0 oy
203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,158 puan) tarafından
Sogudugumu biliyorum.Bunun için cogu sebep var yasadıklarımızdan ötürü vs samimiyetine de inanmıyorum.Ama sevip sevmedigimden emin olamiyrm sogukluk mu yoksa sevmemek mi ona karsi hissettigm anlam veremedim.Nasıl anlaşılır bu 

3 Cevaplar

+1 oy
(205 puan) tarafından
Seven sevdiğiyle ugraşırmış ben çok uğrasirdim etrafinda donerdim resmen kavga ederdim ugrasirdim yani ama o kadar cok şey yaşattiki farkettim ki onla hic ugrasmiyorum hatta ayni evin icinde kaçıyorum o zaman anladim sevmedigimi
(1,158 puan) tarafından
Evet bende öyleydim simdi o duruma geldim aynen ama hâlâ o bosvermislik yok mesela ne yaparsa yapsın vs
(12,469 puan) tarafından
Buna katılıyorum ağzının izine düşer gözüne bakardım dibine sokulur uğraşmadan duramazdim simdi hiç biri yok ısıracak köpek gibiyim bisi dediğinde hemen patlıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bazen böyle hissetmeniz normal olabilir. Eski resimlerinize, videolarınıza falan bakın. Onlara bakmak size neler hissettiriyor bunu gözlemleyin. Ya da bir süreliğine yer değiştirip kafa dinleyin. Ayrı kaldığınızda neler hissediyorsunuz, özlüyor musunuz, merak ediyor musunuz bunların cevabını bulmaya çalışın. Geçici bir süreç olabilir. Bu yüzden sürekli kendinize soğuduğunuzu söylemeyin. Bir süreden sonra tahammülünüz bile bitebilir. Mutlu yuvalar dilerim :) 
(1,158 puan) tarafından
Eski fotograflarimiza bakınca özlem duyuyorum sadece sanki fotograftaki baska bir adamdı simdi ki bambaska..tahammülüm yok zaten genel olarak
tarafından
Ne yaptı ki sana canım.bu kadar uzaklastin
(1,100 puan) tarafından
Biraz daha bekleyin, her şey gönlünüzce olsun...
0 oy
(4,687 puan) tarafından
Duygularınla mücadele etme hissi yok ise net sevgi bitmiştir ( boşvermişlik hissi- ne hali varsa görsün hissi- tüü geldi yine Allah’ın cezası hissi -vs vs
(1,158 puan) tarafından
Bunlar arada oluyor ama o bosvermislik hissi tamamen olusmadı

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,240 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
4 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cansuklns (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Dünyalarım (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,555 puan) tarafından soruldu

397,105 soru

11,877,173 cevap

35,993 kullanıcı

...