu bebeğim bekleyerek zaman kaybetmek istemiyorum doktora gidip yumurta takibi yaptıracam en son öyle gebe kalmıştım çünkü 
(3,628 puan) tarafından
Ablama doktor  beklemeye gerek yok demiş oda yeni kürtaj oldu bugun
(363 puan) tarafından
Bana hep 3 ay bekle dediler ama ilk aydan gebe kalan bile var 20 gün ilişki yasak dedi bitsin bende korunmicam Allah en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin
(3,628 puan) tarafından
Seninki üst üste olmuş  kürtaj cnm az rahim dinlensin sonra
(363 puan) tarafından
Beklesemde hamile kalmam kolay olmuyor benim neler neler denedim 1 buçuk senedir evliyim hiç korunmadım ona rağmen 2 gebelik oldu sadece zaten korunmasam bile doktorn dediği süre yi geçerim
(3,628 puan) tarafından
Bazen korununca  olmuyor  bende kimsayal düşük yaşadım 1 ay ara verdim sonra hamile kaldim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 50 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
0 oy
5 cevap 64 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elif sinda (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu