0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (1,651 puan) tarafından
Diyeceksiniz onca şey yaptı gitmedin cokdan gitmeliydin felan. Adam çıkmış gitmis evden banada haber vermiyor koyun kuzu aliyo sonrada gidip çobanlara veriyor  bikaç ay .tamam anladım ama saat 12den gitmis saat 6de eve geliyo gidip koyu. Kuzuyu katacağı yerde en fazla 1 . 1.5 saat yol. Sıkmamak içinde 1 sat 2 saat aralıkla nerdesun diye yaziyorum ,cvo vermiyor aradım açmadı birdefa yazdiki koyunlarş katıp geliyorum neyse aradan bikaç sat geçti gelmedi bende yazdim cevao vermedi bende yine aradım açmıyo bende yazdimki  benj insan yerine koymamalarından  bıktım **.t yerinede koymuyosun beni aradı geliyorum dedi bende hep geliyorsun sen baska yerdesin bence dedinm kapatı    ... Bir simdi değil her defa evden ciktiginda ne haber verir nede aradigimda yazdigimda cevap vermiyo nadiren cvp veriyo . Akşamda eve gleidde hiç içeri girmeden arabasını tamire goturdu koyde  arkadasina  tamir ettiriyor. Ariyorum cevao vermiyo artık aramadım baktım tas sat 12ye kadar cvp bile vermedi bende yarin toparlanıb gidiyorum artık değer gormediyim yerde en fazla buraya kadar kala bilirdim yazdim gece sat 1 de gelmis hiç benle konsumadı sabahda cikti ise gitti

12 Cevaplar

+4 oy
(5,351 puan) tarafından
Geri geleceksen ki bence evet geri geleceksin bu işlere hiç kalkışma oyuncak etme kendini zaten geri geliyor diye bildiğinden şaşmaz keşke bi cesaret edip bu adamdan tamamen kurtulsan 
(1,651 puan) tarafından
Keşke evet ama neden oyuncak etmis olayimki kendimi
(2,955 puan) tarafından
Bir sonraki ciddi gidişin olur inanmaz nasılsa geri geliyor deyip bildiğini okur canım oyuncak meslesi bu yazan arkadaş demişki gideceksen gelmemek üzere git eğer geri gelirsen bidaha gittiğini asla takmaz
(5,351 puan) tarafından
Bildirimlerden araya karışmış görmedim aynen açikladığı gibi arkadaşın
-Reklam-
+1 oy
(5,476 puan) tarafından
Kız daha dün boynunda morluk saklamaya çalışmıyor muydun? Vallahi çok tuhaf ilişkiler ya. 
(1,651 puan) tarafından
Offf bedensek ihtiyacim o
(5,476 puan) tarafından
Hayatım haklısın ihtiyaç da. Ne bileyim anamın evine gidecek kadar tiksindiğim biriyle aynı yatağa giremem ben. Tabiki ben kendimden yola çıkarak yorum yapıyorum.
(1,651 puan) tarafından
Ben şunu fark ettim her gecemiz iyi geçtiyinde hemen ertesi gun kavgali oluyoruz
(5,476 puan) tarafından
Allah Allah. kız aslında tam tersi olur. Gecen iyi geçerse ertesi güne iyi uyanırsın yani. Niye öyle ki
(1,651 puan) tarafından
Akşamı bu postda anlatdıgım oldu işte bize yaramiyo artık hep kaygiliyim ne olacak acaba ertesi gun diye
0 oy
(2,113 puan) tarafından

Ne diyim ki git desem olmaz gitme desem olmaz kalbinin sesini dinle o yol göstersin.. Allah yardımcın olsun :)

(1,651 puan) tarafından
Artık duygularımla kalbimle hareket edemiyorum kalbimi dinlemeyi biraltım artık akılla mantıkla hareket ediyorum
0 oy
(1,651 puan) tarafından
?????.......
0 oy
(15,199 puan) tarafından
Geri geleceksen hiç boşuna gitme 
(1,651 puan) tarafından
Şimdiye kadar hiç terk etmedim edersem iyice gerilir diye düçünyorum temelli gitme gibi bi luksum yok uzaklasmak iyi gelecek gibi düşündüm
0 oy
tarafından
Nereye gideceksin? Çocuk var mı, varsa kaç tane ? Birikmiş paran var mı veya çalışıyor musun ?
(1,651 puan) tarafından
Annemlere gidecem ama sadece bikaç haftaligina kalcam diyecem şimdilik onlara onunda burnu sürtsüb. İşim yok ama onlayn is ariyorum
tarafından
Çocuk var mı ?
(1,651 puan) tarafından
2 cocugum var
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun git annene kafanı dinle ama o kocadan adam olmas 2 sene ayrı kalsan gene burnu sürcmez falan kendine iyi gelecekse git 
(1,651 puan) tarafından
Bilmiyorum gelmez belkide ama kendime iyi gelir en azindan artık ona boyun eymemek için cesaretim olur , doye düşünmüştüm
0 oy
(378 puan) tarafından
Şuanda duygularla hareket ediyorsun beyninle hareket et evinde otur onunda bekle otur konuş yada içinde kileri mesaj yoluyla gönder 
(1,651 puan) tarafından
Bidefa soyle yzayim diye post acdim erkekler boyle uzun mesajı okumaz dediler ama
(378 puan) tarafından
Öyle bişey yok sonuçta kocan eve gelecek bekle konuş ama öyle evi terk edeyim falan la olmaz daha çok uzaklastititsin eşini kendinden
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Annene gittiginde de post aç bakalim kocan nasıl davranıyor.niye şimdi gitmiyorsun da yarın?
(1,651 puan) tarafından
Ben bugün gidiyim dedim zaten cogu kiside gitmemei daha doğru buluyo kaldım yine böyle....
(2,546 puan) tarafından
Neden doğru buluyorlar kalmani
(1,651 puan) tarafından
Geri doneceksen gitme bosuna kendini oyuncak yapma diyorkar zaten değişmez
(2,546 puan) tarafından
Himm sende temelli gitmek istemiyorsun anladığım kadarıyla .ozaman doğru olan gitmemen tabikiii
0 oy
(565 puan) tarafından
Sende degisiksin ha birgun opce kocam boynumu opmekten morartti diyorsun bugün evi terk edecem diyorsun ne diyelim biz bacım terk et bir daha gelme desek yapacak  misin kendin otur iyice düşün hangisi mantıklı geliyorsa onu yap herseyi de buraya sorma bence
(1,651 puan) tarafından
Canim o bedensel ihtiyac , ister istemez ayni yatakda uyunca oluyor işte hele uykuluyu uykuly, ama hep boyle oluyo nedense iyi gece geçirtikden ertesi gun hep kavga etmeye bisey oluyi
(565 puan) tarafından
Madem öyle sende eşini onunla cezalandir adam olmazsa yanina alma ne diyeyim başka
0 oy
(33 puan) tarafından
Geri geleceksen ne söyle ne de böyle bişeye kalkış çünkü eşin seni zaten ciddiye almıyor iyice görmezden gelir bu adamın hakkı yok saymak geç geldiği zaman da kapıyı kilitle giremesin bir eve bakalım bir daha geç geliyor mu. Yok say onu yokmuş gibi devam et hayatına arama sorma elinden geliyosa ihtiyaçlarını kendin gör belki utanır. Hatta bir kaç gün yemekleri ağırdan al onu düşünmeden yaani o da görsün bakalım yok sayılmak ciddiye alınmamak nasıl oluyor 
(33 puan) tarafından
Eklemeyi unuttum. Bende 6 yıl önce evi terketmiştim bir buçuk ay sonra döndüm eşim olacak her fırsatta yüzüme vuruyor bu yüzden dile getirme bunu erkekler terk edilmekle yola gelmez
(1,651 puan) tarafından
Coğunuz boyle dediniz gitmekden vazgecdim valla kararlıydım , ama temeli değil, çübkü zaten anemler arkamda değil ve gidincede sadece bikaç haftaligina kalmaya geldim diyecekdim. Eşim bensiz kalınca hep ariyor hamileliyimde hastane annemele yakindi diye orda kalmisdim catliyordu
(1,651 puan) tarafından
Ne diyor ki yuzune vurunca bende beni gitmez diye düşündüyü icin ciddiye almiyor gidebileceyimi göstersem değişir diye düşündüm
(33 puan) tarafından
Ailen arkanda değilse zaten çok çok dikkat et o kelimeye gerçekten çok acımasız erkekler yüzüne vurmasına izin verme lütfen. Haa sensiz duramıyorsa eğer gezmeye gidip kalabilirsin ama abartmadan ha çok dikkatli düşünerek konuş hareket et maalesef hayat arkadaşı dediğimiz insanlar bizi bu hesapları yapmaya mecbur bırakıyor. Allah yardımcın olsun senin adına herşey çok ama çok güzel olur dilerim ♥️
(33 puan) tarafından
Yaa çok acımasız işte her tartışmayı orayaa bağlıyor sende yüz yok gurur yok geri geldin diyor bizim ki uzun ve kötü bir hikaye sen bunları duydurma kendine diye anlatıyorum
0 oy
(417 puan) tarafından
Bende istiyorum çekip gitmeyi ama hiç cesaret edemedimki. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 667 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,824 göst.
25 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,024 göst.
20 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Esence (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.